Elden Ring Wezwanie: najlepsze przywołanie duchów i lokalizacji duchów w Elden Ring

Startseite » Elden Ring Wezwanie: najlepsze przywołanie duchów i lokalizacji duchów w Elden Ring
1. kwietnia 2024
24 minutes
33

By Jhonny Gamer

Elden Ring przywołać duchy Widzę, jak wzywasz szeroki zakres komputera-Kontrola doprowadził sojuszników do pomocy w bitwie.

To jest na zależności od wezwania z poprzednich gier Souls, które widziały pomoc innych graczy w trybie wieloosobowym lub okazjonalna postać, którą spotykasz podczas podróży.

Biorąc pod uwagę, jak zastraszający Najtrudniejsi szefowie Elden Ring są, a niektórzy będziesz walczyć więcej niż jeden wroga na raz, Ashes Spirit mogą być istotnymi narzędziami, które nadają ci przewagę.

Chociaż zwykle nie są wystarczająco mocne, aby pokonać wrogów dla ciebie, są jednak przydatne jako istotne rozproszenie, szczególnie podczas walki z boss.

Ten przewodnik wyjaśni Jak działają popioły duchowe, Jak z nich korzystać I gdzie znaleźć najlepsze na ziemi między.

Wyjaśniacze na tej stronie:

Najlepsze lokalizacje popiołu duchowego:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Jak przywołać ducha popioł Elden Ring

Duchy wahają się od typów wroga, które spotkasz podczas pobytu na ziemiach między unikalnymi duchami niegdyś legendarnych bohaterów, a także niektórymi, którzy zostaną wezwani jako grupa.

Aby użyć popiołów duchowych, najpierw potrzebujesz ducha wzywającego dzwon. Możesz odblokować to wcześnie po odwiedzeniu kościoła Elleh w pobliżu obszaru początkowego. Po odblokowaniu konia, Zdolność do awansu i szybkiego podróżowania do okrągłego stołu, powrotu do kościoła Elleh, a powinieneś napotkać nową postać – w naszym przypadku miała miejsce w nocy, a obszar jest otoczony mgłą.

Porozmawiaj z czarownicą, a ona da ci ducha wzywającego dzwon, a także samotnych popiołów wilków, aby zacząć. Jeśli tęsknisz za nią z jakiegokolwiek powodu, będzie można go również kupić od bliźniaczych łupin.

W rzeczywistości nie użyjesz samego dzwonka, zamiast tego wyposaż się w popiół ducha, którego chcesz użyć na liście szybkich przedmiotów. Należy pamiętać, że możesz przywołać duchy tylko w niektórych obszarach, na co będzie oznaczony małą ikoną nagrobka, która pojawia się nad interfejsem sprzętu. W tym miejscu HP ducha zostanie wyświetlone po wezwaniu.Możesz przywołać tylko jednego ducha na raz i w ogóle, jeśli przywołujesz innego gracza. Duchy kosztują również FP, tym więcej kosztów FP powinno dać ci wskazanie ich skuteczności. Przekonasz się jednak, że niektóre z najsilniejszych i duchów kosztują więcej niż początkowe maksymalne FP, więc jeśli chcesz użyć najpotężniejszych duchów gry, upewnij się, że wyrównujesz statystykę umysłu.

Jak wzmocnić duchy popiołowi za pomocą ducha Elden Ring

Podobnie jak w przypadku broni, możesz również ulepszyć popiół duchowy, co zostanie wskazane przez liczbę do ich nazwy (e.G. +1, +2 i tak dalej). Odbywa się to poprzez dostrajanie duchów, chociaż musisz porozmawiać z odpowiednimi ludźmi, aby go odblokować.

Duchowym tunerem jest Roderika, młoda kobieta, z którą można porozmawiać przy okrągłym stole. Kiedy po raz pierwszy z nią rozmawiasz, nie ma roli. Będziesz musiał porozmawiać z kowalem Hewg, który w pewnym sensie zabierze ją pod jego skrzydłem, jeśli będziesz przestrzegać opcji dialogu.

Po przekonaniu Hewga do jej pomocy, następnym razem, gdy odwiedzisz okrągły stół, Roderika będzie siedział naprzeciwko kowal.Oprócz run, aby ulepszyć Ashes Spirit, będziesz musiał również wzmocnić materiały o nazwie Gloveworts. Rośliny te występują w dwóch odmianach: grobu glovewort i ghost glovewort, a także mają inną liczbę, aby wskazać jego siłę jak Smithing Stones (mi.G. Ghost Glovewort [3]). Gloveworts są zobowiązane do wyrównania specjalnych popiołów, ale w obu przypadkach potrzebujesz tylko jednego materiału do wykonania pracy.

Materiały te mogą być trudne do zdobycia, ale zwykle znajdują się podczas eksploracji katakumb na świecie. W końcu będziesz mógł kupić Gloverworts od bliźniaczych łupin.

Jakie są najlepsze wezwanie Elden Ring?

Z tyloma popiołami duchowymi na ziemiach między – a jedynie zdolnością do przywołania jednego w dowolnym momencie – najlepiej skupić się na najlepszych wezwaniach i skupieniu się na ich pierwszym zdobyciu.

Może to się różnić w zależności od sytuacji. Podczas gdy niektórzy mogą czuć się bardzo jednorazowe, stwierdziliśmy, że duchy, które są wezwane jako grupa, która może się różnić od dwóch do pięciu, są idealne, gdy potrzebujesz jak największej uwagi, i nawet jeśli nie zadają znaczących szkód, ich atakimoże wystarczyć, aby przerwać wroga.

To powiedziawszy, niektóre są wyraźnie lepsze niż inne. Najlepsze wezwanie w Elden Ring w kolejności malejącej są:

5. Omenkiller Rollo

Podobnie jak Oleg, ale o wiele bardziej agresywny z podwójnymi tasami, Rollo idzie po wroga i może je powalić i kontynuować tupanie. Jest jednym z najpotężniejszych duchów, jakie możesz przywołać.

To tylko trudny wybór, ponieważ nie tylko jest dostępny tylko dość późno w grze, ale jego koszt FP jest znacznie wyższy w porównaniu do Oleg’s.

4. Greatshield Soldier Ashes

Najlepsze z popiołów żołnierza, jakie możesz znaleźć, chociaż prawdopodobnie będziesz musiał wyrównać trochę atrybutu umysłu, aby najpierw z nich korzystać. Jest ich nie tylko pięć, ale wszystkie mają wielką sholfield, co oznacza, że mogą stworzyć bardzo dobrą rozrywkę, szczególnie jeśli potrzebujesz większej uwagi podczas walki z duetem z bossem. Mogą jednak być podatne na potężne ataki AOE, zwłaszcza, że mają tendencję do trzymania się razem.3. Lhutel bezgłowy popiół

Kolejny wyjątkowy duch, który możesz zdobyć wcześnie, Lhutel jest niesamowicie tankowana z jej wielką tarczą, czyniąc ją bezcenną przeciwko twardym szefom. Dodatkowym bonusem jest to, że jej lanca nie jest tylko dla bliskich kwadrat.

2. Wygnany Knight Oleg

Ze swoimi potężnymi mieczami z podwójnym władaniem Olegy przecina wrogów i może stać w trudnych bossach jako dobry czołg z dużą opanowaniem. Możliwe jest odblokowanie go na początku, chociaż wymaga to przejścia przez jedną z trudniejszych katakumb i bardzo twardego bossa, który nie jest zalecany dla graczy na niskim poziomie. Jego koszt FP oznacza również, że musisz pamiętać o punktach, zanim będziesz mógł go użyć, ale w porównaniu ze wszystkimi innymi specjalnymi popiołami, jego jest nadal najbardziej opłacalny

1. Naśladowanie łzy

Niewątpliwie Najlepsze przywołanie w Elden Ring , Możesz mieć w grze, ponieważ zasadniczo dostajesz klon do walki z tobą. A jeśli wyrównasz go z Ghost Gloveworts, jest to w zasadzie super tankowana wersja, która przetrwa kilka potężnych ataków, które zwykle by byłyby jedną postać. Że kosztuje HP, a nie FP oznacza również, że możesz go używać bez inwestowania w punkty atrybutów. Możesz znaleźć to, gdzie to zdobyć dzięki naszej lokalizacji łzy naśladującej wyjaśnienie.Below you’ll find a selection of the best Spirit Ashe summons, along with their locations. Ponieważ jest to ogromna gra z niezliczonymi tajemnicami, ta lista nie jest wyczerpująca – ale powinna dać ci pomysły na przydatne wezwanie do znalezienia w całej grze, aby pasowały do każdej sytuacji.

Lokalizacja Lone Wolf Ashes

Koszt FP: 55

Mimo nazwy faktycznie dostaniesz trzy samotne wilki do walki. Ich zwinność czyni je świetnymi do szybkiego ataku, a czasem przerywania ataków wroga.

To są pierwsze popioły duchowe, które prawdopodobnie znajdziesz, ponieważ otrzymasz go przez wiedźmę.Wędrujący szlachetne położenie popiołów

FP Koszt: 28

Bardzo po prostu jednorazowe chrząknięcia, ale jest ich pięć, więc przynajmniej zrobią przyzwoitą przynętę.

Te duchowe popioły można znaleźć w Katakumb Stormfront w dół przy dolnej części Limgrave, zanim udasz się do Stormhill. Znajdziesz je w trumnie w katakumbach.

Lokalizacja szlachetnego czarnoksiężnika Ashes

FP Koszt: 11

Niestety strata czasu, ponieważ zaklęcia tego czarnoksiężnika są bardzo zwięzłe, ale wtedy jest to również najtańszy popiół duchowy do przywołania.

Jego duchowe popioły są również w Katakumb Stormfront, a twoja nagroda za pokonanie bossa w środku, organu gurialnego Erdtree.Lokalizacja Corchs Corchs Lokalizacja

FP Koszt: 40

Cztery dość słabe, ale przyzwoita przynęta wroga.

Ich popioły można znaleźć jako nagrodę za pokonanie szalonego pojedynku na dnie jaskini Gaol, położonej na południowym zachodzie Caelid. Musisz przedzierać się przez toksyczne bagno, które spowoduje ci szkarłatną zgniliznę (choć torrent może przejechać przez nią dobrze) i upewnić się, że masz klucze na szczycie, aby otworzyć drogę.

Lokalizacja szkieletowego milicji Ashes

FP Koszt: 44

Te dwa szkielety dzierżące włócznią dosłownie walczyły więcej, ponieważ wciąż wracają po śmierci, dopóki nie skończą, gdy upadną.

Uzyskanie tych popiołów obejmuje całkiem zabawną mini boss z Tibia Mariner, Szkielet spektralny, który walczy z tobą na jego pontonie (nie, naprawdę), chociaż może również przywołać innych kumpli szkieletu, aby pomóc. Znajdziesz jego lokalizację w zalanej wiosce Summonwater na wschód od Limgrave.

Lokalizacja szkieletu Bandit Ashes

FP Koszt: 22

Podobnie jak w przypadku szkieletowych militiamen, szkieletowy bandyt również wraca, aż się skończy, gdy jest na dół. Jego bliźniacze ostrza powinny sprawić, że jest obawe, chociaż jest tylko jeden z nich.

Podobnie jak w przypadku tego ducha Ash, jest również nagradzany przez pokonanie kolejnego Tibia Mariner, którego możesz znaleźć, jeśli podążasz właściwą ścieżką na północ, kiedy po raz pierwszy wchodzisz do Liurnia i kontynuujesz swoją autostradę w kierunku szafki artysty. Zaskakujące jest to, że spektralny żeglarz tym razem nie walczy w ciele wody, ale w lesie.

Lokalizacja Winged Mis -Bugten Ashes

Koszt FP: 37

Ci latający wrogowie mogą być denerwujący w normalnej walce, więc słuszne jest, aby być również uciążliwe dla bossów, gdy możesz go przywołać.

Te prochy można znaleźć w nieestetycznych katakumbach, które znajduje się na północny zachód od tajnej ścieżki, która zabiera cię na płaskowyż Altus po pokonaniu magmy Wyrm. Potrzebujesz kluczy do szerości, aby otworzyć ścieżkę do katakumb.

Musisz poruszać się po katakumbach, aby znaleźć dźwignię, aby otworzyć drzwi do bossa, ale po drodze dojdziesz na ciemne schody z dołu na dole. Opuść się, a znajdziesz tam prochy.Lokalizacja Ashes Demi-Human

FP Koszt: 69

Ci drobni, ale dzikie wrogowie atakują jako grupa pięcioosobowa, czyniąc ich świetnymi przeciwko innym grupom lub utrzymywaniu twardego bossa, a nawet lepiej, jeśli utrzymasz ich wyrównanie.

Znajdziesz ich popioły duchowe, pokonując kolejnego organu gurialnego Erdtree Mini-Boss wewnątrz katakomb Impaler na północny wschód od płaczącego półwyspu. Będziesz musiał udać się na wyższy poziom, gdzie jest wzrost Oridys, ale następnie podążaj za zewnętrznym obwodem, który zabierze Cię do wejścia z tyłu.

Lokalizacja zgniłych zbłąkanych Ashes

FP: 35

O wiele bardziej gwałtowne niż samotne wilki, choć jest tylko jeden, który jest wezwany, ale wciąż szybkie i zwinne stworzenie dla rozpraszających wrogów.

Chociaż jest to w Caelid, możesz go wcześnie znaleźć, jeśli zostaniesz teleportowany do Sellia Crystal Mines z klatki piersiowej w Ruinach Dragonburnt (szybki sposób, aby dotrzeć do naszego zalecanego miejsca rolnictwa wczesnego runu). Kiedy dotrzesz do Sellii, miasteczko Czarnoksięstwa, na południe od tego, że Sellia Under-Stair Site of Grace, która następnie prowadzi do bagna, która spowoduje zwerię szkarłatną zgniliznę. Niedaleko jest zwłoki Rotten Stray, w których będziesz mógł zebrać jego popioły duchowe.

Lokalizacja Giant Rat Ashes

FP Koszt: 0

Jedyny duch, który może przywołać, choć ich skuteczność jest dyskusyjna. Niemniej jednak, jeśli je wyrównasz, pojawi się jeszcze więcej szczurów!

Musisz udać się na West Windmill Pasture, która znajduje się na zachód od wioski Windmill na północ od płaskowyżu Altus. Podejdź do stajni obok wiatraka, a zobaczysz rój szczurów, w tym znacznie większy w środku. Zabij ich, a następnie chwyć popiół duchowy.

Lokalizacja Ashes Spirit Jellyfish Ashes

FP: 31

Spirit Jellyfish nie są na ogół zagrożeniem jako wrogowie, więc możesz zapytać, czy to jest jakimkolwiek przywołanie, chociaż oświetla otoczenie i wyrzuca truciznę. W każdym razie uzyskanie tych popiołów duchowych nie jest kłopotem, ponieważ są prezentem od Roderiki. Po prostu porozmawiaj z nią po otwarciu sklepu dostrajającego ducha.Lokalizacja Imp Imp Ashes

FP Koszt: 50

Imps może być uciążliwe podczas eksploracji katakumb, a te popioły wezmą dwa z nich. Poruszą się szybko, aby spowodować rozproszenie uwagi, a także rzucają magiczne doniczki na wrogów.

Te prochy są sprzedawane przez jednego z odizolowanych kupców. Ten, którego szukasz, jest na obrzeżach bram Raya Lucaria Academy. Z głównej strony Akademii Bramy Grace, przejdź na południowy wschód obok pieczęci teleportacyjnej i podążaj ścieżką. Spotkasz wilki, ale możesz jeździć obok nich, gdzie znajdziesz kupca sprzedającego popioły za 2000 run.

Lokalizacja Greatshield Soldier Ashes

Koszt FP: 74

Prawdopodobnie jeden z najlepszych duchów grupowych, które możesz przywołać, ponieważ nie tylko dostajesz pięciu żołnierzy, ale wszyscy noszą wielkie pola -, ostateczne rozproszenie czołgu. Pozwól im pochłonąć ataki i gniew szefa.

Jednak uzyskanie tych popiołów wymaga pokonania Radhana, co jest bardzo trudną walką wcześnie. Ale kiedy go pokonasz, gwiazda rozbija się na mapę i tworzy otwór do Nokron, wiecznego miasta. Wejście do tego podziemnego obszaru znajduje się na południe od Mistwood w Limgrave.Gdy jesteś w Nokron, jest oświetlona ścieżka, którą możesz iść w dół, ale jeszcze nie idź. Zamiast tego idź w prawo, gdzie znajdziesz cmentarz, a niektórzy wrogowie czekają. Zabij ich i udaj się do prawego rogu, gdzie znajdziesz popioły wśród grobów.

Lokalizacja popychaczów przodków

FP Koszt: 86

Jeśli byłeś na głębinach Siofra River Well, natkniesz się na tych imponujących rogatego ludzi, którzy są skuteczni z ciężkimi klubami i łukami, chociaż ten duch specjalizuje się w tym drugim.

Popioły znajdują się również w Siofra, choć wymaga kilku kroków. Po dotarciu do brzegu rzeki zauważysz szereg kamiennych zabytków, które można zapalić u podstawy, jak na zdjęciu.W tym obszarze jest ośmiu, które będą musiały zostać oświetlone, co również zapali płomień na jednej z pochodni prowadzących kilka kamiennych schodów, co prowadzi do terenów Hallowhorn.

Zaznaczyliśmy lokalizacje ośmiu pochodni, które musisz zapalić poniżej, i wszystkie są rozłożone z brzegu rzeki Siofra na południu na północ od lasów czcicieli.

Otrzymasz wiadomość po zapaleniu wszystkich pochodni. Wróć na teren Hallowhorn na południowym wschodzie, a na końcu zauważysz szkielet jelenia. Dotknij go, a zostaniesz przetransportowany do innego obszaru, w którym będziesz walczyć z duchem przodków. To może być trudne uderzenie, ponieważ pływa w powietrzu i może skoczyć, a także teleportować się, ale pokonaj go, a popioły będą twoje.

Lokalizacja Raya Lucaria Soldier Ashes

FP Koszt: 59

Te popioły składają się z trzech żołnierzy, dwóch działających jako chrząknięcie i jeden jako ich przywódca, który może również wyrzucić zaklęcia. Przyzwoity przywołanie, choć później znajdziesz lepsze, takie jak Ashes The Greatshield Soldier.

Te prochy znajdują się w końcowych katakumbach na południowym zachodzie Liurnia, niedaleko mniejszego erdtree w okolicy i poza ścieżką z przekonwertowanej wieży. Znajdziesz prochy przed kamienną trumną podczas eksploracji katakumb.

Lokalizacja Glintstone Sorcerer Ashes

FP Koszt: 49

W górę od szlachetnego czarnoksiężnika, ten czarnoksiężnik Raya Lucaria jest chroniony przez ich kamienną koronę i posiada Czarowność Glinstone Stars.

Ich popioły można również znaleźć w końcowych katakumbach Road, pokonując mini-boss, podstępną rzeczą znaną jako Spirit Caller Slail, który przywołuje jednego z przerażających wrogów gry,- tyły rycerz z tygły.

Chociaż możesz pokonać rycerza, to nie zaszkodzi samemu ślimakowi, który gdzieś ukrywa się w pokoju boss. Spróbuj go zakończyć, zanim ponownie zniknie, ponieważ przywoła kolejnego rycerza na swoim miejscu.Lokalizacja bliźniaczy czarnoksiężników

FP Koszt: 89

Ten duch jest jeszcze potężniejszym czarownikiem, który uwalnia glintstone Cometshard i Crystal Burst Sorceries, choć przywołanie kosztuje o wiele więcej.

Znajdziesz go, kierując się do najbardziej północno -wschodniej części Liurnia w Clack Knife Catakumbs. Musisz pokonać cień cmentarza w środku, co może być zastraszające, choć przywoływanie w duchu, aby pomóc, przechodzi długą drogę.

Lokalizacja Godrick Soldier Ashes

Koszt FP: 54

Duchy, które można znaleźć wcześnie, ten młot i kusza są przyzwoitym wyborem, aby pomóc, nawet jeśli możesz mieć lepsze opcje później. W każdym razie na pewno będziesz mieć FP, aby je wezwać i nadal będą realną pomocą, jeśli odpowiednio je wyrównasz.

Ich popioł można znaleźć na południowym zachodniej szafek Stormhill. Zamiast podążać drogą do zamku, wróć do lasy, a zobaczysz lasy, do których można dotrzeć, podróżując na drugim końcu. Wpadniesz także na jakieś duchowe meduzy, które są w dużej mierze nieszkodliwe, więc po prostu przejdź obok nich i biegnij z powrotem do grobu na wschód od drewna do miejsca, w którym znajdują się popiół.

Lokalizacja Leyndell Soldier Ashes

Koszt FP: 64

Są to bardzo zdolne czołgi z włóczniami i wielkimi pólami, choć kiedy znajdziesz Ashes Great Shield Soldier, są mniej ekscytujące, ponieważ są tylko dwa w porównaniu z pięcioma ostatnimi.

Ich popioły można znaleźć w jaskini Świętego Hero w płaskowyżu Altus, na zachód od Rampartside Path, do której można się skontaktować po przejściu przez kapitał i wyjście z jego północno -zachodniej bramy.

Jak większość jaskiń, do rozwiązania jest puzzle przypominające labirynt, a po drodze znajdziesz te popioły. W szczególności dojdziesz do punktu, w którym znajdujesz się nad pomieszczeniem, do którego przybyłeś wcześniej z światłem lśnionym w środku, czyli wystawianie innych niewrażliwych zacienionych wrogów, z którymi się tam spotykasz. Ale zanim tam wrócisz, zrzuć na lewo od tej górnej platformy, a natkniesz się na zwłoki, w których znajdują się popioły.

Starożytny smok Knight Kristoff Ashes Lokalizacja

FP Koszt: 108

Legendarny duch, który jest nie tylko uzbrojony w ogromną tarczę, ale także uderza w wrogie. Solidny zbiornik, jednak musisz zwiększyć FP, zanim będziesz mógł przywołać.

Jego popioły są nagrodą za pokonanie szefa w jaskini świętego bohatera, starożytnego bohatera Zamor, potężnego przeciwnika, który może wyrządzić status odmrożenia za pomocą swoich ataków.Lokalizacja Stormhawk Deenh Ashes

FP Koszt: 47

Ze wszystkich specjalnych popiołów ten kosztuje najmniej FP do przywołania;Może również wzmocnić cię płaczami i latać, jednocześnie uwalniając ataki wiatru.

Popioły Stormhawk Deenh można znaleźć w kaplicy oczekiwań, położonej na wyspie w pobliżu zamku Stormveil. Ale jak dotrzeć do tego miejsca?

Najpierw musisz udać się do czterech Belfries po zachodniej stronie Liurnia z widokiem na Akademię Raya Lucaria. Znajdziesz trzy teleporty, ale każdy potrzebuje specjalnego nasyconego klucza do odblokowania. Na szczęście jeden z nich znajduje się w klatce piersiowej na szczycie tego obszaru według miejsca łaski.

Ale jeśli masz tylko jeden nasycony klucz mieczem, idź i użyj go na teleporta. Ten teleport zabierze cię do kaplicy oczekiwania, gdzie będziesz musiał walczyć z mini-bossem. Po pokonaniu go idź ścieżką w kierunku kaplicy, ale poszukaj wejścia po prawej.

Wygnany Knight Oleg Ashes Lokalizacja

Koszt FP: 100

Jedno z najwcześniejszych specjalnych popiołów, które możesz odblokować, Oleg jest bestią wojownika, który włada ostrze w każdej ręce i atakuje agresywnie, aby na jakiś czas wytrzymać większość ataków wroga. Genialny czołg i warto zwiększyć statystyki umysłu.

Oczywiście, choć można dostać Oleg na początku, zależy to od tego, czy możesz przetrwać w jaskini fringefolk bohatera Fringefolk, która wymaga również dwóch kluczy mieczowych, aby uzyskać dostęp. Pokonaj równie potężny wrzody ducha czekającego na końcu, a zostaniesz nagrodzony popiołem, a także złotym ziarnem w celu zwiększenia ilości opłat za kolbę.

Latenna The Albinauric Ashes Location

FP: 83

Magic Archer, który ma również jedną z najciekawszych linii zadań, które doprowadzą cię do jednego z Tajne obszary Elden Ring, Latenna jest opisywana jako ktoś, kto zdecydował się dobrowolnie zostać duchem. Podczas gdy jej łuk może być potężny, minus jest taki, że nie może wyjść z miejsca, w którym została wezwana, co czyni ją trochę jak wieżyczka.

Znajdziesz Latennę, badając jaskinię Kryształową Lakeside na południe od jeziora w Liurnia. Zamiast zabrać teleportację na końcu mini bossa, poszukaj kolejnej ścieżki do przodu, która zabierze Cię do snomowania szałas. Jeśli jednak porozmawiasz z nią, niewiele się wydarzy, choć wspomina, że nie wie nic o pewnym medalionie.Aby zmusić ją do współpracy, musisz zainicjować jej linię zadań, udając się do wioski Albinaurics. Z tego miejsca łaski kieruj się na wschód wzdłuż wioski, aż dojdziesz do dużej garnka. Wyróżnia się, ponieważ nie przypomina innych osób, które mogłeś napotkać i odkłada się od innych obiektów w pobliżu. Uderz go mieczem, a odkryjesz starego mężczyznę w środku.

Porozmawiaj z nim, a on da ci połowę tajnego medalionu Haligtree. Teraz wróć do Latenny i pokaż jej to, a ona nie tylko powie ci, gdzie znaleźć drugą połowę, ale także dołączy do ciebie, pozwalając wamoć jej ducha.

Perfumer Tricia Ashes Lokalizacja

FP Koszt: 78

Perfumer Tricia atakuje, rzucając łuk pyłu, który chwilę później wybuchnie płomieniem. Nie ma jednak obrażeń, ponieważ zna Magic ;, zastosowanie osłony obronnej dla niej i siebie, gdy po raz pierwszy wezwała.

Jest jednym z rzadkich duchów, których popioły znajdują się poprzez pokonanie. Możesz ją znaleźć w nieestetycznych katakumbach -w tym samym miejscu, w którym znalazłeś skrzydlate, źle mieli popioły. Aby to było bardziej oczywiste, te katakumby znajdują się obok miejsca zwanego ruinami perfumiarem.Lokalizacja Omenkiller Rollo Ashes

FP: 113

Jak sama nazwa wskazuje, Rollo jest bestią. Jest jak Oleg na sterydach władących jeszcze większe miecze i ataki z okrucieństwem, skacząc i stempling. To jednak oznacza, że wezwanie go będzie kosztować więcej FP, więc upewnij się, że zwiększasz umysł.

Jego popioły są uzyskiwane w drodze do Boskiej Wieży Wschodniej Altus, którą można dotrzeć, nie podnosząc windy do zakazanych ziem, ale kontynuując ścieżkę. Zobaczysz wieżę z przodu, ale w chwili wyjścia, zostaniesz wrzucony w czarną przestrzeń na boisku. Dark Souls Gracze mogą uzyskać podobną atmosferę jak czterech królów, choć na szczęście tutaj musisz walczyć tylko z dwiema bliźniakami i oczywiście możesz również przywołać ducha, który ci pomoże.

Pokonaj tych dwóch, a wrócisz do Boskiej Wieży, a także otrzymasz Ashes Rollo’s Ashes.

Lhutel Lokalizacja bezgłowych popiołów

Koszt FP: 104

Lhutel, położony na płaczącym półwyspie, jest jednym z pierwszych specjalnych prochów, do których można uzyskać dostęp, choć jej koszt FP oznacza, że będziesz mało prawdopodobne, aby użył jej od razu. Bezgłowy rycerz jest jednak bardzo potężnym sojusznikiem duchowym, z wielką osłoną do tankowania, a jednocześnie jest w stanie rzucić spektralne lanci.

Jej popioły są w katakumbach grobowców, co może być trudne do znalezienia. Jeśli zaczynasz od miejsca Grobowca Grace dalej w dół klifu, idź na północ, pozostając blisko klifu, aż będziesz mógł udać się w górę, a następnie odwróć się i skieruj się na południe, aż dotrzesz do posągu, który oświetli ścieżkę, gdy tywchodzić w interakcje z tym. Wskazał na skałę przed tobą, gdzie unoszą się dwie duchowe meduzy, ale zbliżaj się, a znajdziesz drzwi do katakumb.

Po wejściu do środka musisz rozwiązać zagadkę, aby aktywować dźwignię, aby otworzyć drzwi do pokoju boss. Zabij to, a prochy Lhutela są twoje.Dowolowany perfumiarz CARMAAN ASHES LOKALIZACJA

FP Koszt: 124

Carmaan jest jednym z najpotężniejszych perfumerów, które możesz przywołać, walczyć z ostrzem i magią, ale przy najwyższym koszcie FP każdego innego ducha musisz dokładnie przemyśleć, czy chcesz zainwestować w umysłużyć go.

Znalezienie jego popiołów obejmuje rozpoczęcie linii zadań wulkanów. Znajdziesz dwór w pobliżu szczytu MT. Gelmir na zachód od Altus Plateau. W środku spotkasz Lady Tanith, która siedzi w rogu głównego pokoju z zastraszającym rycerzem u jej boku. Porozmawiaj z nią i zgodzą się dołączyć do sprawy dworu, a ona da ci klucz do salonu, aby otworzyć drzwi na korytarzu po prawej stronie.

Zauważysz jednak, że jedno drzwi są zamknięte. Sprawdź pokój naprzeciwko, a przekonasz się, że za fałszywą ścianą jest tajny przejście. Ten fragment poprowadzi cię dookoła obwodu dworu i do zamkniętego pokoju, gdzie znajdziesz zwłoki z popiołem Carmaana.

Wreszcie mamy dedykowaną stronę w lokalizacji łzy naśladującej – Jedno z najlepszych wezwań w grze.

Powodzenia w zbieraniu ducha popiołów Elden Ring!

How do you rate Elden Ring Wezwanie: najlepsze przywołanie duchów i lokalizacji duchów w Elden Ring ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *