Fallout 4 Całkowicie przebudowuje sposób pracy

Startseite » Fallout 4 Całkowicie przebudowuje sposób pracy
5. kwietnia 2024
5 minutes
38

By Jhonny Gamer

Fallout System postaci 4 wprowadza ważne zmiany w sposobie pracy Perks w grze.

Jak w poprzednich wpisach w postapokaliptycznej grze otwartych światowych ról, Fallout 4 używa siedmiu specjalnych statystyk i powiązanych korzyści.

Pierwszym wyborem, którego dokonujesz, na początku gry, jest wartość początkowa od jednego do 10 z siedmiu specjalności: siła, percepcja, wytrzymałość, charyzma, inteligencja, zwinność i szczęście.

(Na marginesie, Bethesda wypuszcza filmy koncentrujące się na każdej z specjałów w ciągu ostatnich kilku tygodni.)

Masz 28 punktów do przypisania, co oznacza, że możesz zacząć od 10 w jednym specjalnym, jeśli zaniedbujesz inne.

Jest to podobne do tego, jak Gry Fallout działały w przeszłości, ale w Fallout 4 Wybierasz specjalne wcześnie, zanim bomby spadają. Jednak gra pozwala im zmienić je podczas wychodzenia z sklepienia na pustkowie, „po tym, jak grałeś”, twórcy powiedzieli w poście Bethesda.internet.

Jak w Fallout 3, Fallout 4 ma doświadczenie oparte na punkcie. To jest inaczej niż Skyrim, fantasy Bethesda Game Studios RPG, która wykorzystuje system oparty na umiejętnościach z wyrównywania.

Ale prędkość wyrównania Fallout 4 jest „bliżej Skyrim ”, powiedział Bethesda, a nie tak powolny jak Fallout 3. Dlatego otrzymasz więcej możliwości, zwłaszcza wcześnie, aby wyrównać i wybrać profit.

Tymczasem, Fallout 4 nie ma poziomu, podczas gdy Fallout 3 ma początkowe ograniczenie poziomu 20. „Zrównoważliśmy grę, aby zachować wyższe poziomy treści i wyzwanie” – powiedziała Bethesda.


Każda fizyczna kopia w przedsprzedaży Fallout 4 jest wyposażony w plakat

Teraz na profitach. Kiedy wyrównujesz, wybierzesz profit z nowej tabeli Perk znalezionej w grze. Jest po prawej stronie.

Każdy specjalny ma przydzielony profit dla każdej rangi specjalnej, od jednego do 10. Możesz wybrać dowolne dodatkowe pozycję do rangi specjalnej. Tak więc, jeśli opuścisz sklepienie z 10 w charyzmie, możesz wybrać profit zastraszania, który pozwala manipulować ludzkimi wrogami do wykonywania licytacji, od początku gry.

Ten system brzmi, jakby spowodowałby problemy z równowagą, ale Bethesda powiedziała, że włożył wiele wysiłku w równoważenie przywileju między sobą, niezależnie od wymaganego specjalnego rangi.

„Im wyższy specjalny wymóg, tym bardziej skoncentrowany lub egzotyczny był ten styl gry” – powiedział Bethesda.

Pomysł polega na tym, że każdy z tych korzyści jest drzewem mini-perk, z wieloma szeregami, które również robią nowe rzeczy.

Na przykład zwinność 10 pistoletów (drugi cel w v.A.T.S. wymaga 25 procent więcej obrażeń, niezależnie od broni) umożliwia więcej obrażeń, im więcej celów wybierzesz, zwiększając natychmiastowe zdjęcia krytyczne. Gunslinger ma szereg, że w zasięgu pistoletów, dodaj szansę na rozbrojenie wrogów, a nawet natychmiastowe strzały kończyn.

Dodatkowe stopnie profitu wymagają, aby Twoja postać była wyższym poziomem. „To pozwala nam stworzyć pewne potężne szeregi profit, które nagradzają Twoją inwestycję w określony, a także ten indywidualny profit” – wyjaśnił Bethesda.

Perły z poprzednich Gry Fallout zostały złożone Fallout 4 rangi profitu. Fallout Na przykład paraliżująca dłoń (paraliżują wrogowie w ręku) to pięcioosobowa pozycja dla żelaznej pięści. Ale musisz wybrać poprzednie cztery stopnie żelaznej pięści i być poziomem 46, aby udostępnić.

Stare profity robią teraz nowe rzeczy w wyższych stopniach. Na przykład wyższe szeregi silnego pleców pozwalają szybko podróżować podczas obciążenia lub uruchomić się na koszty punktów akcji (oba powinny być przydatne dla tych, którzy lubią odebrać wszystko, co widzą w grze, jak ja).

Tak więc, przy każdym specjalnym ma 10 korzyści, istnieje 70 podstawowych korzyści. Ale z szeregami Perk zwiększa tę liczbę do ponad 270. To dużo korzyści.

„Poprzedni system umiejętności miał mylące części i ostatecznie rozciągał twoje wybory zbyt cienkie” – powiedział Bethesda, wyjaśniając zmiany.

„Niektórzy z was mieli pytania takie jak:„ Co jest lepsze, Charyzma Special lub Umiejętność mowy? Dlaczego karabiny szturmowe są w małych pistoletach?”

W Fallout 3, Wiele korzyści wzbudziło powiązane umiejętności. Na przykład zwalczanie orzechów Fallout 3 zwiększył dwie odrębne umiejętności. Ale w Fallout 4, szeregi orzechów z pistoletem działają jako bramy do modyfikowania i tworzenia broni.

W Fallout 3, podstęp był umiejętnością i zwiększyłeś jego wartość. W Fallout 4, Sneak to profit, który utrudnia wykrycie, i owijaj się w poprzednich profitach, takich jak cichy bieg i lekki krok w jego szeregach.

„Współpracując te systemy, kładzie nacisk na twoje specjały i wybory poziomu, które są bardziej satysfakcjonujące”-powiedział Bethesda.I na koniec możesz uzyskać osobne zalety z czasopism w grze, które można znaleźć w świecie gry (jest ich ponad 100). Niektórzy przyznają indywidualny profit, inni podnoszą stopień profitu związanego z tym magazynem.

Na przykład każda książka z 10-wydania Grogna Barbarzyńca daje dodatkowy stopień barbarzyńskiego profitu, który podnosi krytyczne obrażenia ataków w zwarciu.

„Przez wiele lat Fallout 4 Rozwój i niezliczone godziny gry, uważamy, że pokochasz ten system w akcji – powiedział Bethesda.

„Eksperymentowaliśmy z innymi systemami, ale stwierdziliśmy, że ten jest najbardziej elastyczny i intuicyjny. Równoważenie wszystkich szeregów, ich indywidualna skuteczność, specjalna ranga i poziom graczy był ogromnym zadaniem.”

To dużo informacji do strawienia. Na szczęście szef Bethesda Game Studios Todd Howard podsumowuje zmiany w poniższym filmie, co jest warte nakręcenia, ponieważ pokazuje, jak zobaczymy Pip-Boy w grze i nowe animacje Perk.


How do you rate Fallout 4 Całkowicie przebudowuje sposób pracy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *