Elden Ring Red Wolf of Radagon Wskazówki i strategia

Startseite » Elden Ring Red Wolf of Radagon Wskazówki i strategia
1. kwietnia 2024
4 minutes
57

By Jhonny Gamer

Czerwony wilk radonu jest obowiązkowym szefem w historii Elden Ring.

Położony w rejonie Raya Lucaria Elden Ring, Red Wolf of Radagon to potencjalnie trudna walka, w zależności od tego, jakiej kompilacji używasz, i czy przywoływasz w AI lub sojusznikach graczy.

Czerwony wilk Radagon może być walką, w której czujesz, że potrzebujesz pomocy innego gracza, zwłaszcza że zamyka cię z historii, dopóki nie pokonasz szefa. Jeśli czujesz taką potrzebę, możesz przywołać innych graczy lub użyć przywołania Ash Spirit Ash.

Na tej stronie:


Jak przygotować się na Red Wolf of Radagon

Przygotowanie do walki z Red Wolf of Radagon szczerze nie wymaga dużo pracy. Kluczowe rzeczy, o których należy się tutaj zapamiętać, jest to, że szef naprzemiennie przy użyciu magicznych ataków i ataków ogniowych mieczem. Z tego powodu możesz chcieć Priorytetyzuj zbroję i sprzęt, który oferuje wyższą obronę magiczną ocena niż obrona fizyczna.

Dodatkowo upewnij się, że wszyscy zaopatrzylicie się w kolbę szkarłatnych łez, zanim wyruszysz w pokonanie Czerwonego Wolfa Radagu. Podróż z najbliższej strony łaski do samego szefa jest absolutnie brutalna, przechodząc obok licznych magicznych wrogów, więc sprint lub skradanie się obok wszystkich możliwych na twojej drodze jest najważniejsze.Red Wolf of Radagon

To naprawdę szybka walka z bossem, z prawdopodobnie jednym z najszybszych wrogów w całej grze. Czerwony wilk radonu skacze i rzuca się po arenie w szybkim tempie, ale na szczęście dla ciebie ma stosunkowo niewiele różnych ataków, których może użyć.

Głównym z nich jest jego ogniste ostrze. Pies przywoła eteryczny miecz w ustach, rzucając się do przodu z dwoma dużymi przeciągnięciami. Na szczęście są one stosunkowo łatwe do uniknięcia przetoczenia się, albo możesz nawet je zablokować, jeśli masz statystykę o wysokiej wytrzymałości. Jedyny wariant jest możliwy Atak Slam, który nadchodzi zaraz potem, przykuty na końcu tych dwóch cięć, od których musisz się wycofać lub uchylić się ponownie.Jedynym innym wariantem tego ataku jest miejsce, w którym Wilk obraca się w jednym masywnym kręgu Zamiast tego z mieczem. Nie jest to w żadnym wypadku atak na jedno uderzenie, ale jeśli masz tarczą, najlepiej grać w nią bezpiecznie i zablokować atak, ponieważ wilk może uderzyć cię tylko raz z obrotem.

Następnie Czerwony Wolf Radagonu może wyciągnąć kolejny magiczny atak, ustawiając trzy miecze w linii poziomej. Będą one wisie w powietrzu przez kilka sekund, po czym powiększają się. Chociaż są dość łatwe do uniknięcia, po prostu wielokrotnie uchylając się na boku, wilk może się poruszać, gdy oni strzelają do ciebie, więc najlepiej spróbować utrzymać zarówno wilk, jak i miecze w wizji peryferyjnej.Nie jest całkowicie jasne, do czego czerwony wilk radonu jest w rzeczywistości słaby, ale jednym atakiem, który działa cuda, to obrażenia oparte na krwi. Odkryliśmy, że miecz wyposażony w Blood Art absolutnie zjada zdrowie wilka W dużych fragmentach, więc jeśli możesz wrócić do kowala w okrągłym stole i wyposażyć swoją broń w atak krwi, zdecydowanie polecamy to zrobić.Nagroda Red Wolf of Radagon

Kiedy czerwony wilk Radagon w końcu uderzy w podłogę, z powodzeniem odrzucisz innego bossa w dążeniu do zakończenia Główna historia Elden Ring. Zabicie wilka wykorzysta ci 10 500 run, co powinno wystarczyć, aby zagwarantować kolejny poziom w zależności od poziomu, a także Kamień pamięci, co zwiększa ilość talizmanów, które możesz wyposażyć.Z Down Red Wolf of Radagon nadszedł czas, aby kontynuować podróż, aby zostać Panem Eldenem. Nie skończyłeś jednak z Rayą Lucaria, ponieważ jest drugi szef skoncentrowany na historii, czeka na ciebie wyżej w głównej wieży – Renalla Queen of the Full Moon.

How do you rate Elden Ring Red Wolf of Radagon Wskazówki i strategia ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *