Embracer do sprzedaży Star Wars: Knights of the Old Republic Remake Developer Sabre

Startseite » Embracer do sprzedaży Star Wars: Knights of the Old Republic Remake Developer Sabre
3. kwietnia 2024
2 minutes
24

By Jhonny Gamer

Grupa Embracer ma sprzedać Sabre Interactive w umowie o wartości do 500 mln USD, zgodnie z raportem z Bloomberg.

Szabla będzie nadal pracować nad remake Star Wars: Rycerze starej republiki po usunięciu z Aspyr w 2022 r.

Ta umowa jest najnowsza od Embacer w ramach programu restrukturyzacji, który już widziano ponad tysiąc pracowników, a studia zamknięte.


Newscast: Dlaczego jest tak wiele zwolnień z branży gier wideo?

Sabre stanie się prywatną firmą około 3500, źródło poinformowało Bloomberg. Firma została pierwotnie kupiona przez Embacer w 2020 r. Za 525 mln USD – co oznacza, że potencjalnie osiągnęła stratę ogólnie.

Mówi się, że liczba 500 mln USD zawiera opcję dla Sabre, aby przynieść wiele spółek zależnych.

Sabre jest najbardziej znany z gier Snowrunner i World War War. Następna gra będzie wyprawami: gra Mudrunner uruchomiona 5 marca, zgodnie z Strona internetowa firmy, Z Space Marine 2, Jurassic Park: Survival, Lewa Out i John Carpenter’s Toxic Commando All Set na wydanie w 2024 roku.

Według najnowszego raportu finansowego na początku tego miesiąca Embacer zwolnił osiem procent siły roboczej Gdy jego program restrukturyzacji osiąga „dojrzałe etapy”. W sumie 1387 pracowników Embracer straciło pracę w ostatnich dwóch kwartałach.

W tym raporcie finansowym, Star Wars: Remake Knights of the Old Republic pozostali na liście nadchodzących gier Embacer, pomimo niespokojnego rozwoju. W listopadzie 2023 r. Raport stwierdził, że gra nie była pracowana w Sabre, Chociaż było to sprzeczne z kilkoma dniami.

„” Czy to żyje?„I„ czy to naprawdę wyjdzie?„to dwa bardzo różne pytania” – powiedział wówczas dziennikarz Jason Schreier. „Trzeci to„ Jeśli kiedykolwiek się pojawi, jak to będzie wyglądać?”

How do you rate Embracer do sprzedaży Star Wars: Knights of the Old Republic Remake Developer Sabre ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *