Elden Ring Peepsake: jaki jest najlepszy element rozpoczynający pamiątkę Elden Ring?

Startseite » Elden Ring Peepsake: jaki jest najlepszy element rozpoczynający pamiątkę Elden Ring?
29. marca 2024
4 minutes
32

By Jhonny Gamer

Pamiątka odnosi się do pozycja początkowa Wybierzesz na początku Elden Ring.

Istnieje szereg pamiątek do wyboru, na przykład złote nasienie, który wzmacnia waszą świętą kolbę, a popiołowe popioły imponowe Znaleziono w trakcie gry.

Pytrzymanie oferują przydatne doładowanie, szczególnie na wczesnych etapach gry, więc ważne jest, aby wybrać odpowiedni dla swojego stylu gry. Aby pomóc Ci podjąć tę decyzję, omawiamy Jaki jest najlepszy element startowy Elden Ring poniżej.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Elden Ring Lista pamiątek

W Elden Ring, zostaniesz poproszony o wybranie jednego z 10 pamiątek po wybraniu klasy początkowej. Obejmuje to opcję nie mieć pamiątki, zalecamy wybór tego tylko wtedy, gdy masz doświadczenie z tytułami z przeszłości i chcesz wyzwać.Każda pamiątka zapewnia inną przewagę;z niektórymi trwającymi przez cały czas gry, podczas gdy inne mają ograniczone zastosowania.

Oto 10 pamiątek i związana z nimi przewaga:

Keepsake Effect
Urzekający gałąź Pięć świętych gałęzi oskarżonych o urzekającą moc. Mówi się, że pochodzą z półbogów Miquella.
Gotowana krewetka Pięć gotowanych mięs raków. Zwiększa negowanie obrażeń fizycznych.
Pęknięty garnek Trzy dziwne pęknięte garnki, które jakoś się naprawiają. Pojemnik na niektóre rzucone przedmioty.
Crimson Amber Medalion Medalion inkrustowany z czerwonawą bursztynem. Zwiększa maksymalne HP.
Karty Imp Ashes Popioły małych, drobnych golesów. Mówi się, że popioły trzymają w sobie duchy.
Złote nasienie Złote ziarno wymyte na brzeg z ziemi między. Powiedział, aby wzmocnić święte kolby.
Ziemie między rune Złoto łaski lśniące w oczach ludu ziemi między. Użyj do zdobycia wielu run.
Nic Bez pamiątki. Przeszłość była dobrze i naprawdę pozostawiona.
Shabriri’s Biada Szalone podobieństwo szlachetnego, który zmiażdżył własne dwa oczy. Przyciąga agresję wrogów.
Klucz z kamieni Klucze z dwoma tonami w kształcie mieczy. Przebija pieczęć improwi.

Wybierając pamiątkę, ważne jest, aby wziąć pod uwagę zarówno budowę postaci, jak i na tym, na czym chcesz się skupić na wczesnych etapach gry.

Jeśli chcesz uzyskać więcej porad na temat wybrania odpowiedniego pamiątki, kontynuuj…

Który pamiątka wybierasz? Najlepsze elementy początkowe

Nasze zalecenie dla Najlepszy startowa pamiątka to złote ziarno. Daje to dodatkowe użycie kolby – albo w celu przywrócenia HP lub FP – a na początku gry przeżywalność jest najważniejsza.

Chociaż wiele miejsc złotych nasion Można znaleźć w całym Elden Ring, wielu wymaga odrobiny pierwszego odkrywania – a jeśli chodzi o zapewnienie przewagi na początku gry, na twojej liście jest kilka lepszych opcji.Szkarłat bursztynowy jest dobrą opcją, aby zwiększyć HP podczas noszenia go-jednak można znaleźć jeden z pobliskich ruin smoczych (na południe od jeziora na południowy wschód od twojej pozycji początkowej).

Kulowane popioły, Tymczasem jest to dobry pomysł, jeśli chcesz, aby wezwanie rozproszyć wrogów we wczesnych bitwach. Jednak popioły są dość powszechnymi nagrodami, szczególnie we wczesnych lochach bocznych, i jest to kolejny element, który można dowiedzieć na świecie, choć w pewnym stopniu na ścieżce krytycznej (w szczególności bramy Akademii Raya Lucaria).Jedynym innym elementem wartym wyróżnieniem jest Klucz Stonesword. Jest to przedmiot, który może otworzyć określone zamki w całej grze i są dość rzadkie. Nasze kluczowe lokalizacje Stonesword Może jednak dać ci kilka prostych miejsc, w których można znaleźć dość, w przeciwieństwie do złotego nasienia, posiadanie jednego od razu nie daje ci większej przewagi.

W rzeczywistości może to doprowadzić cię na manowce;Możesz użyć jednego w bardzo otwierających kryptach, zanim wyjdziesz w Limgrave, co zabiera cię do grobu Fringefolk Hero, bardzo trudnego lochu, którego nie będziesz chciał wypróbować z bramy. I nie, nie ma nic szczególnie rzadkiego lub przydatnego!

How do you rate Elden Ring Peepsake: jaki jest najlepszy element rozpoczynający pamiątkę Elden Ring? ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *