Elden Ring: Najlepsze miejsca i lokalizacje rolnicze run

Startseite » Elden Ring: Najlepsze miejsca i lokalizacje rolnicze run
2. kwietnia 2024
8 minutes
25

By Jhonny Gamer

Elden Ring Rune Farming pomaga uzyskać dużo waluty świata – która służy do wyrównywania, Kupowanie przedmiotów lub modernizacja sprzętu – szybkie.

Zyskani są albo pokonując wrogów, albo jako przedmioty zbierane na całym świecie, a także upuścisz wszystko, co nosisz, jeśli umrzesz.

Podczas gdy większa swoboda ucieczki od walki może spowodować, że ryzykujesz niedostatecznie wyposażony, oznacza to również, że łatwiej jest wybrać bitwy, które gwarantuje, że przyniesie więcej runi w szybkim i stałym tempie.

Możesz mieć ochotę skupić się na trollach, które mogą być zastraszające, ale także przynieść 1000 run podczas powalania, lub wybrać miejsce o dużej koncentracji celów, choć ostrzegaj, że łatwo jest zostać przytłoczony przez tłum.

Ta strona obejmuje niektóre z to, co najlepsze Elden Ring Rune Farming Spoty po drugiej stronie gry, co znacznie ułatwi podróż po ziemiach.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Elden Ring Rune Farming Miet w Stormhill

Pierwsze i najszybsze miejsce rolnicze do hodowli run znajduje się na Stormhill, na zachód od Limgrove, który jest dostępny, gdy tylko masz dostęp do torrentów koni Po pierwszym spotkaniu z Meliną w miejscu łaski.

Chociaż może być bezpieczniejsze walkę z dwoma łańcuchami trolli ciągnącymi przy karawanie (i wrogów za nią), gdy jeździsz przez West Limgrave wzdłuż głównej ścieżki do bramy, Jest lokalizacja, w której możesz walczyć z pięcioma trollami jednocześnie – co będzie ci w sumie 5000 run (1000 run na troll).

Aby dotrzeć do tej części Stormhill, podążaj na twarzy klifu wzdłuż wschodniego miejsca Grace Grace, a dojdziesz do prądu powietrza, który torrent może skakać, aby dotrzeć do szczytu Stormhill.

Uważaj, aby trolle były dość zastraszające i mocno uderzają – zwłaszcza gdy jesteś niskim poziomem – a kiedy zdejmiesz połowę ich zdrowia, przestaną kołysać się z ramionami i wyciągną miecz na plecy. Krótko mówiąc – w żadnym wypadku nie jest to bezpieczny bieg.

Twoim opcją jest zabranie ich na jeden na raz lub przynęty dwa na raz. Ponieważ ataki Trollów mogą się zranić, możesz spróbować użyć torrent, aby dać im ucieczkę, a ich ramiona, a następnie miecze wykonują dla ciebie pracę.

Istnieje jednak ryzyko, ponieważ jeśli jeździsz trochę za daleko, trolle mogą uwolnić ryczący atak wiatru, który może cię zrzucić z rumaków i pozostawić oszołomienie na niebezpieczny czas. Doradzimy sobie, aby zakłócić wszystkie pięć trolli jednocześnie! Jednak podczas pierwszej próby upewnij się, że przynętą trolla do zniszczenia posągu w okolicy, aby zebrać sześć kamieni kiszowych (1) Aby pomóc Ci zacząć modernizować swoją broń.

Elden Ring Rune Farming Miet w Caelid

Pomimo tego, że Caelid jest przerażającym obszarem, do którego można podróżować Elden Ring najlepsze i najbardziej zabawne miejsce rolnicze run, i można się tam dostać na początku, chociaż wymaga to trochę więcej pracy i zalecamy odblokowanie potoku konia Pierwszy.


Aby szybko dotrzeć do Caelida, Na wschód od Limgrave, ale żeby się tam szybko dostać, udaj się do smokowych ruin na południe od Lake Agheel, który jest blisko początku gry. Tam znajdziesz kroki, które podchodzą pod ruinami z niektórymi szczurami. Zabij ich i otwórz drzwi, aby znaleźć skrzynię skarbów.

Jest to jednak sztuczka, a kiedy otworzysz, pojawi się dym, przemieszczając cię w środku w tunelu kryształowym Sellia, z którego nie będziesz w stanie szybko się podróżować, dopóki nie uciekniesz!

Oczywiście, wrogowie tutaj są dość wysoki, w tym tacy, którzy mogą rzucić silne magiczne zaklęcia, ale możesz odejść, podążając ścieżką w dół do miejsca, w którym znajdziesz miejsce w łasce tunelu. Stąd idź ścieżką, aż odkryjesz, że jesteś na północ od Caelid pod upiornym krwią czerwone.

Podczas gdy możesz odkrywać obszar na niebezpieczeństwie, zalecamy po prostu kierowanie się na południe od miejsca, w którym znajdujesz. Pomoże również jazda torrentem, zwłaszcza, że prawdopodobnie przekroczysz niektóre bagna, które spowodują, że szkarłatną zgniliznę, jeśli spróbujesz przedzierać się pieszo.

Po dotarciu do na południe od Caelid znajdziesz miejsce łaski dla nieprzejezdnego Greatbridge, który prowadzi do zamku Redmane na południowym wschodzie. Obok tej strony Grace znajduje się miejsce rolnicze.Być może po drodze spotkałeś przerażające gigantyczne psy. Możesz po prostu usiąść w ukrytym miejscu i obejrzeć walkę między żołnierzami i psami, a automatycznie odzyskujesz runy od każdego, kto zabija.

Jednak psy są warte tylko około 300 run, podczas gdy żołnierze zawsze triumfują. Sztuką jest zatem zejść do walki i powoli oderwać żołnierzy, którzy koncentrują się na psach, a zatem podatne na tylne.Jeśli jakikolwiek żołnierze zaczną cię atakować, po prostu przywiń je w jeden z psów lub jeszcze lepiej, jeźdź na torrentie lub przywołać ducha popiołu, aby ci pomóc. Możesz nawet przynędzić cztery kolejne psy na północ od tego obszaru, aby kontynuować rzeź, która zgromadzi jeszcze więcej runi.

Zakładając, że nie zostaniesz zabity podczas potyczki, będziesz mógł zarobić około 5000 lub 6000 run za każdy bieg. Dostępny jest również udział Mariki, więc jeśli zostaniesz zabity z jakiegokolwiek powodu, będziesz mógł wrócić do kolejnej próby na farmie – pamiętaj tylko, aby odzyskać wszelkie upuszczone runy!

Elden Ring Rune Farming Miet w Windmill Village

Zdecydowanie najłatwiejsze miejsce do rolnictwa w Elden Ring, wioska wiatraka ma klimat Midsommar, ponieważ wieśniacy są pod jakimś zaklęciem i wesoło tańczą, nieświadomi twojej obecności. Oznacza to również, że żaden z nich nie reaguje na twoją obecność, dopóki nie zaczniesz atakować, a nawet wtedy to tylko te w tym samym bezpośrednim sąsiedztwie.

To miejsce rolnicze znajduje się na płaskowyżu Altus, które można dotrzeć po podróży przez Liurnia. Jak sama nazwa wskazuje, będziesz chciał szukać wiatraki na północ od regionu.

Gdy zbliżasz się z południowo -zachodniej płaskowyżu Altus, będziesz chciał wejść do ściany zewnętrznej, a następnie podążać ścieżką na północ. Tutaj znajdziesz bramę, która zabierze Cię na najbardziej wysuniętą na północ części regionu, gdzie znajdziesz wioskę wiatrakową.

Jedyne, na co musisz być ostrożnym w wiosce, to kilka wściekłych psów, które zauważą cię, podczas gdy, jeśli pójdziesz zbyt daleko, napotkasz twardego bossa (stawka Mariki)On, kiedy powinieneś się zatrzymać. W przeciwnym razie, kiedy wybierzesz wszystkich wieśniaków, zyskasz około 6500 run w biegu.

Z drugiej strony, gdy wieśniacy są dość rozmieszczani (choć po prostu podążaj za dźwiękiem ich śpiewania, aby je znaleźć), bardziej optymalną metodą jest skupienie się na dwóch pierwszych grupach z miejsca Grace.

Pierwsza grupa to tylko trzech wieśniaków, a druga jest nieco większa, więc możesz ryzykować przytłoczenie, ale zyskasz ponad 3000 run od tych samych w mniej niż minutę, a potem możesz po prostu ucieclub szybkie podróżowanie do miejsca łaski, a następnie spłucz i powtórz w razie potrzeby.

Elden Ring Rune Farming Miet w Elphael, Brace of the Haligtree

To miejsce rolnicze w runach jest najtrudniejsze w celu uzyskania dostępu, ponieważ musisz udać się do haligtree, całkowicie opcjonalną części.

Aby dotrzeć do Haligtree, wymaga otwarcia tajnej ścieżki, podążając linią zadań Latenny Albinauric i przyjmując po drodze bardzo twardych bossów, ale kiedy dotrzesz do miasta pod nim, Elphael, w zasadzie dotarłeś do Farmville Central.

Wrogowie tutaj upuszczają tysiące run, nawet najbardziej podstawowe chrząki, A jeśli zaktualizujesz swoją broń, wystarczy dwa lub trzy ciężkie ataki, aby.

Z miejsca łaski w pokoju modlitewnym, po prostu idź ścieżką na balkon, a znajdziesz żołnierza patrzącego nad nim z plecami. Potem jest żołnierz dzierżący miecz, ale on nosi pochodnię w drugim ramieniu, więc jest otwarty na twoje ataki, podczas gdy dwa chrząknięcia podchodzą za nim, którzy wysadzą się.

Kontynuuj, możesz wybrać innego żołnierza siedzącego nad balkonem, który następnie ostrzega dwóch żołnierzy na drugim końcu. Są jednak łatwe do ukończenia, ponieważ ich tarcze są dość słabe. Z tej grupy, które zgarniesz w ponad 17 000 run!

Oczywiście, zanim osiągniesz ten punkt, prawdopodobnie potrzebujesz również znacznie więcej run, aby wyrównać. Tak czy inaczej, z pewnością ułatwi to każde późne szlifowanie i mam nadzieję, że wyciągnie żądło z momentów nieostrożna śmierć kosztuje mnóstwo run.

Powodzenia w rolnict Elden Ring!

How do you rate Elden Ring: Najlepsze miejsca i lokalizacje rolnicze run ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *