Elden Ring Ordina, liturgiczne rozwiązanie układanki miasta

Startseite » Elden Ring Ordina, liturgiczne rozwiązanie układanki miasta
29. marca 2024
5 minutes
24

By Jhonny Gamer

Rozwiązanie Ordina, liturgiczna puzzle w mieście Elden Ring jest kulą krzywą do pokonania w opcjonalnym obszarze późnej gry.

Po znalezieniu haligtree tajnych połówek medalionów, ćwiczyć, jak złamać Ordina, liturgiczna pieczęć miasta pozwoli ci uzyskać dostęp do Miquella’S Haligtree.

Pozwala to nie tylko ukończyć Millicent’S miss, ale oznacza także, że możesz wziąć na Malenia, Najtrudniejszy szef W Elden Ring.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Jak rozwiązać Elden Ring Ordina, liturgiczna puzzle miasta

Kiedyś’ve dotarł tam do konsekrowanego śnieżnego pola’wciąż jeszcze jedna rzecz, którą musisz zrobić, zanim możesz uzyskać dostęp do Miquella’S Haligtree.

Jeśli jednak ty’ve śledziłem Latennę’S LINIA, wtedy równie dobrze możesz zabrać ją do ruin kościelnych na północno -zachodniej mapie o nazwie Apostate Derelict, który przyniesie ci ponury starożytny kamień smoków Smithing.

Poza tym’S Niedaleko miejsca, do którego musisz udać się: Ordina, liturgiczne miasto.


Ordina to miasto duchów (z prawdziwymi duchami, które są nieszkodliwe).

Po północnej stronie ty’zobaczę kilka kroków prowadzących wysoko do drzwi, ale Ty’Muszę zapalić cztery postacie w mieście, zanim droga się otworzy. Figurki wyglądają jak na zdjęciu poniżej:


Te pochodnie nie pojawiają się normalnie. Zamiast tego musisz wejść do portalu, który zabierze Cię do miasta’S Evergaol, to całe miasto, a nie na małej arenie, jak w przypadku innego Evergaosla.

Ordina Evergaol jest zamieszkany przez twardych wrogów, w tym zabójca czarnego noża’s zarówno niewidzialne, jak i złoży ci bardzo paskudny cios, który wystarczy, aby cię zabić, jeśli ty’nie w pełnym zdrowiu.

Dlatego powinieneś zaplanować swoją trasę w normalnej ordinie, zanim wejdziesz do Evergaol. Na szczęście pochodnie, które zostały zapalone, pozostają zapalone, nawet jeśli umrzesz’nie jest konieczne oświetlenie wszystkich czterech pochodni za jednym razem.

Ordina, liturgiczna mapa puzzli, rozwiązanie

My’VE oznaczało lokalizacje pochodni na poniższym obrazku, ponumerowane w kolejności najlepszej trasy do oświetlenia każdej pochodni od początku Evergaol.

Ty’Uważaj to za bardziej przydatne, jeśli podnosisz fragment mapy dla konsekrowanego śnieżnego pola przed dotarciem do Ordina.


1. Tutaj zaczniesz, gdy wejdziesz do Evergaol.


2. Natychmiast przeskocz nad balkonem przed tobą i biegnij w kierunku budynku prosto do przodu. Po prawej schodach powinieneś zobaczyć drabinę na bok.

Przeskocz na balkon, a następnie wspinaj się po drabinie. Tam’będzie wystarczającą drabiną na dachu, która zabierze Cię do miejsca, w którym jest pierwsza postać.

3. Twoją następną postacią będzie kolejna wysoka konstrukcja na północny wschód od miejsca, w którym się znajdujesz. Spuść z powrotem na dach i powinieneś go zobaczyć przed sobą.


Ty’Aby go dotrzeć’S także kobieca archerka albinaurowa strzela do ciebie, więc ty’Muszę spróbować uniknąć ich przed wejściem po drabinie, aby oświetlić następną figurę.

4. Następna postać jest najdalej na Zachodzie i wygrałeś’Nie mogę wygodnie przeskakiwać przez następne dachy, aby do niego dotrzeć.

Zamiast tego wróć do poziomu gruntu i poszukaj ruin ściany na zdjęciu poniżej.


Możesz użyć tej ściany jako platformy do dotarcia do pobliskich dachów. Kiedy dotrzesz do budynków w zachodniej części miasta, niektóre części konstrukcji będą zbyt wysokie, abyś mógł przeskoczyć, więc najpierw wskocz na kominy, aby zyskać dodatkową wysokość.

Ty’W końcu znajdź drabinę wokół wysokiej części budynku, która zabierze Cię do figurki.

5. Ostatnia postać jest najłatwiejsza jak’S na poziomie gruntu. Możesz technicznie to zrobić najpierw, ale lepiej jest wyciągnąć trudne z pierwszej drogi’t it?

Z ostatniej liczby wystarczy upuścić na ziemię i zrobić Beeline na wschód dla postaci na rogu, w którym są kroki. Po prostu dbaj o to, że don’Nie zasadzaj się w zasadzkę przez zabójcę, który się kręci.


Ty’Otrzymaj powiadomienie, gdy wszystkie liczby zostały zapalone i automatycznie przetransportowane z powrotem do normalnego miasta, Ale tym razem pieczęć blokującą ścieżkę w górę kroków na północy została usunięta.

Przejdź i ty’Znajdź portal zabierający Cię do Miquella’S Haligtree.

Teraz, gdy ty’dotarł do tej tajnej lokalizacji, to’jest dopiero początek, ponieważ czekają jeszcze trudniejsze wyzwania. Powodzenia w dnie i przygotowuj się do Malenii!

How do you rate Elden Ring Ordina, liturgiczne rozwiązanie układanki miasta ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *