Epic pozywa dwóch domniemanych Fortnite oszusty

Startseite » Epic pozywa dwóch domniemanych Fortnite oszusty
3. kwietnia 2024
2 minutes
28

By Jhonny Gamer

Zaledwie tydzień po tym, jak obiecał, że zejdzie ciężko W Battle Royale uczestnicy, którzy odmawiają gry według zasad, Epic Games pozywa dwóch domniemanych Fortnite oszusty.

Zgodnie z dwoma osobnymi skargami złożonymi w tym tygodniu do sądu federalnego w Karolinie Północnej (Zauważony przez torrentfreak), oskarżeni Brandon Broom I Charles Vraspir są podłączone do kodów uzależnionych od dostawcy oszustów, działając jako personel wsparcia dla witryny. Podobno korzystali z oprogramowania AIMBOTTING „z celowym zamiarem zrujnowania gry dla innych graczy i graczy, którzy oglądają streamery.”

Jednak żaden oskarżony nie jest pozwany o faktyczny akt oszukiwania;EPIC pozywa obu stron za domniemane naruszenie praw autorskich, argumentując, że oszustwo oskarżonych „narusza prawa autorskie Epic poprzez wstrzyknięcie nieautoryzowanego kodu komputerowego do kodu chronionego prawem autorskim”.


Ze skargi złożonej przeciwko Vraspir.

W ten sposób mówi: „Oskarżony tworzy nieautoryzowane dzieła pochodne Fortnite poprzez modyfikację kodu gry, a tym samym istotnie zmieniając grę, którą tworzy kod i doświadczenie tych, którzy grają.„To, jak twierdzi Epic, narusza Umowa licencyjna użytkownika końcowego Fortnite i Digital Millennium Copyright Act.

FortniteOprogramowanie jest celowo modyfikowane, mówi EPIC, aby uzyskać niesprawiedliwą przewagę konkurencyjną nad innymi Fortnite gracze i „w celowej próbie zniszczenia integralności i w inny sposób sieją spustoszenie” Fortnite. „W wyniku naruszenia praw autorskich pozwanego, EPIC ucierpiała i będzie nadal cierpieć, znaczne i nieodwracalne szkody dla swojej reputacji biznesowej i dobrej woli.”

W oficjalnym oświadczeniu dla serwisów informacyjnych EPIC powtórzyło swoje stanowcze stanowisko w sprawie oszukiwania: „Kiedy oszuści używają AIMBOTS lub innych technologii oszustwa, aby uzyskać niesprawiedliwą przewagę, rujnują gry dla osób, które grają w uczciwe. Poważnie traktujemy oszustwo i będziemy realizować wszystkie dostępne opcje, aby nasze gry są zabawne, uczciwe i konkurencyjne dla graczy.”

How do you rate Epic pozywa dwóch domniemanych Fortnite oszusty ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *