Elden Ring Radagon Złotego Zakonu Wskazówki i strategia

Startseite » Elden Ring Radagon Złotego Zakonu Wskazówki i strategia
29. marca 2024
4 minutes
26

By Jhonny Gamer

Radagon Złotego Zakonu jest przedostatnim głównym szefem walka Elden Ring.

Musisz przejść przez Leyndell, Ash Capital i Beaten Hoarah Loux, aby stać twarzą w twarz z radoknem Złotego Zakonu.

Radagon of the Golden rzęd są dostępne w tej walce z bossem, zdecydowanie polecamy je dobrze wykorzystać.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Jak przygotować się do radonu Złotego Zakonu

Po pierwsze, będziesz chciał się upewnić Ochrona przed świętymi szkodami. Podczas gdy większość promagonu ataków Złotego Zakonu jest fizyczna, mają kilka świętych ataków w tylnej kieszeni, więc opłaca się chronić przed nimi.

Jeśli jesteś dobry w spędzeniu czasu na ataki szefów, na pewno będziesz chciał wziąć tarczę do tej walki, ponieważ istnieje wiele możliwości parowania radonu.

Radagon ma dużo zdrowia, po prostu. Jeśli wybierasz kompilację w zwarciu do tej walki, którą polecamy, będziesz chciał przyjąć z tobą silną broń dwuręczną.

W Internecie wiele debatów o tym, czy Radagon jest w rzeczywistości słaby dla szkód opartych na krwawie, ale ogólny konsensus (i wszystko, czego doświadczyliśmy) Wydaje się wskazywać, że szef nie jest słaby na krwawione ataki.Radagon Złotego Zakonu

Radagon ma dużego młotka i uwielbia cię uderzać. Szef zwykle rozpoczyna walkę, szarżując w tobie, czekając do ostatniej sekundy, aby rzucić w ciebie ogromne uderzenie młotka.

Sztuką z tym, podobnie jak w przypadku wielu ataków Radagona, jest to Spróbuj uchylić się w ostatniej możliwej sekundzie, i nie wpadaj w uchylanie się, gdy boss natychmiast zacznie przygotowywać się do ataku.

W trakcie walki Radagon Złotego Zakonu połączy więcej ataków z tym wspomnianym.

Wszystkie z nich zwykle obejmują duże huśtawki młotka i chociaż możesz zdecydowanie parować te ataki, jeśli jesteś odrobiną w odpowiednim czasie, łatwiejszą opcją jest unikanie rzutu na bok wszelkich ataków i uderzanie radonu za pomocą trafienialub dwa tak szybko, jak to możliwe.

Kolejny powszechny atak widzi, jak boss powstaje w powietrze z włócznią wykonaną z świętego materiału, po czym lobbuje go prosto w ciebie.

Ważną rzeczą jest tutaj Unikaj się z drogi, podczas gdy ręka szefa wychodzi, nie tak, jak włócznia opuszcza rękę radonu, bo inaczej zostaniesz złapany w wybuchu.Radagon ma również ogromne ataki oparte na okolicy, które może wyciągnąć. Jeśli stopa Radagona zapali się, ma zamiar ją opuścić, powodując atak obszaru efektu z świętym uszkodzeniem, który wybiegł w pobliżu.

Będziesz chciał unikaj, gdy stopa uderza w podłogę, Ponieważ istnieje ułamkowe drugie opóźnienie między tym a atakiem obszaru, co może łatwo cię złapać, jeśli uchylałeś się zbyt wcześnie.

Dodatkowo, jeśli radokon wznosi się w powietrze z świecącym młotem, przygotuj się na unikanie. Szef trzykrotnie uderzy w ziemię młotem, każdy powoduje ogromny atak obszar.

Unikaj prosto, gdy młot uderza o ziemię, ale nie wpadaj w uchylanie się zbyt wcześnie z ostatecznym uderzeniem, ponieważ jest niewielka przerwa, gdy radokon przygotowuje się do uderzenia w ziemię młotkiem.Wreszcie, Radagon ma ogromny atak na ogłuszanie, który może cię uderzyć. Jeśli młot pali się jasno z świętymi obrażeniami, a szef zbiera się do ciebie powoli, przygotuj się na unikanie na boki, ponieważ ma zamiar uderzyć cię ogromnym atakiem.

Jeśli tego nie uchylisz, zostaniesz dwukrotnie uderzony przez młot Radagona bez możliwości uniknięcia tego, a to może zabić nawet najtwardszych z zmęczonych.Radagon nagrody Złotego Zakonu

Zaskoczenie: Nie ma nagrody z Radagon! To dlatego, że ta walka jest daleka od końca i chociaż Radagon jest na liście, zaraz zostaniesz wprost w walce z Elden Beast samo.Walka z Elden Beast jest ostatnim Elden Ring, więc ma sens, że z oprogramowania wyciągnie trochę oszustw, sprawiając, że walczysz z dwoma bossami z rzędu.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Elden Ring Radagon Złotego Zakonu Wskazówki i strategia ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *