Ex-Vampire: The Masquerade-Bloodlines 2 Studio cierpi zwolnień

Startseite » Ex-Vampire: The Masquerade-Bloodlines 2 Studio cierpi zwolnień
4. kwietnia 2024
2 minutes
54

By Jhonny Gamer

Aktualizacja 3/3/21:
Były deweloper Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 potwierdził zwolnienia w tym tygodniu, ale powiedział, że będzie nadal działał i opracowywał wiele niezapowiedzianych projektów.

W oświadczeniu wydanym Rps, Rzecznik Hardsuit Labs stwierdził, że zwolnienia wpłynęły na „niewielką liczbę osób”, chociaż określona liczba osób nie ujawniono.

„Podczas gdy ciężko pracowaliśmy, aby uzyskać świetne możliwości pracy dla studia, z którymi mogliśmy iść naprzód, nie byliśmy w stanie zapewnić pracy dla niewielkiej liczby osób, a tym samym podjęliśmy trudną decyzję o rozstaniu. Ta decyzja nie została podjęta lekko i została podjęta dopiero po tym, jak poczuliśmy, że wyczerpaliśmy możliwości uniknięcia takiego zwolnienia – powiedział Hardsuit. „Szczerze życzymy wszystkiego najlepszego dla naszych byłych kolegów i dziękujemy im za ich wkład w studio i nasze projekty w czasie ich pobytu.”

Oryginalna historia 2/3/21:
Pracownicy Hardsuit Labs, były programista Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, zostali dotknięci rundzie zwolnień.

Wielu pracowników, w tym wielu z zespołu narracyjnego studia, ogłosiło, że stracili pracę z dnia na dzień.

Rozwój pojawia się zaledwie tydzień po tym, jak wydawca Paradox wyciągnął rozwój gry z Hardsuit Labs, opóźniło wydanie na czas nieokreślony i anulował nowe zamówienia w przedsprzedaży.


Jeden członek personelu dotknięty zwolnieniami sugerował, że cały zespół narracyjny studia został zwolniony. Wydawało się, że inny pracownik to potwierdził, stwierdzając, że „wiele innych” również zostało dotkniętych.

Hardsuit Labs jeszcze nie uznał zwolnień, a całkowita liczba dotkniętych ludzi jest dotychczas niejasna.

Bloodlines 2 doznało niespokojnego rozwoju i wielu opóźnień. „Zmiany organizacyjne” zostały ogłoszone w ramach wstrząsu w sierpniu 2020 r., Co doprowadziło do zwolnienia głównego pisarza i dyrektora kreatywnego projektu. Potwierdzono, że starszy projektant narracji Cara Ellison opuścił projekt wkrótce potem.

W ubiegłym tygodniu Paradox powiedział, że podpisało nowe studio, aby zebrać obowiązki rozwojowe w grze, chociaż Bloodlines 2 nie przybędzie już w 2021 roku.

How do you rate Ex-Vampire: The Masquerade-Bloodlines 2 Studio cierpi zwolnień ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *