Elden Ring Wulkan Manor Quest, nagrody za wszystkie zabójstwa Lady Tanith

Startseite » Elden Ring Wulkan Manor Quest, nagrody za wszystkie zabójstwa Lady Tanith
2. kwietnia 2024
17 minutes
28

By Jhonny Gamer

Manor wulkanu jest opcjonalnym obszarem w Elden Ring , Znajduje się na Mt. Gelmir, dom do kilku interesujących zadań i postaci.

Obejmuje to właścicielkę Volcano Manor Lady Tanith i jej zastraszający ochroniarz Knight Crucible, a jeśli ty’wziął połysk do powtarzających się łatek postaci Software, Ty’W pewnym momencie chce też przyjechać.

Co ważniejsze, Volcano Manor jest domem dla jednego z Elden Ring ’s Demi-Gods Praetor Rykard, nawet jeśli, jak gwiazda Radhan, jesteś skończony’Muszę go pokonać, aby rozwijać główną historię.

Gdy dotrzesz do wulkanu, tam’S także wiele sposobów dotarcia do Rykard – albo poprzez ukończenie Zabójstwa Lady Tanith lub odkrywanie Miasto więzienne – a ta strona pomoże ci na każdym kroku.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Elden Ring Lokalizacja wulkanu

Volcano Manor znajduje się na MT. Gelmir, na zachód od płaskowyżu Altusa, więc zwykle nabyłeś dwie połówki medalionów, aby użyć wielkiego windy Dectus, chyba że nie znalazłeś naprzemiennej ścieżki w Liurnia za pośrednictwem ruin-zasłoniętej przepaści.


Nawiasem mówiąc, dotarcie do wulkanu jest tą samą ścieżką do znalezienia fragmentu mapy dla MT. Gelmir. Wymaga to długiej trasy, w której badasz większość góry.

Pierwszą ścieżką jest najpierw dotarcie do zewnętrznej ściany Leyndella z północno -zachodniego stolicy (najbliższe miejsce łaski to zewnętrzne pole bitwy na ścianie)).

Stąd podróżuj na północ od płaskowyżu Altus, gdzie prawdopodobnie zostaniesz zwolniony przez pobliskie katapult. Ty’LL MESS ANINET ID WINDMILL VILLAGE, ale kontynuuj na zachód, aż dotrzesz do miejsca łaski zwanej Road of Isiquity: Side Path.

Stamtąd zdasz karawan trolla i ostatecznie przekroczysz most niegodziwości, który zabiera cię do MT. Gelmir, z miejscem łaski po drugiej stronie.

Jeśli podążysz tą ścieżką na północ, w końcu dojdziesz do ślepego zaułka. Zamiast tego, z miejsca łaski, trzymaj się z twarzą klifu po lewej stronie, a w końcu zobaczysz drabinę, na którą możesz się wspinać, zabierając cię do innego miejsca łaski dla pierwszego MT. Kemping Gelmir.

Alternatywna droga do MT. Gelmir (więc nie masz’T muszę jechać do Leyndell i całego płaskowyżu Altus), zbliża się do niego z bazy.

Z południowo -zachodniego płaskowyżu Altus’S Erdtree-Gazing Hill Site of Grace, możesz udać się na północ obok Runy Wyndham, gdzie ty’Osiągnie podstawę MT. Gelmir w miejscu łaski zwanej rzeką SeetheWater, z gejzerami, które czasami wysadzają gorący gaz z ziemi.

Ty’Znajdź również złote ziarno wzdłuż tej ścieżki.

Jeździć na tej trasie, a to zabierze na północny zachód od MT. Gelmir do miejsca łaski o nazwie SeetheWater Terminus, podczas gdy Fort Laeidd jest również w pobliżu.

Jeśli przystąpiłeś’T znalazł jeszcze fragment mapy dla tego obszaru, możesz zauważyć, że znacznik wskazujący, że jego lokalizacja jest w pobliżu, oprócz tego’jest znacznie wyżej na górze. Ale jest tutaj droga!


Z Fort Laiedd, skieruj się na południe i ciebie’Spotkaj jezioro lawowe, w którym ty’LL napotyka także szefa Maga Wyrm Area, chociaż Don You Don’T muszę z tym walczyć.

To’możliwe użycie torrentów do jazdy przez to jezioro ognia, a on’LL cierpią tylko na uszkodzenie chipów.


Kiedyś’ve przeszedł przez jezioro, kontynuuj podążając trasą, a to zabierze cię stopniowo i wyżej w górę, aż do ciebie’Re południowy wschód od MT. Gelmir w miejscu zwanym Hermit Village.

Na końcu tej wioski znajduje się szef obszaru o nazwie Demi-Human Queen Maggie, choć możesz ponownie pominąć to (ale uważaj na pierwotnego czarnoksiężnika Azur w pobliżu, NPC, który da ci czarnokręta kometowa Azur.

Na samym końcu wioski znajduje się długa postrzępiona ścieżka skalna, która zrzuci cię do pobliskiego bohatera Gelmira’S Grave, a ty’LL zasadniczo znajdź się w mt. Gelmir, gdzie twoje ścieżki zbieżą się, gdybyś pochodził z pierwszego MT. Kemping Gelmir.


Niezależnie od ścieżki, kontynuuj na północny zachód nad postrzępioną skalną ścieżką do resztek kempingu i ciebie’Miej kolejną drabinę z przodu, możesz się wspinać, a potem kolejna, gdzie również zdasz koczowniczego kupca.

Po osiągnięciu tak wysokiego, jak możesz, prosto przed (na zachód) to kolejny most, a po drugiej stronie jest miejscem łaski dla dziewiątego MT. Kemping gelmir (co stało się jednak z drugiej do ósmej?).

Tam’S drabina po lewej stronie lub możesz użyć torrent, aby podnieść podmuch na górę’mówić. Czeka tutaj szef twardy, ale możesz to na razie pominąć i udać się po kolejnej postrzępionej skalnej ścieżce po prawej stronie. Opuścić i ty’Znajdź wulkanu po lewej stronie.


Ty’Znajdź również złote ziarno w pobliżu, jeśli będziesz dalej po drugiej stronie’Znajdź także stronę łaski dla drogi niegodziwości i lokalizacji fragmentu mapy dla Mt. Gelmir.

Lady Tanith i dołączenie do wulkanu Manor wyjaśniła

Raz w Volcano Manor, po prawej stronie miejsca Grace, ty’Spotkaj Lady Tanith, właścicielkę dworu i jej ochroniarz, Crucible Knight (a jeśli ty’ve walczyłem już z nimi, ty’Wiedzą, że oni’nie można się z nimi pomieszać).

Porozmawiaj z nią, a ona’Wyjaśnij, w jaki sposób dwór i jego tajemniczy mistrz są sprzeczne z erdtree i chcą zrekrutować cię do swojej sprawy.

Podczas gdy wybór brzmi nieco złowieszcze, dołączenie do dworu wygrało’Zmień cię lub zablokować w ustalonej ścieżce historii, ale jeśli nie masz’T dołączasz, wygrałeś’Nie mogę uzyskać dostępu do innych części dworu, więc idź i dołącz.


Kiedyś’dołączył do Volcano Manor, Tanith da ci klawisz w salonie, który pozwoli ci otworzyć większość salonów po prawej stronie dworu.

Po przeładowaniu gry, jeśli ty’ve już spotkało plamy w jaskiniach Murkwater, ty’okaże się, że kuca w dworku’W wejściu do korytarza, gotowe do sprzedania ci wyrobów, a także złożyć własną poszukiwanie.

Jeśli nie masz’T Nie natychmiast dołącz do dworu, nadal możesz zabrać schody po lewej stronie na górne piętro.

Skieruj się głęboko w ten pokój, a ty’Inkwizytor Ghiza zaatakowałby ciężkie wirujące koło. Pokonaj go i ciebie’Dostaję Ghiza’S KIGE dla siebie.

Volcano Manor Quest wyjaśnił: Jak Lady Tanith’Zabójstwa działają?

Po dołączeniu do Volcano Manor, Tanith poda prośby w postaci listów ze szczegółami zniszczonego.

Te litery można znaleźć w dużym salonie po lewej stronie (i.mi. pokój ma dwa drzwi). Ty’Znajdź to jako świecący przedmiot na stole naprzeciwko NPC o nazwie Knight Bernahl.


Każdą literę można uzyskać z karty Informacje w Twoim ekranie, która poda nazwę celu i ich lokalizacji. Pojawiają się również jako czerwony znak na mapie świata, więc ich znalezienie jest dość proste.


Kiedyś’VE dotarłem do lokalizacji na mapie, ty’Znajdź na ziemi czerwony znak, który pozwala zaatakować świat tej postaci.

Będą to pojedynki 1 na 1, z wyjątkiem tego czasu’Re injer. Ale w przeciwnym razie powinni’okazuje się zbyt dużym wyzwaniem, a jeśli umrzesz, możesz po prostu wybrać znak i spróbować ponownie.

Kiedy zabijesz swój cel, wróć do Volcano Manor i porozmawiaj z Tanith, a ona da ci nagrodę, zanim następny list pojawi się w salonie.

Lady Lady Tanith Absassination Lokalizacje i nagrody

Po pierwszym zabójstwie, jeśli mówisz o łatach, On’LL Oferuje ci własny list z prośbą o zabójstwo. Jeśli rozmawiasz z Bernahlem, on’LL mają również Ashes of War, aby Ci sprzedać. Po drugim zabójstwie Tanith ujawni również, że jej panem jest nikt inny jak Lord Rykard.

Lista lokalizacji i nagród Lady Tanith jest następująca:

  1. Old Knight Istvan, Znaleziono w Limgrave, Drops Scaled Armor ustawiony po porażce. Zgłoś powrót do Tanitha, aby otrzymać zaklęcie magmy.
  2. Rileigh the Idle, Znaleziono na płaskowyżu Altus, upuszcza krep’S Talizman i 20 śrub czarnych. Zgłoś powrót do Tanitha, aby otrzymać ostrze Serpentbone.
  3. Juno Hoslow, Knight of Blood, znalezione na szczycie Gigantów. Ty’Dostaję gest Hoslow’s Przysięga, gdy spotkasz go po raz pierwszy, a on’LL upuść hoslow’s pancerza s i hoslow’S Płatkowy bicz po pokonaniu. Zgłoś się do Tanitha, aby otrzymać talizman chodnika.

Po trzecim zabójstwie, Tanith da ci również publiczność z Rykardem. Zaakceptuj, a zostaniesz teleportowany do jaskini z mgłą bossa przed tobą.

Jesteś skończony’Muszę jednak od razu wejść, jak tam’Sieć łaski tutaj, aby zawsze możesz szybko podróżować gdzie indziej, aby przygotować.

Wulkan manor więzienny Town Quest Route

Zamiast śledzenia Tanitha’S prośby, to’możliwe także dotarcie do Rykard Wcześniej znajdując go sam. Wymaga to podróży do ukrytego miasta więziennego położonego pod samym dworcem.

Po tobie’dołączył do Volcano Manor i otrzymał klucz do salonu, otwórz pierwsze drzwi po prawej stronie w korytarzu w salonie.

Wygląda na puste oprócz zwłok w prawym rogu z obrazem na ścianie. Zwiń w ten róg’Odkryj fałszywą ścianę z tajną ścieżką, która zabiera Cię wokół dworu’S Perimeter.

To’Jest jednak ciemny, więc pamiętaj, aby mieć z tobą światło i dbaj o trujące ślimaki czające się.

Możesz podążać tą ścieżką dookoła dworu, aby poprowadzić cię do zamkniętego pokoju (salon naprzeciwko tej z fałszywą ścianą), w której ty’Znajdź popiół CARMAAN Spirit.

Jednak z fałszywego wejścia do ściany skieruj się prosto, a następnie noś w prawo, aby znaleźć kroki, które zabierają cię na podłogę w piwnicy.


Ty’przyjeżdża do pokoju z łopatą rycerzem czającym się w kącie. Jego plecy stoją przed tobą, abyś mógł go zignorować, albo możesz z nim walczyć, a on upuści pazury z ogrodów, podczas gdy możesz również podnieść ognioodporną suszoną wątrobę w rogu.


W przeciwnym razie opuść ten pokój i podążaj ścieżką, a ty’Znajdź się w więzieniu w kościele z miejscem łaski na środku. Otwórz drzwi i witaj w więzieniu!


Tam’jest trochę przenoszona przez krew atmosfera tej ukrytej wioski, która może być nieco myląca z własnymi tajemnicami, nie wspominając o tym’Wszystkie zbudowane na dużym jeziorze lawy. Jednak czytaj dalej, aby uzyskać szybką ścieżkę, gdzie iść, aby znaleźć tajną ścieżkę do Rykard.

Z kościoła z więzienia skręć w prawo i skieruj się prosto.

Możesz nawet podążać główną ścieżką, choć ty’Zasadza się w zasadzce wściekłych psów i porywacza dziewiczego, albo możesz przeskoczyć przez dachy budynków przed tobą, chociaż uważaj tam’s również wrogów w postaci serpsów ludzi.

Cokolwiek zdecydujesz, ty’Wkrótce dotrze do zachodniej części miasta, gdzie most zabiera cię do dużego domu, z wyjątkiem drzwi wejściowych jest zamknięte i to’Surowany przez man-serpent.


Skieruj się w prawo od domu i tam’S drabina, na którą możesz wspiąć się na dach. Skieruj się wzdłuż dachu i opadaj na wschodnią stronę domu, gdzie drzwi są otwarte.

W środku są wrogowie, ale są w większości słabe, więc możesz je zignorować. Możesz jednak otworzyć główne drzwi na wypadek, gdybyś musiał przejść ponownie.


Skieruj się na południe i ty’przyjeżdża na lądowanie z dwoma lotami schodów. Weź schody, ale uważaj na nowych, krótkich wrogów, które nie są’trudne, ale jeśli się do ciebie potoczą, oni’Złap cię i zabierz z ciebie paskudny kęs, który może weźmie udział w twoim HP.


Na dole skręć w lewo i idź ścieżką obok wroga, który wygląda jak on’S zwisające z urządzenia tortur, a następnie skręć w prawo, a następnie prosto, aby otworzyć drzwi, aby uciec.

Jeśli jednak uchylasz się w sideroom w prawo, ty’Znajdź także stronę Grace dla gościnnej, która będzie poręcznym punktem kontrolnym.


Od drzwi, po prawej, jest drabina, w której możesz zejść na jezioro lawy, a także kilka ognistych ślimaków, ale tam tam’Będę trochę ziemi, aby powstrzymać cię przed spaleniem.


Podążaj tą ścieżką na wschód i trzymaj się prawej strony, a ty’W końcu pójdzie na ścieżkę, która zabierze Cię na obszar patrolowany przez serpent mężczyzny, który włada bicz. Są też dwa windy klatki, jeden przed tobą, a drugi po prawej stronie.

Wejdź do jednego z przodu, a to zabierze cię do świątyni. Podnieś schody, ale zanim wejdziesz do świątyni, spójrz w lewo i siebie’zobaczę duży uchwyt.

Wchodzić w interakcje z tym i tobą’podniesie most, tworząc skrót z powrotem do kościoła w więzieniu, który przydaje się jak ty’Zamierzaj przejść na mini-boss.


Szlachetny bóg jest dużym szefem, który’Niemniej jednak całkiem zwinny z wybraną bronią, ciężkim mieczem pchającym, który jest zdolny do szybkich kombinacji, a także naładowanego ciężkiego pchnięcia z dobrym zasięgiem.


Kiedy ty’wziął połowę swojego baru zdrowia, on’LL ucieka się również do użycia swojej ciężkiej kompilacji, aby skakać i zgasić lub toczyć, aby cię deptać, choć dobra tarcza będzie mogła je zablokować. Możesz zrobić trochę miejsca, niszcząc ławki świątynne, wtocząc się w nie lub skorzystaj z filarów, aby uniknąć jego ataków.

Kiedyś’ve pokonał go, on’Upuść swoją broń, ścieg do piwa, a przy ołtarzu ty’LL będzie także w stanie odebrać Amnion Serpent, kluczowy element RYA’S LINII.


Tylko słowo ostrożności, które wygrałeś’Nie skończy się jeszcze z chodnikiem szlachetnym, ponieważ jest jednym z duetów z chodnikiem, w którym walczysz jako część głównej ścieżki historii w późnej grze. Ty’LL może również aktywować miejsce łaski dla świątyni.

Co ważniejsze, podnośnik w prawo staje się dostępny, umożliwiając dalsze kontynuowanie zwiedzania miasta więziennego. Pamiętaj, że istnieje’t Wszelkie inne punkty kontrolne po tym, więc jeśli umrzesz, ty’Wróć do świątyni Eiglay.


Winda zabiera cię nad świątynią, w której możesz wędrować, ale tam, gdzie chcesz iść, jest balkonem na zewnątrz świątyni, w którym możesz spaść na ścieżkę na łóżku lawy.


Podążaj tą ścieżką, zabijając wszelkie ślimaki przeciwpożarowe na drodze, a to zabierze Cię do innego jeziora lawowego, gdzie czai się także dziewica porywacza.

Ty’Znajdź to ty’nie ma innego wyjścia, jak przekroczyć lawę, aby się rozwijać, choć ty’i tak otrzymuje tylko uszkodzenie układu.


Skieruj się na zachód w kierunku przejścia podziemnego, gdzie ty’Znajdź drogę do drzwi, która zabierze Cię na drugą stronę budynku z drabiną, na którą możesz się wspinać. Ty’Re prawie tam, z wyjątkiem ciebie’Muszę uruchomić rękawicę serwisów ludzi.


Na szczycie drabiny skręć w lewo i podążaj tą ścieżką, gdzie możesz albo przyjąć dwa man-serpents, jeden dzierżący miecz magmy, podczas gdy drugi ma bicz magmy, albo przejedź obok nich, aż dotrzesz do końca z drzwiamiMusisz otworzyć.

To zabiera cię do komnaty ołtarza z kilkoma kolejnymi wrogami, ale także przed sobą, są słabi więźniowie, którzy klęczą na przedmiot, który możesz odebrać, popiołowi serwującego człowieka.


Kontynuuj schody, obok ołtarza i tam’jest drzwią po lewej stronie, prowadząc z powrotem do obszaru z portalem. Ten portal teleportuje cię na ścieżkę publiczności, w tym samym obszarze, w którym możesz spotkać Lorda Rykarda.

Co zrobić po pokonaniu Rykarda

Po pokonaniu Rykarda, Jego wielką runę można przywrócić w Boskiej Wieży West Altus. Ale najpierw tam’S wciąż kilka luźnych końców, aby oczyścić w Volcano Manor. Porozmawiaj z Tanithem, który przyznaje, że jej mistrz upadł.

Jeśli po tym przemówisz ponownie do niej, powie, że wkrótce opuści dwór, a kiedy następujesz przeładować w okolicy, ona i jej rycerz zniknęły, pozostawiając tonik zapomnienia, kluczowy element Rya’S LINII.

To pozwala również na łatki’ poszukiwanie również postępować, abyś mógł zdobyć tancerz’S Castanety od niego w zacienionych zamku.

Co do miejsca znalezienia Tanitha, jeśli wrócisz na stronę Grace dla Rykarda, ty’dowie się, że leży obok swojego upadłego pana, jedząc.

Jeśli masz tancerz’S Castanety, możesz jej to dać i mimo że nie’Wydaje się, że to akceptuje, przedmiot zniknie z zapasów, umożliwiając przejście do ostatniej części łatek’ poszukiwanie.


Jeśli ty’Przyjmij jeszcze jedno wyzwanie, możesz pójść naprzód i zabić Tanitha, obudzając gniew jej rycerza z tygły, który nagle wydaje się z tobą walczyć.

Podobnie jak w przypadku innych warstwowych rycerzy, uderza dość mocno i może bronić się przed twoimi atakami jego tarczą, więc musisz poczekać na otwarcie pod koniec jego ataków.

Zdejmij jego HP w pobliżu połowy, a od czasu do czasu przywoła skrzydła, aby zabrać się w powietrze na atak nurkowy, z którego można uniknąć lub uciec. Jedyną dodatkową rzeczą, jaką ma w rękawie, jest ognisty oddech, który wyrzuca z jego szyi.


Pokonaj rycerza i ciebie’Otrzymaj aspekt inkantacji tygla (i.mi. ten sam ognisty atak, którego używał) i możesz także wrócić do Tanitha, aby zrabować jej małżonkę’strój S.

How do you rate Elden Ring Wulkan Manor Quest, nagrody za wszystkie zabójstwa Lady Tanith ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *