Elden Ring Rykard, porady i strategia węża i strategii

Startseite » Elden Ring Rykard, porady i strategia węża i strategii
1. kwietnia 2024
6 minutes
22

By Jhonny Gamer

Wąż polegający na poboczaniu I Rykard są dwoma opcjonalnymi bossami, w których walczysz z jednym spotkaniem Elden Ring .

Chociaż jeden z pół-bóg wspomnianych w Elden Ring ’S Wprowadzenie, Rykard jest w rzeczywistości opcjonalnym szefem Podobne do Radhan Starscourge, Co może pomóc na ścieżce krytycznej Jeśli wolisz.

W przeciwnym razie Rykard jest kluczową częścią zadania Volcano Manor – który jest wymagany do uzyskania dostępu – a także wymogu misji łatek.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Jak przygotować się do węża polegającego na pobocznym i Rykard

Rykard jest szefem z sztucznym mechanikiem Może zostać uszkodzony tylko przez łowcę węża, broń, która jest zarówno świetnym słowem, jak i włócznią, którą można znaleźć w zwłokach, gdy najpierw wejdziesz do Areny Boss.


Ponieważ jest to obowiązkowa broń, Nie ma wymagań dotyczących statystyk, aby go władać, ale nadal możesz je zaktualizować na kisze, co z pewnością ułatwi walkę, więc rozważ wypaczenie, aby ulepszyć, zanim wypaczaj się na miejsce łaski.

Jako specjalne uzbrojenie, ponur są wymagane, ze starożytnym kamieniem Smbre Smithing Stone do osiągnięcia poziomu maksymalnego +10.


What It’Możliwe, że dotrze do niego prawie, gdy dotrzesz do wulkanu, prawdopodobnie będziesz trochę podlegle, więc jego ataki mogą zabrać z ciebie całkiem sporo, więc To’najlepiej nie walczyć z nim do ciebie’w pobliżu późnego etapu gry, Co będzie w przypadku’Ponownie śledząc Tanitha’S. Prośby.

W każdym razie ciężka zbroja i tarcza będą bardzo pomocne w łagodzeniu większości ataków.

W przeciwnym razie wzywanie łez naśladujących z łowcą węża może również znacznie ułatwić tę walkę.

Jak pokonać węża polegającego na pobocznym

Boss Arena jest dość duża i podczas gdy ty’zobaczę dużego węża w środku, wygrał’T zainicjuj walkę, dopóki nie będziesz blisko. Daje to czas na odebranie łowcy węża z zwłok na początku, jeśli po raz pierwszy wchodzicie w tę walkę, a także przywołaj ducha.


Wąż jest otoczony lawą, która składa się z zamknięcia ataków w zwarciu. Chociaż uszkodzenia lawy powodują jedynie uszkodzenia wiórów, odsuwa cię to z animacji, czyniąc ciężkie lub naładowane ataki niezbyt wykonalne.

Na szczęście Hunter Serpent ma specjalną mechanikę w tej walce, ponieważ każdy atak uwalnia ostrze światła, co czyni go bronią dystansową. Istnieje również jego unikalne umiejętności, które można wykonać za pomocą lewego spustu, które można naładować w potężnym ukośniku, chociaż będzie to kosztować FP.

Jeśli po prostu pozostaniesz poza basenem lawowym, to’jest dość łatwe do spamowania ataków, a jeśli masz ducha do rozproszenia, wąż zejdzie w mgnieniu oka.


Jeśli ty’Ponowne solo to, może być konieczne uważanie na ataki brutalnej siły, które są w postaci rzutu z obu stron, a czasem oba w krótkiej kolejności, ale można je strzec przed silną tarczą.

Mają też atak, który można uniknąć, ale jeśli złapiesz, zostaniesz dwukrotnie uderzony na ziemię, chociaż na szczęście musisz tylko raz zjeść krytyczne obrażenia.

Jak pokonać Rykarda, Lord of Bluasphy

Oczywiście wąż’s właśnie w pierwszej fazie, zanim ujawni swoją prawdziwą tożsamość jako Rykard. Jeśli ty’ponownie zabity w tej fazie’LL musi także znów walczyć z wężem, który pochodzi z Boga.


Ta nowa faza ISn’T zbyt różni się od pierwszego, oprócz tego’s teraz władającego ostrzem, które może naprawdę zranić, a więc posiadanie ducha, który go odwróci, jest szczególnie pomocny.

Jego najczęstsza kombinacja sprawia, że machał mieczem od lewej w prawo, po czym odchylił go (ale nie bez uprzedniego uderzenia go w ziemię przed kontynuowaniem huśtawki, tylko po to, żeby cię zrzucić), a następnie zakończyć wzniesieniem i dźgnięciem.w ziemię przed nim.

Możesz ich uniknąć, jeśli ty’Zachowaj odległość i łowca węża’A ataki dystansowe powinny nadal być w stanie uderzyć.


Zasięg Rykard’Blade S oznacza, że czasami może uderzyć w środowisko, powodując spadek resztek. Te wygrały’t cię zranił, ale może zaciemnić twoją wizję.

Ma również swój własny atak dystansowy, najpierw wydając z jego ust małej płonącej czaszki, która następnie pozostawia ślad ognia, a następnie wybuchy na szlaku.

Znowu, jeśli masz przy sobie ducha, to’prawdopodobne, że to podąża za nimi, pozostawiając otwartą, aby kontynuować zawalanie ataków węża węża bez większego problemu.

Rykard, Lord of Blasphemy Nagroda

Za dość prostą walkę sztuczką pokonanie Rykarda mimo to nagradza cię za 100 000 run. Otrzymasz również pamięć o BLASPEHMOUS, który może być używany do run lub wymieniony z Eniią w okrągłym stole na nowe przedmioty, a także Rykard’S Great Run.


Będzie to musiało zostać przywrócone w Boskiej Wieży West Altus, ale gdy zostanie wyposażony i spożywa łuk, przywróci to trochę zdrowia za każdym razem, gdy zabijesz wroga.

Nieźle, choć nie tak przydatne jak Malenia’S Great Run.

Z Rykardem, możesz również zakończyć zadanie w Volcano Manor, a także łatki’.

How do you rate Elden Ring Rykard, porady i strategia węża i strategii ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *