Epic przeprasza za Fortnite „zawstydzająca” fizyka piersi, usuwa animację

Startseite » Epic przeprasza za Fortnite „zawstydzająca” fizyka piersi, usuwa animację
3. kwietnia 2024
2 minutes
27

By Jhonny Gamer

To był spryskowy tydzień w świecie gier wideo. Zaczęło się od trendu sztuki fanów Bowsette – które widziały księżniczki Bowser otynkowane przez Internet – i kończy się fizyką piersi w Fortnite. Po prostu nie mogłeś tego wymyślić.

Boob Jiggle wślizgnął się do Fortnite poprzez aktualizację sezonu szóstego gry. Streamer Faze Agony udostępnił wideo nowej fizyki na Twitterze, gdzie (oczywiście) zwrócił wiele uwagi. Warunki fizyki wydawały się specyficzne, ponieważ odbicie piersi wystąpiło tylko wtedy, gdy podstawowa wersja Calamity – nowa skóra Cowgirl – wykonała emotę jubilation.

Od tego czasu EPIC przyznał, że fizyka była błędem. W oświadczeniu podanym Ign, Epicki rzecznik o nazwie Animacja Boob „niezamierzona, zawstydzająca” i „nieostrożna”. Deweloper poprzysiągł również „naprawić [to] tak szybko, jak to możliwe”.

I rzeczywiście, Epic szybko przeniósł się, aby zeskakować problem w zarodku. Konto Fortnite napisane na Twitterze, aby wyjaśnić kilka animacji tymczasowo wyłączonych – w tym nieznośnik.

Mamy wyłączone elementy naszego systemu animacji. Oznacza to, że możesz zobaczyć problemy wizualne z niektórymi strojami. Dziękuję za cierpliwość podczas pracy nad tymi problemami!

— Fortnite (@FortniteGra) 27 września 2018
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Piersi w Fortnite pozostał niezaprzeczający, aby tytuł był bardziej odpowiedni dla młodszych odbiorców. Ironiczny, wiem, dany Fortnite polega również na bieganiu po wyspie masowo mordujących ludzi dość realistyczną bronią. Ale nadal jest niezwykłe, że fizyka została stworzona do gry i w ogóle dotarła do wydania na żywo.

Reakcja w Internecie wydaje się być dość podzielona. Niektórzy komentatorzy cieszą się, że fizyka została usunięta, twierdząc, że są niepotrzebne, podczas gdy inni twierdzą, że podżegnięcie piersi jest technicznie dokładne dla ciała kobiety. A może są po prostu napalone.

How do you rate Epic przeprasza za Fortnite „zawstydzająca” fizyka piersi, usuwa animację ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *