Elden Ring WARUNKUJĄCE DO UPOŻYCIA KRYTYCZNEJ Ścieżka

Startseite » Elden Ring WARUNKUJĄCE DO UPOŻYCIA KRYTYCZNEJ Ścieżka
1. kwietnia 2024
17 minutes
22

By Jhonny Gamer

Po Elden Ring Warunek może pomóc ci pozostać na dobrej drodze w ogromnym, często przytłaczającym świecie z wieloma kierunkami, w których możesz pójść.

Podczas gdy możesz iść prawie wszędzie i znaleźć coś nowego, po wybraniu klasy początkowej i pamiątka, tam jest ścieżki krytycznej Możesz podążać za zakończeniem.

Chociaż otrzymasz wskazówki, gdzie się udać, w typowy sposób z oprogramowania, nie jest to dla ciebie tak jasne, więc wiedząc, dokąd powinieneś się zmierzyć – nawet jeśli chcesz wziąć przed tobą kilkanaście godzin objazdu lub dwóchdostać się tam! – Warto wiedzieć.

Na tej stronie:


Elden Ring: PS5 vs Xbox Series X/S Recenzja technologiczna – najlepsze sposoby gry na konsolach nowej generacji

Jak to Elden Ring Workthrough Work?

Podobnie jak poprzednie gry z oprogramowania, Elden Ring ma ścieżkę krytyczną i ustaloną liczbę wymaganych głównych bossów Musisz się rozwiązać, zanim ukończysz grę.

Ale w przeciwieństwie do poprzednich gier z oprogramowania, większość obszarów jest dostępna od razu, a nawet jeśli wiesz, gdzie się udać, i bardzo łatwo jest uzyskać śledzenie boku. To właściwie najlepszy sposób na grę – we własnym tempie i zobaczenie, co cię zainteresuje – ale ścieżka krytyczna otwiera również nowe obszary, które zawierają przydatne przedmioty, które ostatecznie chcesz odwiedzić.


Ten Elden Ring Wartość wyjaśnia, jak podążać główną ścieżką przez grę. Chociaż zaoferujemy dodatkowe sugestie dotyczące treści pobocznych, takich jak bossowie premii lub opcjonalne zadania, wiedz, że sama strona nie jest wyczerpującym, krok po kroku, jak znaleźć i pokonać wszystko.

Zamiast tego, aby wszystko się skupiło, Ta strona kieruje Cię na ścieżkę krytyczną do ukończenia Elden Ring . Nawet z tym samym jest wiele do pokrycia!

Jeśli chcesz, aby ukończyć grę bardziej wolną od spoilera, odwiedź naszą listę głównych bossów co może pomóc w przeglądu tego, co należy zrobić, aby to zakończyć. Poza tym mamy również stronę na temat dodatkowych rzeczy potrzebnych do zobaczenia wszystkich Elden Ring zakończenia.

Zamek Limgrave i Stormveil

Zanim wskoczymy do przewodnika pierwszego regionu Limgrave, ważne jest, aby pamiętać, że tak naprawdę nie zaczynasz.

Gdy zdecydujesz się na zajęcia początkowe i pamiątka, Zaczniesz w kaplicy oczekiwania. Nie martw się, powinieneś umrzeć na pierwszym szefie – w końcu jest to gra z oprogramowania – a kiedy to zrobisz, zaczniesz grę właściwą.Po odrodzeniu będziesz w Uderzony cmentarz – który faktycznie ma niedociągnięty samouczek – Wyjdź z jaskini, a w końcu dojdziesz do otwartego świata ziem.

Teraz wytyczne łaski pojawią się na twoim ekranie mapy jako żółte strzały kierunkowe, możesz użyć ich jako niejasnych wskaźników ścieżki krytycznej.Aktywuj miejsce łaski przed tobą, a zobaczysz kościół tuż przy drodze, idź do niego. Będzie też ogromny rycerz jadący koniem – to jest wartość drzewa – I będzie w tym momencie całkiem wyzwaniem. Naszym zaleceniem jest podanie szerokiego miejsca i udanie się do kościoła.Teraz jesteś w kościele Ellah, gdzie możesz ulepszyć broń i kupić towary od kupca. Sprzedają zestaw rzemieślniczy W przypadku 300 run – jest to niezbędny element, który pozwala tworzyć materiały eksploatacyjne ze składników na wolności – upewnij się, że zbierasz runy, pokonując pobliskich wrogów lub używając elementu runy z zapasu (jest jeden tuż przed wejściem do frontu kościoła,Gdybyś przeoczył).

Warto również odebrać pochodnię, zbyt.

Smuga światła powinna być emitowana z miejsca łaski w kościele, skierować się w tym kierunku i podążać drogą na północ.Po drodze nad wzgórzem ujawni obozowisko wroga, okrążyć je po lewej stronie, a zobaczysz masywną kamienną konstrukcję i miejsce wdzięku, upewnij się, że spoczywasz tutaj.Gdy to zrobisz, grana przerywnik, a następnie zaakceptuj ofertę Meliny, a ona pozwoli ci wyrównać na każdej stronie łaski i daj ci potok, Twój spektralny rumak na czas trwania Elden Ring. Na poniższej mapie zaznaczyliśmy stronę Gatefront w Poniższej Mapie.Kiedy jesteś tutaj w Ruinach Gatefront, warto również podnieść nóż whetstone i pierwszy fragment mapy limgrave.

W tym momencie zalecamy eksplorację Limgrave na chwilę, zdobycie przedmiotów i sprzętu, zdobycie run i zaznacz twarde lokalizacje, abyś mógł wrócić do nich później.

Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring Strona trafia do niektórych konkretnych lokalizacji, które możesz wziąć pod uwagę, a my również mamy dedykowane strony na najlepszej wczesnej broni i gdzie wcześnie znaleźć nauczyciela personelu i czarów. W przeciwnym razie swobodnie wędruj i zobacz, co odkryjesz – historia może poczekać!


Aby dostać się do zamku Stormveil Z miejsca Gatefront Grace, po prostu podążaj drogą pod kamienną konstrukcją i kontynuuj tę ścieżkę przez chwilę. Natkniesz się na kolejne świecące drzewo i złote nasiona, Pamiętaj, aby to odebrać.

Następnie droga pochyla się po lewej stronie, w którym to momencie powinieneś spotkać się z skarbem wrogów, którzy strzegą wejścia do Stormveil. Za wrogami znajduje się długi tunel, zejdź w dół i aktywuj miejsce łaski.

Na drugim końcu tunelu spotkasz swojego pierwszego dużego szefa Elden Ring, Margit The Fell Omen. Musisz pokonać tego szefa, aby uzyskać dostęp do zamku Stormveil.

To ogromne wyzwanie – więc jeśli walczysz, nie martw się, że najpierw będziesz musiał zbadać Limgrave. Możesz także pominąć zamek Stormveil, jeśli chcesz udać się do obszaru Liurnia, gdzie można znaleźć kilka przydatnych rzeczy, które mogą pomóc – w tym niektóre z najlepszych zestawów wczesnych zbroi. Możesz zobaczyć, jak to zrobić w poniższym filmie:


Musisz pokonać Margit, aby ukończyć Elden Ring, więc wróć, gdy będziesz gotowy i powodzenia!

Po pobiciu Margit możesz uzyskać dostęp do Castle Stormveil kierując się po kamiennych schodach, a zobaczysz zamkniętą bramę. Po lewej stronie jest otwór i jest NPC, który może otworzyć dla ciebie bramę. Jak zalecają, jest o wiele łatwiejsze, jeśli zamiast tego przejdziesz na zewnątrz Stormveil, przez wielką dziurę w tym samym pokoju.Jako pierwszy duży loch w Loch w Elden Ring, zamek Stormveil to ogromny labirynt. To nie jest zbyt mylące, z otwierającymi się ścieżkami i tworzonymi pętlami. Przeglądaj dalej, dopóki nie dojdziesz do odosobnionej strony łaski, pokazane na mapie i obrazie w grze poniżej.

Szczerze mówiąc, istnieje wiele sposobów, aby się tam dostać i żaden z nich nie jest zły. Więc eksploruj, znajdź przedmioty, pokonaj wrogów i wyrównać, dopóki nie przyjdziesz.

Obok miejsca łaski znajduje się brama mgła, przechodząc przez nią przez nią postać przeciwko Godrickowi przeszczepione, Kolejny niezbędny szef Krytyczna ścieżka Elden Ring.

Przejdź przez drzwi na końcu areny bossa Godricka i przejdź przez obszar katakomb. To jest niesamowicie krótkie i ma tylko jedną drogę. Wyłoni się z powrotem na zewnątrz, a zobaczysz poniższą Vista.Dotarłeś do Liurnii! Kolejnym celem jest gigantyczny biały budynek na horyzoncie – Raya Lucaria Academy.

Gdzie pójść po Godrick i Castle Stormveil: Liurnia i Raya Lucaria Academy

Teraz jesteś w Liurnia i Muszę udać się do Raya Lucaria Academy, kolejny dziedziczny loch, aby pokonać wymaganych szefów.

Po pójściu w stronę jeziora najpierw musisz znaleźć klucz Glintstone, Ponieważ jest to jedyny sposób, aby dostać się do samej akademii.

Z Kluczem Glintstone musisz udać się do Academy Gate Town Site of Grace w samym jeziorze, który jest zaznaczony na obrazie mapy poniżej. Stąd podążaj drogi w kierunku północno -zachodnim.Musisz poruszać się w niektórych zatopionych budynkach, ale powinieneś natknąć się na kolejne świecące drzewo i złote nasiona, Jak na zdjęciu poniżej.

Nosić na północny zachód i powinieneś zobaczyć barykady i kroki. Udaj się po schodach, a przyjedziesz do obszaru miasta. Musisz podążać za nim w prawo. Jest tu wielu wrogów, ale jeśli kradniesz po krawędzi obu stron kwadratu, powinieneś tylko walczyć z rycerzem lub dwoma. Lub – po prostu wejdź na torrent i pobiegam obok centrum handlowego!Po dotarciu do prawej strony kwadratu powinieneś zobaczyć zboczenie kamienne z zielono, z niebieskim światłem zakrywającym bramę na końcu. To jest wejście do Raya Lucaria Academy. Skieruj się w stronę bramy i zbadaj pieczęć z monitem, a będziesz teleportowany.Aktywuj główną stronę Academy Gate of Grace i Head w lewo, używając windy, aby pójść do lochu Raya Lucaria Academy Lungeon.

Następnie udasz się do kościoła, skręć w lewo do wroga stojącego przed ołtarzem, a następnie skręć kolejną w lewo, aby znaleźć kolejne miejsce łaski, na zdjęciu poniżej.Stąd Akademia jest naprawdę dość prosta, gdy przechodzisz przez cmentarz, w górę gigantycznych ruchomych platform i minie tonę czarnoksiężników, dopóki nie przyjdziesz do innej bramy mgły.Za nim jest twoja trzecia niezbędna walka z czerwonym wilkiem Radagonu. Pokonaj go i odblokuj miejsce parlora debaty Grace.

Następny i ostatni szef akademii jest naprawdę blisko tej strony łaski i można się do nich osiągnąć po prostu. Wyjdź przez drzwi po lewej stronie miejsca Grace i idź wzdłuż krawędzi najbliżej unoszących się schodów. Następnie będziesz mógł zeskoczyć na jakie kamienne odchodnie i trafić na same schody.Podchodząc, pamiętaj, aby uniknąć przetocznia się przez gigantyczną metalową kulę, ponieważ nie wyciągniesz od niej żadnych uszkodzeń. Następnie idź dalej (i walcz z NPC), aby znaleźć kolejną windę. Używanie go zabierze Cię do następnego wymaganego szefa, Renalla, królowej pełni księżyca.Po pokonaniu Renalli możesz teraz odpocząć Elden Ring – Przydatne, jeśli chcesz dostosować swoje statystyki, aby pasowały do innego stylu gry.

Teraz jest również dobry czas na zbadanie Ranni Quest – szczególnie jeśli chcesz zobaczyć niektóre z alternatywnych Elden Ring zakończenia.

Gdzie pójść po Raya Lucaria Academy: Altus Plateau i Leyndell

Po Liurnia i Raya Lucaria Academy, Następnie musisz aktywować wielką windę Dektusa na północny wschód. Szybko podróżuj z powrotem do głównej strony Akademii Bramy Grace i wchodzą w interakcje z niebieską pieczęcią skierowaną na północ.

Będziesz teleportowany przez zepsuty most na autostradę Bellum, po prostu podążą tą drogą, aby dostać się do wielkiego windy Dektusu, to mamut wyglądający konstrukcja, nie możesz tego przegapić.

Aby użyć windy, musisz znaleźć lewicę medalionu Dektusa i Medalion Dektusów Prawa połowa. To pozwoli ci przybyć na płaskowyż Altus.

Wiedz, że technicznie możesz przejść do windy innymi trasami, aby dotrzeć do płaskowyżu Altas – ale jest to najprostszy sposób, aby to zrobić.

Teraz, kiedy wykonałeś windę, Następnym celem jest miasto Leyndell. Aby się tam dostać, po prostu podążaj główną drogą, ignorując widelec w lewo.W oddali zobaczysz kolejny wielki kawałek architektury, ogromne drzwi i masywny nachylny chodnik, z których wszystkie są na zdjęciu poniżej. Idź w kierunku tych ogromnych drzwi i przez nich, do których znajdziesz miejsce wdzięku i złote nasiona.

Stąd idź drogą po lewej stronie, a będzie kilku twardych wrogów wraz z kolejnym świecącym erdtree i dwoma kolejnymi złotymi nasionami. Kieruj się w górę drogi i skręć w prawo w kierunku szczytu wzgórza przed gigantyczną bramą, gdzie znajdziesz kolejne miejsce łaski.

Teraz powinieneś być na zewnętrznym polu bitwy bitwy łaski, stąd musisz udać się na wschód przez niektórych wrogów i obozów. Oznaczyliśmy, gdzie musisz skończyć z niebieskim latarnią na mapie poniżej.

Po przyjeździe spotkasz się z szefem o nazwie Draconic Tree Sentinel, kto będzie pilnował drzwi mgły. Pokonaj ich, aby się przez to przejść.Przejdź się, gdzie była brama mgły i aktywuj witrynę Grace Capital Rampart.W tym momencie warto o tym wspomnieć Aby dostać się do Leyndell, potrzebujesz co najmniej dwóch świetnych run. Jeśli śledziłeś ten przewodnik i byłeś w Stormveil Castle i Raya Lucaria Academy i pokonałeś tam szefów, powinieneś już mieć to, czego potrzebujesz. Jeśli nie, oto cztery wspaniałe rundy i gdzie je zdobyć.

  • Godrick The Siefted (Zamek Stormveil)
  • Renalla, królowa pełni księżyca (Raya Lucaria Academy)
  • Radahn Starscourge (Zamek Redmane)
  • Rykard, Lord of Bluasphemii (MT Gelmir)

Podczas gdy możesz zrobić którykolwiek z tych czterech, Godrick i Renalla są na głównej ścieżce i najłatwiej do pokonania. Do tego momentu nie powinieneś mieć przeszkody, jeśli śledzisz instrukcję, ale jeśli powiedziasz, że potrzebujesz więcej świetnych runi, upewnij się, że masz co najmniej dwa z powyższych.

Kiedy w środku, Leyndell to kolejny dziedziczny loch, Dlatego zalecamy zbadanie go we własnym tempie. Należy mieć oko, ponieważ pomoże to w następnym celu na ścieżce krytycznej.

Z tej strony łaski musisz udać się na północny zachód po schodach, obok łucznika, a następnie skalowanie gigantycznego smoka w lewo. Następnie przyjdziesz do strony Grace West Capital, na zdjęciu poniżej.

Porusz się na południe wzdłuż struktury zamku, a dojdziesz do gigantycznych pni drzew wychodzących z ziemi. Skal je i podążaj za nimi aż do lewej, idąc coraz wyżej.

Teraz dojdziesz do dużych drzwi i twojego następnego niezbędnego szefa, Godfrey, pierwszego Lorda Elden.Po pokonaniu Godfrey, udaj się na wschodnią stronę pokoju, w którym się znajdujesz, skręć w lewo i idź w górę bagażnika, który zapętla się z powrotem do górnej drewnianej platformy. Podążaj za drzwiami na zewnątrz i wzdłuż zakrzywionego chodnika, a znajdziesz miejsce łaski królowej. Ruszaj dalej, a zachodzisz z innym wymaganym szefem, Morgottem, Omen King.

Po pokonaniu Morgott, spoczywaj na nowej stronie Grace w ich pokoju Boss. Melina powie ci, że nie możesz przejść przez drzwi po drugiej stronie pokoju. Następnie da ci Rold Medalion i poprosi o poszedł do krainy gigantów nad chmurami, zanim będziesz mógł przejść do końca gry.

Gdzie iść za Leyndell: Mountaintops of the Giants i rozpadające się Farum Azula

Kiedy będziesz gotowy odwiedzić góry Giants, Szybka podróż do Balkonu Avenue Balcony Grace I spójrz na swoją mapę, na północny wschód umieszczono czerwony marker. To jest wielka winda i twój następny cel.Aby dostać się do windy, musisz udać się na północny wschód z głównej drogi obok terenu Balcony Avenue w Grace i otworzyć ogromne drzwi, na zdjęciu poniżej.Podążaj ścieżką, aby dostać się na obrzeża Kapitolu, a ostatecznie dojdziesz do dużego pokoju z windą na środku i drzwiami po prawej stronie. W przypadku ścieżki krytycznej weź windę, ale możesz iść w prawo, aby walczyć z innym szefem (Fell Twins) i aktywować także wielką runę Morgott.

Teraz jesteś na szczycie Giants, z rozpadającym się Farum Azula kolejnym lochem, do którego musisz dotrzeć. Podczas gdy gruba mgła może sprawić, że będziesz niespokojny, nie martw się, ponieważ istnieje kilka sposobów, aby wiedzieć, że idziesz we właściwym kierunku.

Nawet bez fragmentu mapy, Wszystko, co musisz zrobić, aby dostać się do wielkiego podnoszenia Rold, to podążanie ścieżką, która staje się widoczna na mapie, tym dalej idziesz. Powinieneś również natknąć się na drzewo ze złotym ziarnem i Black Blade Kindred Boss tuż przed samym windą.

Podnieś Medalion Rold przed posągami i krótką przerywnik przerywnika, zabierając cię do miejsca, w którym musisz być następny.

Po uzyskaniu mapy dla tego obszaru będziesz chciał udać się na północny wschód w kierunku lokalizacji drzewa, które zaznaczyliśmy na poniższych zdjęciach.

Skieruj się przez zamrożoną rzekę, a następnie udaj się na wschód, a powinieneś przyjść do zamarzającego jeziora Grace of Grace.

Najlepszym sposobem, jaki stąd znaleźliśmy, było przytulenie prawej strony zamrożonego jeziora i przejechanie obok Smok Bossa, który spawnuje. Takie postępowanie powinno doprowadzić cię do pierwszego kościoła Mariki (górna właściwa strona łaski na poniższym obrazku) i nagrodzić świętą łzą.Z kościoła na zachód, dopóki nie dotrzesz do zamku, powinieneś zobaczyć gigantyczny most łańcuchowy tuż za nim, przekroczyć łańcuch. Jeśli postępujesz zgodnie z przewodnictwem łaski na powyższym obrazie, powinieneś dotrzeć do miejsca docelowego.

Po drugiej stronie łańcucha powinno być miejsce giganta Giants Grace Grace i fragment mapy, Po uzyskaniu mapy otwórz ją i poszukaj w pobliżu czerwonego okrągłego lokalizacji. Tam musisz iść dalej.Skieruj się na południe i aktywuj stopę strony kuźni, a w pobliżu po obu stronach są łańcuchy, przejdźcie do siebie, aby stać twarzą w twarz z twoim Następny obowiązkowy szef, gigant ognia, kto strzeże kurza gigantów.Kiedy udaje ci się pokonać giganta ognia, idź w kierunku gigantycznej kuźni i idź w górę łańcucha, abyś stał na jego obręcz. Następnie ostrożnie przejdź po lewej stronie kuźni i odpocznij na miejscu łaski po drugiej stronie. Porozmawiaj z Meliną i odpowiedz „Jestem gotowy”, aby zostać przetransportowanym do rozpadającego się Farum Azula.

Stąd, Rozpadający się Farum Azula to dość liniowy loch, Będzie masywna zakrzywiona półka z smokiem, który się na niej spawnuje, ale jeśli pójdziesz do końca, możesz go ominąć i odblokować miejsce łaski, więc ta walka nie jest niezbędna.

Pierwszym niezbędnym szefem jest Duet Godskin, a drugi to Maliketh, czarne ostrze (który zaczyna jako duchowny bestii).

Rewiding Leyndell

Po pokonaniu Maliketh, czarnego ostrza, obejrzysz przerywnik i zostaniesz przewieziony z powrotem do zmienionego Leyndell. Następnie skieruj się na południe od nowego miejsca Grace o nazwie Lyndell, stolica popiołu.Wiedz, że nadal możesz odkrywać świat, pomimo zmian w stolicy – ale kiedy zaczniesz poniższych bossów, jesteś na torze, do jakiegokolwiek zakończenia Pracujesz nad. Istnieją różne zadania poboczne, które mogą pomóc odblokować alternatywne finale, ale jeśli chcesz po prostu zobaczyć „normalne” zakończenie, a następnie kontynuować.W Lyndell, stolicy Ash Grace, dojdziesz do schodów prowadzących do windy, weź go i zmierzysz się z serią bossów, gdy poruszasz się po powrocie do pokoju Godfrey Boss (Tam, gdzie byłeś wcześniej – nawigacja tej części jest niezwykle krótka i prosta, więc właśnie wymieniliśmy bossów, z którymi się zmierzysz:

  • Sir Gideon ofnir, Wszechwiedzący
  • Godfrey, pierwszy Elden Lord / Hoarah Loux, Wojownik (walka z dwoma fazami)
  • Radagon Złotego Zakonu
  • Elden Beast (Natychmiast podąża za Radagonem)

Po pokonaniu ostatniego szefa i zakończeniu zostaniesz zapytany, czy chcesz rozpocząć „Podróż 2” – znaną również jako nowa gra Plus. Jeśli powiesz „nie”, zostaniesz wysłany do okrągłego stołu, gdzie możesz przejść do samego stołu i rozpocząć nową grę lub kontynuować eksplorację świata.

Otóż ​​to! Pobił Elden Ring! Kiedy będziesz gotowy, nadszedł czas, aby to zrobić ponownie i uzyskać inne zakończenia…

How do you rate Elden Ring WARUNKUJĄCE DO UPOŻYCIA KRYTYCZNEJ Ścieżka ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *