Elden Ring Przewodnik dla początkujących i co najpierw robić

Startseite » Elden Ring Przewodnik dla początkujących i co najpierw robić
29. marca 2024
6 minutes
30

By Jhonny Gamer

Elden Ring ma otwarty świat, który jest zarówno ekscytującym i zniechęcającym perspektywą, więc trudno jest wiedzieć co najpierw zrobić Lub gdzie najpierw iść jako początkujący.

Kiedy po raz pierwszy pojawi się w strefie początkowej Limgrave – po wybraniu klasy początkowej i rozpoczęcie elementu pamiątkowego – cały region Elden Ring jest otwarty do odkrywania, od odkrywania jaskiń ukrywających się krótko, ale trudnych lochów, po smoki, trolle i inne potężne stworzenia, które wędrują po ziemie.

Chociaż istnieje miejsce, które musisz dotrzeć w ramach historii, nie musisz tam od razu iść. W rzeczywistości gorąco polecamy – i zamiast tego poświęć czas na zrozumienie, jak to działa i zasilaj twoją postać.

Więc czytaj dalej nasze Elden Ring Przewodnik dla początkujących below for advice on what to do and where to go first.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Co najpierw zrobić Elden Ring

Po pierwsze, najlepiej ustalić, gdzie musisz iść na ścieżkę krytyczną – i to jest Castle Stormveil. Odkryjesz to, gdy zapalisz pierwszą stronę łaski – Pomyśl o tych punktach spoczynkowych Elden Ring ogniska – z światłem wyłaniającym się z najwyższego wskazania w kierunku, w którym musisz iść dalej. Varre, pobliska postać, powie również, że zamek jest twoim pierwszym portem połączenia – a jeśli spojrzysz na zachód, możesz go zobaczyć na klifach.


Postać opancerzona trzymająca miecz Tarcza patrząc na krajobraz Beight Limgrave w [Noedit] Elden Ring
Kredyt obrazu: GamesRead/Fromsoftware/Bandai Namco

Jednakże, Oprzyj się pokusie, aby pójść prosto do zamku Stormveil. Chociaż ten kierunek oferuje niezbędne ulepszenia, które będziemy chcieli odebrać, będziesz chciał odstawić dotarcie do samego zamku na kilka godzin.

Oto, co powinieneś Zrób pierwsze Elden Ring :

 1. Odwiedź kościół Elleh na północ od miejsca, w którym zaczynasz (pamiętaj, aby uniknąć potężnego wartownika drzewa w drodze!) Aby znaleźć kupca, jarmuż, który może sprzedać zestaw rzemieślniczy i książki kucharskie, A jeśli chcesz odkryć pobliskie lochy jaskiniowe, pochodnię.

 2. Postać opancerzona nosząca płaszcz przemawiający z jarmużą kupiecką w Limgrave w [Noedit] Elden Ring
  Kredyt obrazu: GamesRead/Fromsoftware/Bandai Namco
 3. Idealnie, pierwszym portem połączenia powinny być Ruiny Gatefront. To jest wzdłuż ścieżki krytycznej, obok bramy, w której można zbliżyć się do zamku Stormveil, ale ma dwa przydatne elementy – fragment mapy dla okolicy i nóż szanistowy, aby wyposażyć Ash of War Broń.
 4. W tym momencie będziesz się zastanawiać, jak wyrównać. Odwiedź Grace na wschód lub na zachód od Ruinów Gatefront, a będzie odwiedzić Melina. Tutaj również dostaniesz konia, torrent, Pomaganie Ci szybciej i łatwiej odkrywać region.

 5. Postać pancerna w płaszczu w trawie kucającej poza wejściem zamku w rejonie Limgrave w [Noedit] Elden Ring


  Mapa [Noedit] Elden Ring z wybranym miejscem Grace Brame Bertle Betle Brame

  Kredyt obrazu: GamesRead/Fromsoftware/Bandai Namco
 6. Jeśli chcesz, aby następnie przekąski lochy, warto zbadać lokalne jaskinie. Znowu będziesz potrzebować pochodni Przed wyruszeniem, a szefowie w środku – Demi Human Chief, BEASTMAN OF FARUM AZULA i Watchdog pogrzebowy Erdtree Wśród nich – zaoferuj zdrowe wyzwanie i pewne przyzwoite nagrody.
 7. Chociaż ostrzega Cię przed wizytą jeziora Agheel na wschodzie przed kilkoma postaciami, warto jeździć na zewnątrz i kierować się rzeką na północ. Po inwazji będziesz chciał odwiedzić łatki, kto ma przedmiot, który może wkrótce pomóc w bossie opowieści o krytycznej ścieżce. Tam też możesz kupić klucz Stonesword – umożliwiając dostęp do określonych zamkniętych obszarów.
 8. Jezioro jest również miejscem, w którym można znaleźć naszą rekomendację dla najlepszej broni W godzinach otwarcia Twinblade. Możliwe, że musisz zwiększyć swoje statystyki, aby je wyposażyć – nasza rolnictwo runi Metody mogą tutaj pomóc. Jeśli chcesz w szczególności rzucić magię, warto znaleźć lokalizację personelu.

 9. Gdzie znaleźć bliźniaczy Elden Ring.
 10. Niezależnie od tego, który wybierzesz broń, warto znaleźć kilka kamieni Smithing ulepszyć. Istnieją dwie lokalizacje w Limgrave, które zalecamy odwiedzić-przypominające kopalnię lochy na północny zachód od jeziora lub pole trollowe w pobliskim Stormhill, niedaleko Castle Stormveil.
 11. Wreszcie, są pewne ulepszenia kolb w zasięgu, aby pomóc ci się lepiej leczyć – a jeśli chętnie uzyskasz pomoc w bitwie, szukając przywołania duchów też nie zaszkodzi.

W tym momencie powinieneś mieć dostęp do dobrej broni, wyrównanej postaci i lepszego zrozumienia, jak działają rzeczy.

Powyższe punkty po prostu zarysują powierzchnię tego, co Limgrave ma w sklepie – nie mówiąc już o reszcie gry, z których większość jest technicznie dostępna z off, jeśli wiesz, gdzie iść. Nie krępuj się wędrować i weź to wszystko we własnym tempie – wokół każdego rogu jest coś nowego i zaskakującego – a kiedy będziesz gotowy, zacznij właściwie na ścieżce krytycznej.

Gdzie iść dalej Elden Ring i jak dotrzeć do zamku Stormveil

Kiedy jesteś gotowy, Dotarcie do zamku Stormveil jest tak samo proste, jak przechodzenie na zachód przez bramę ruinami bramą i podążając krętą ścieżką na wzgórze, aż dotrzesz do bram.


Mapa Limgrave w [NoEdit] Elden Ring z wybranym miejscem Grace w Stormveil
Kredyt obrazu: GamesRead/Fromsoftware/Bandai Namco

Oczywiście mówimy „proste”, ale jest wielu wrogów, zarówno przy punkcie bramy, jak i gdy zbliżasz się do samego zamku.

Na szczęście, z torrentem, możesz po prostu przejść obok nich, aż zamku ta ścieżka nie zabierze cię. (Jedna wskazówka – nie ma wstydu w prowadzeniu obok wrogów – zwłaszcza gdy są w grupach!).


Opancerzona i ukryta postać jadąca koniem pod prowizorycznym mostem, z trollem stojącym na szczycie mostu
Tak, to troll, który ma zamiar skoczyć. I tak, powinieneś po prostu sprintować prosto! |.Kredyt obrazu: GamesRead/Fromsoftware/Bandai Namco

Istnieje jednak ważna bariera, zanim dotrzesz do Castle Stormveil właściwy – spotkanie z pierwszym szefem ścieżki krytycznej, Margit The Fell Omen.


Pakowana postać trzymająca tarczę podczas walki z Margitem, powalonym szefem Omen w [Noedit] Elden Ring
Kredyt obrazu: GamesRead/Fromsoftware/Bandai Namco

Jest to bardzo trudne spotkanie i wymaga nie tylko postaci uzasadnionej – byliśmy o poziomie 20 – ale najlepiej dobrym zestawem ofensywnych opcji i niektórych wezwań, które pomogą Ci pomóc.

Jeśli utkniesz tutaj – i byliśmy przez chwilę – zaleca się zbadanie większej liczby Limgrave (i nie tylko), nie tylko po to, aby lepiej budować swoją postać, ale także uratować cię przed zbyt sfrustrowanym. W przeciwieństwie do innych gier z oprogramowania, chociaż tacy bossowie mogą zablokować ścieżkę „główną” naprzód, wciąż jest tak wiele. Więc nie spiesz się i odkryj – Margit może poczekać!

Jeśli potrzebujesz więcej porady, mamy Elden Ring Wartość do ścieżki krytycznej, i lista głównych bossów w porządku Aby pomóc Ci zobaczyć jedno z wielu zakończeń.

How do you rate Elden Ring Przewodnik dla początkujących i co najpierw robić ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *