Elden Ring Święte lokalizacje łez

Startseite » Elden Ring Święte lokalizacje łez
1. kwietnia 2024
5 minutes
26

By Jhonny Gamer

Pozyskiwanie Święte łzy Elden Ring zwiększy odzyskiwanie dowolnej kolby, której używasz.

Istnieją dwa rodzaje kolb, których można użyć, kolba szkarłatnych łez (czerwona) do odzyskiwania HP i kolba ceruleskich łez (niebieska) do odzyskiwania FP, która jest używana do umiejętności takich jak umiejętności broni i wzywanie popiołu duchów.

Istnieją dwa rodzaje ulepszeń, aby uzyskać więcej z tych kolb – złote nasiona zwiększyć zastosowania kolby i święte łzy w celu zwiększenia mocy kolby. Na tej stronie skupimy się na tej drugiej stronie Święte lokalizacje łez – wystarczy, aby ich całkowicie ulepszyć.

Warto również wiedzieć, że istnieje trzecia kolba, kolba cudownej fizyki, który wymaga kryształowych łez Aby dostosować.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Jak wzmocnić kolby świętymi łzami

Gdy zwiększasz swój HP, zwiększając statystyki wigoru lub FP poprzez zwiększenie statystyki umysłu, będziesz chciał upewnić się, że użycie kolby są bardziej skuteczne – idealnie chcesz pojedynczego użycia, aby w pełni uzupełnić swoje wskaźniki. Aby to zrobić, możesz wzmocnić ładunki kolby, znajdując święte łzy.

Święte łzy są na szczęście proste do zlokalizowania jak zawsze znajdują się w kościele u stóp posągu z przodu. Niektóre z nich mają nawet poręczne miejsce łaski, choć ostrzegamy, że niektóre mogą również czołgać się z niebezpieczeństwem.Po jego posiadaniu, spoczywaj w miejscu Grace, wybierz kolby z menu, a będziesz miał opcję trwałego zwiększenia ilości uzupełnionej przez kolby.

Będąc ogromnym otwartym światem, możesz osiągnąć świętą łzę w innej kolejności, więc podzieliliśmy ich lokalizacje w każdej części ziemi między…

Limgrave Sacred Tear Locations

Trzeci kościół Mariki

Jest to prawdopodobnie pierwszy, na którym się spotkasz, zamiast iść główną ścieżką do zamku Stormveil West, musisz skierować się na wschód od Limgrave i przekroczyć most. Zachowaj główną ścieżkę, a dotrzesz do kościoła, a także miejsce łaski.

Kościół chrztu Callu

Na południe od Limgrave płacze półwyspu, skieruj się na wyższy teren, a dotrzesz do chorej wioski. Na południe od wioski znajdziesz kościół chrztu Callu, choć roje się także szczurami, więc najpierw będziesz chciał je wyczyścić.

Kościół pielgrzymki

Na dolnym terenie na północ od Ailing Village (na południe od miejsca widokowego Grace jest dobry punkt wyjścia) na zachód, a przekroczysz most. Z drugiej strony zobaczysz kościół na północy, więc po prostu pojedź tam, aby uzyskać kolejną świętą łzę, a także aktywuj kolejne miejsce łaski.

Czwarty kościół Mariki

Ten kościół jest na zachód od płaczącego półwyspu. Jeźdź prosto po to, miną Evergaol i Witchbane, aby do niego dotrzeć. Tylko upewnij się, że dbasz o dwa bezgłowe duchy żołnierza, które strzegą wejścia. Święta łza i miejsce łaski czeka na ciebie dalej.

Liurnia Sacred Tear Locations

Kościół Irith

Gdy wychodzisz z zamku Stormveil i udasz się do Liurnia, istnieje miejsce łaski zwane klifami skierowanymi do jeziora. Kościół irith jest z przodu na dolnej ziemi, gdzie znajdziesz swoją następną świętą łzę.

Kościół Bellum

Znajdziesz ten kościół na północny zachód od lasu na głównej ścieżce do wielkiego windy Dectus.

Altus Płaskowy

Drugi kościół Mariki

Z miejsca Grace Highway w Altus, skieruj się na północ (prosto na północ, a nie podążaj ścieżką). Wkrótce dotrzesz do kościoła na dolnej ziemi. Ostrzegaj jednak, że gdy się zbliżasz.

Kościół StormCaller

Z miejsca Grace Path, którą znajdziesz na północny zachód od ściany zewnętrznej, skieruj się na południowy zachód i natkniesz się na miejsce z kamiennymi grobami mieczowymi i burzami oświetleniowymi. Na drugim końcu zobaczysz kościół. Strzeżuje go kilku chrząkających żołnierzy, ale nie są to problem.

Mountaintops of the Giants Sacred Tear Locations

Pierwszy kościół Mariki

Kościół ten można znaleźć na południe od dużego zamrożonego jeziora domu dla galaczu duchowego i ogromnego smoka bossa, który zasłani ten obszar mgłą. Ale chyba, że chcesz z tym walczyć, możesz po prostu kierować.

Kościół spoczywa

Z stóp Forge Site of Grace, zamiast wyruszyć w walkę z szefem przed nami, skieruj się na zachód, gdzie zobaczysz kościół, chociaż będziesz musiał również walczyć z dość trudną czerwoną okiną. Najlepiej go jednak i znajdziesz ostatnią świętą łzę w kościele, a także miejsce łaski.

Powodzenia ulepszanie swoich kolb w Elden Ring!

How do you rate Elden Ring Święte lokalizacje łez ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *