Elden Ring Samurajskie statystyki, zalecenia dotyczące sprzętu

Startseite » Elden Ring Samurajskie statystyki, zalecenia dotyczące sprzętu
1. kwietnia 2024
11 minutes
23

By Jhonny Gamer

Tworząc Samuraj wbudowany Elden Ring okazuje się jednym z najpopularniejszych sposobów spłaty, oferując ofensywny styl gry z szeregiem katanów.

Niezależnie od tego, czy zaczynasz od samuraja jako klasę, czy zdecydujesz się odporić na swoją postać, zwróć uwagę na to Otwarta natura Elden Ring zachęca do eksperymentów, więc nie bój się być selektywnym z tym, co bierzesz z tej strony.

Tak czy inaczej – wyjaśniamy niektóre z Najlepsze samurajskie broń, Samuraj kompilacja zbroi I SAMURAI BUDULL STATS które uznaliśmy za szczególnie przydatne.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Jak grać jako klasa samuraja w Elden Ring

Zanim przejdziemy do inwestycji i sprzętu statystyk, warto przyjrzeć się, jak grać jako samuraj Elden Ring dla tych, którzy wybrali to jako klasę początkową.

Nie ma dokładnie złego sposobu na granie w klasie, ale jeśli nigdy nie dotknąłeś samurajów.Ponadto, absolutnie możesz przesuwać się i wyjść z stylu odtwarzania w zależności od produktów i jeśli odpowiadasz Twoja postać, więc nie martw się o przesadzenie w czymkolwiek wymienionym poniżej.

Dla początkujących, Powinieneś dążyć do średniego obciążenia jako klasyfikacji wagi – Możesz to zobaczyć na ekranie sprzętu w prawym dolnym rogu. Nie chcesz wyposażyć więcej i przekształcić to, ponieważ spowolni twoją zdolność do uniknięcia i sprawi, że będziesz „tłuszczowy”, co negatywnie wpłynie na klasę na tym wczesnym etapie.Samuraj nie zaczyna się od bardzo dobrych możliwości obronnych – ponieważ Red Thorn Roundshield neguje tylko 68% szkód fizycznych – więc najlepszym rozwiązaniem jest zafaktywność. Najłatwiejszym sposobem na bycie obraźliwym od samego początku, ponieważ samuraja jest dwukierunkowa broń początkowa, Uchigatana.

Można to zrobić na Kontroluj let, trzymając trójkąt/y, a następnie naciskając przycisk ramion po stronie, trzymasz miecz (więc r1/r2 lub rb/rt, jeśli jest w prawej ręce).


Na początku możesz pomyśleć, że masz niewielką obronę podczas dwóch osób, ale jeśli ćwiczysz wystarczająco dużo i rozumiesz czas ataku wroga, możesz dostać mnóstwo trafień przed wycofaniem się.

Kolejnym powodem, dla którego dwukierunkowe jest tak ważne, jest z powodu Unsheathe Brorzy Art na Uchigatanie. Trzymając L2/LT, będziesz osuszać Uchigatana, a jeśli następnie naciśniesz R2/RT, uwolnij ciężkie cięcie w dół, które zużywa FP (niebieski bar, z ceruleanami łez używanych do jego uzupełniania).

Możesz wykonać zdolność niezachwianą tylko wtedy, gdy albo nie masz nic w drugiej ręce, albo inną broń, albo jesteś dwuręczny.


Umiejętność niezbadania może być używana zarówno jako ciężki, jak i lekki atak, a między nimi często można złamać blok wrogów, przerwać im w połowie wyciągu (chociaż może to być bardzo trudne i nie działa na niektórych wielkich wrogach),lub po prostu ich wykończ z powodu wyższych obrażeń ataku.

Uchigatana ma również pasywny wpływ na utratę krwi, co jest niezwykle przydatne wobec bossów i wrogowie, którzy zajmują sporo trafień.

Po uderzeniu bronią utraty krwi wrogowie będą mieli niewidzialny miernik, który wypełnia się z czasem, a jeśli utrzymasz presję i powstrzymasz miernik przed cofaniem się, możesz trafić w wroga, gdy się wypełni.Jest to naprawdę przydatne u wrogów z dużym zdrowiem – takich jak szefowie – ale jeśli uaktualizujesz Uchigatana podczas grania, nadal możesz używać broni i uzyskać korzyści płynące z utraty krwi na kilka godzin w grze.

Ciśnienie, które musisz stworzyć, aby utracić krew, aby przygotować się do pracy, to kolejny powód, dla którego Samurai zaczyna się jako klasa bardzo ofensywna, co oznacza, że musisz przyzwyczaić się do dwukierunałowych i unikania bułek, jeśli naprawdę chcesz, aby wziął swój maksymalny efekt.

Przychodzisz również wyposażony w łuk (ale nie zbyt wiele strzał, więc musisz kupić trochę), co jest świetnym narzędziem początkowym, które pomoże ci rozdzielić wrogów, jeśli są w grupach.

Sam Longbow może nie wyrządzić tyle obrażeń, ale możesz go użyć, aby zaciągnąć wrogów, aby walczyć z nimi pojedynczo lub wyeliminować słabszych wrogów, zanim przyjął silniejsze z bliskiej odległości.

Najlepsze statystyki budowy samurajów

Grając jako samuraj. Chociaż nie ma twardej i szybkiej zasady, przedstawimy poniżej statystyki początkowe kompilacji i gdzie powinieneś umieścić swoje cenne runy.

Samurai Statystyki początkowe:

  • Wigor: 12
  • Umysł: 11
  • Wytrzymałość: 13
  • Siła: 12
  • Zręczność: 15
  • Inteligencja: 9
  • Wiara: 8
  • Arcane: 8

W przypadku statystyk budowania samurajów, Będziesz musiał głównie skupić się na wigorze, wytrzymałości, sile i zręczności.

Z pierwszą garstką poziomów wigor będzie istotną inwestycją. Ta statystyka zwiększa zarówno twoją HP, jak i ogólną siłę obronną i nie należy ich zaniedbywać na początku gry.Podczas gdy mniej ważna prosta, wytrzymałość zapewnia więcej wytrzymałości i wyższego obciążenia sprzętu, co pomoże ci lepiej szanse z silniejszą zbroją i bronią i nadal pozwala zachować niezbędną klasyfikację średniego obciążenia.

Aby władać solidną broń wczesnej obszaru, będziesz chciał upewnić się, że Twoja siła i zręczność mają 18 lat. To powiedziawszy, upewnij się, że twoja wigor jest najpierw wyrównana pod kątem dodatkowego zdrowia.

Najlepsze samurajskie broń

Jeśli chodzi o sprzęt w Elden Ring, naprawdę sprowadza się do tego, co lubisz używać i co pozytywnie wpływa na twoją kompilację bardziej niż cokolwiek innego. To powiedziawszy, zebraliśmy dobry samurajski i samurajski sprzęt, który możesz podnieść zarówno na początku, jak i dalej w swoją przygodę, jeśli masz ochotę na to.

Niektóre z nich wymagają inwestycji statystyk poza siłą i zręcznością, w której odszkodowanie twojej postaci będzie przydatne, jeśli chcesz zmienić swoją kompilację w grę.

Jak wspomnieliśmy wcześniej w sekcji STAT, inwestowanie do poziomu 18 zarówno dla siły, jak i zręczności pozwoli ci władać doskonałą wczesną broń do gry, którą szczegółowo opisaliśmy poniżej:

Fang Bloodhound: Pokonaj rycerz Bloodhound Darriwil w Stormhill Evergaol, Limgrave (wywołuje nagromadzenie utraty krwi).Podwójne ostrze: Wskocz nad ścianą i zejdź do niektórych katakumb w smokowych ruinach w Limgrave.Jest też więcej późnej gry Katana, którą polecamy, którą wymieniliśmy poniżej:

Wszystkie następujące Katany są dobrą bronią ofensywną, która powoduje gromadzenie się utraty krwi, co oznacza utrzymanie presji, podczas gdy atakowanie jest niezbędne. Każda z nieco innych inwestycji i zdolności zewnętrznych, poza surową prędkością i szkodami, które oferują.

Moonveil Wymaga statystyki inteligencji 23, ale ma przemijającą sztukę broni księżycowej.Działa to niezwykle podobnie jak Uchigatana, z wyjątkiem tego, że wyrządza magiczne uszkodzenia poziomym lub pionowym cięciem na potężnym huśtawce. Podczas gdy zużywa to FP, każde liberalne użycie przejściowej zdolności księżycowej sprawi, że szybka praca większości wrogów.


Wymagana inwestycja w inteligencję oznacza również, że Miecz Moonveil dobrze idzie również z personelem ataków czarnoksiężnych, więc miej to na uwadze. Rivers of Blood ma zwłoki sztuki broni Pilar, która wysyła wiele cięć do przodu w krótkim odległości, aby spowodować dodatkowe uszkodzenia utraty krwi.Może to wykonać sześć kolejnych wahań utraty krwi, gdy nieustannie naciskasz L2/LT, co czyni go niezwykle potężnym pod względem szybkich ataków i zadawania efektu statusu. Tylko upewnij się, że masz wystarczającą ilość FP, aby z niego skorzystać.


Nagakiba ma zdecydowanie najdłuższy zasięg Katanów powyżej, a jego przeszywająca broń broń rzuca cię do przodu w prostym uderzeniu.Ponieważ ta broń opiera się wyłącznie na sile i zręczności, aby władać, pozwala na wiele eksperymentów poza tymi dwiema statystykami.


Ostrze rudy meteoryczne ma ciężki atak zdolny do zadawania dużej ilości obrażeń, dzięki czemu wspaniale jest znaleźć otwór na atak kontynuacyjny. Ta broń wymaga również 18 statystyki wywiadowczej, co czyni ją również dobrym dla części Czarownictwa.

To, co tak naprawdę ma, to ostrze, to sztuka broni Gravitas, ten obszar Ataku efektu przyciąga wrogów i zadaje obrażenia, pozwalając ci uzyskać bliskie huśtawki przed wdrożeniem do bezpieczeństwa.


Ręka Malenii to bardzo późna broń do gry, która wymaga zręczności 48, a jej broń tańca ptactwa wodnego uwalnia błyskawiczną flory ataków powietrznych, które wyrządzają wiele obrażeń. Ma również skalę atrybutową B, co oznacza, że 48 Zręczność wymagana do władania dodaje wielu uszkodzeń broni od samego początku.


Oczywiście nie jesteś na powyższym jako samuraj – nasza najlepsza broń Elden Ring wyjaśnia inne zalecane uzbrojenie, które powinieneś zbadać.

Najlepsza zbroja samurajska

Najlepsza zbroja jest subiektywna, więc tak długo, jak nie rzucasz się tłuszczu z powodu przejścia na średnim wyposażenie i masz dobrą negowanie obrażeń fizycznych (ponieważ większość ataków jest fizyczna), jesteś złoty.

To powiedziawszy, oto kilka opcji.

Zestaw ziemi od tego, od czego zaczyna się klasa samuraja i też wygląda całkiem nieźle. Aby kupić zestaw, przejdź do izolowanej strony szałów handlowca w Caelid i porozmawiaj z kupcem, sprzedaje cały zestaw za 4500 run.

Set Ronin to kolejna zbroja w stylu samuraja, która ma zarówno dobre statystyki i pomaga zakończyć wygląd. Podczas gdy możesz ukończyć linię zadań Bloody Finger Yura, aby ją uzyskać, możesz również udać się do miejsca zamor ruin. Zabij go dla zestawu.

Kolejna zbroja samurajska – zwana Zestaw białego trzciny – można znaleźć w miejscu jaskini Spiritcaller Grace w górach Giants. Aby go uzyskać, po prostu idź do jaskini, aż dojdziesz do dużego pokoju wypełnionego drzewami, wilkami duchowymi i niebieską fluorescencyjną wodą.Kiedy schodzisz w dół, powinieneś zmierzyć się z inabą, duchem w tej samej białej zbroi trzcinowej, której szukasz, oznacza to, że jesteś na dobrej drodze. Pokonaj wrogów i udaj się na tylny koniec pokoju, aby podnieść białą pancerz trzcinowy.

Jeśli któryś z powyższych nie pasuje, nasze najlepsze zbroja ustawiają Możesz znaleźć wcześnie, podaj inne opcje, jeśli chcesz rozwiązać na różne sposoby.

Najlepsze samuraja budują talizmany

W Elden Ring Jest wiele dodatkowych talizmanów do wyboru, a podczas gdy żaden z nich naprawdę nie odniesie ani nie złamie twojego sukcesu, wybór między poniższymi opcjami powinien pomóc Ci zdobyć tę dodatkową przewagę w trudnej bitwie.

To powiedziawszy, oto kilka talizmanów, którzy pomogą ci w klasie samurajów:

Pamiątka noszenia protezy: Podnosi statystyki zręczności o 5 (zakończ Gowry Side Quest w Caelid).Starscourge Heirloom: Podnosi siłę Stat o 5 (znaleziony w klatce piersiowej w Fort Gael, West Caelid).Winged Sword Insignia: Podnosi siłę ataku kolejnymi atakami (pokonaj rycerza Cleanrot w Stillwater Cave, South Liurnia).Wzrażenie Władcy krwi: Podnosi siłę ataku, gdy nastąpi utrata krwi (pokonaj Esgar, kapłan krwi w Leyndell Catacumbs).Przychyl Erdtree: Podnosi HP, wytrzymałość i wyposażenie (użyj Klucza Stonesward, aby dostać się za ścianę mgły obok położonego miejsca na cmentarzu Grace i przejść do ołtarza na dole).Zasięg Arrow: Zwiększa skuteczny zakres łuku (w wieży na północ od Stormhill Evergaol).Chociaż powyższe są specyficzne dla naszych zaleceń klas samurajskich, nasze inne najlepsze talizmany w Elden Ring może zaoferować inne potężne efekty – od rosnących run, od wrogów po zmniejszenie obrażeń fizycznych lub magicznych.

How do you rate Elden Ring Samurajskie statystyki, zalecenia dotyczące sprzętu ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *