Fallout SHETRONE – Szczęście mieszkalne, specjały, hodowla i najlepsze miejsce mieszkańców

Startseite » Fallout SHETRONE – Szczęście mieszkalne, specjały, hodowla i najlepsze miejsce mieszkańców
5. kwietnia 2024
5 minutes
45

By Jhonny Gamer

W Schronisko Fallout, Mieszkańcy Czy twoje mrówki pracowników. Ty, królowa, musisz chronić kolonię i zabezpieczyć jej przyszłość, upewniając się, że odejdą z pracy tak skutecznie, jak to możliwe. Pomijając nawet wątpliwe metafory mrówek, istnieje bardziej dziwna – i etycznie wątpliwa strona maksymalizacji wydajnego przebiegu twojego skarbca, i to jest praktyka eugeniki.

Tutaj będziemy wyjaśniać najlepsze sposoby na utrzymanie Szczęście mieszkalne, Plus wyjaśnimy Specjale mieszkalne, hodowla mieszkańców, i Najlepsze miejsce mieszkańców.

Jak zdobyć więcej mieszkańców

Głównym sposobem na uzyskanie większej liczby mieszkańców jest ich hodowanie. Mieszkańcy sporadycznie pojawią się poza twoją sklepieniem z pustkowia i wierzymy, że to bardziej prawdopodobne, że im więcej osób wysyłasz, ale jest to trudny mechanik, na który można wpłynąć i nierozsądnie polegać. Z drugiej strony hodowla jest pewnością i metodą, która może umożliwić wykładnicze liczbę mieszkańców.


Fallout Przyczepa schronienia – Fallout schronienie na E3 2015

Dwóch mieszkańców zdecyduje się wyruszyć w romantyczne przytulanie, jeśli umieścisz razem mężczyznę i kobietę w pokoju mieszkalnym. Po kilku minutach małej rozmowy, tandetnych lini. Porowanie kobiety może zająć trochę czasu – zwykle około ośmiu godzin od naszego doświadczenia – i znowu podobna ilość czasu, aby dziecko mogło wyrastać w dorosłym mieszkańcy zatrudnienia.

Warto również zauważyć, że mieszkańcy ciężarni mogą kontynuować pracę w swoich pokojach jak zwykle i mogą być wyposażone w stroje i broń, ale nie mogą walczyć lub mieć tendencję do katastrof lub zwykle katastrofy. Zamiast tego, mieszkańcy ciężarni uciekają po pokoju, aby uniknąć poniesienia szkód, co oznacza, że chociaż stroje mogą być przydatne, wyposażanie w ciąży mieszkańców broni będzie marnotrawstwem. Dzieci podobnie uciekają, ale także nie mogą być wyposażone w sprzęt lub w ogóle wykonywać pracę, więc pozwól im swobodnie wędrować.

Na koniec upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca, aby rodziciele się urodzili, budując wystarczającą liczbę pokoi mieszkalnych w sklepieniu. Podobnie, śledź zasoby – w szczególności żywność i woda mogą trafić, jeśli hodujesz mocno, więc utrzymuj zapełnienie i ulepszone pomieszczenia produkcyjne.

Jak zwiększyć specjalne statystyki mieszkalne

Podobnie jak w przypadku zwiększania liczby mieszkańców, istnieją dwa sposoby, w jakie możesz poprawić specjały swoich mieszkańców: poprzez pokoje treningowe i przez selektywną hodowlę.

Istnieje siedem pokoi treningowych – po jednej dla każdej z twoich specjalnych – do których można przypisać mieszkańcom, aby zwiększyć ich aktualne statystyki. Zostaw je tam i z czasem ich skorelowanie specjalne wzrośnie.

Hodowla jest bardziej satysfakcjonującą metodą poprawy mieszkańców, ponieważ starannie wybierając rodziców. Rodzice z jedną wysoką statystyką – taką jak siła – stworzą dziecko o wysokiej sile. To jest tak proste;Połącz rodziców z korzystnymi, przydatnymi statystykami do pokrycia wszelkich braków, które możesz mieć w rozprzestrzenianiu się mieszkańców lub w celu celowania w określone zasoby w czasie. Po pewnym czasie, kiedy twoje zaprojektowane dzieci dorastają, mieszkańcy, którzy przybywają poza twoje sklepienie z niskimi statystykami, mogą po prostu zostać wysłane prosto na pustkowie, aby zebrać zasoby – lub po prostu umrzeć, jeśli jesteś szczególnie zimny.

Gdzie umieścić mieszkańców Schronisko Fallout

Podobnie jak twoja postać w Fallout 4, każdy mieszkaniec ma swój własny zestaw specjalnych statystyk – siła, percepcja, wytrzymałość, charyzma, inteligencja, zwinność i szczęście – które decydują o tym, jak będą działać w różnych sytuacjach, w tym o tym, jak dobrze oni ”Zrobicie w różnych pokojach skarbca.

Będziesz chciał umieścić mieszkańców zgodnie z ich najsilniejszymi promieniami, szczególnie we wczesnej i połowie meczu. Gdy będziesz mieć wystarczającą liczbę mieszkańców, aby zacząć oszczędzać mniej użytecznych, możesz wybrać je do wyszkolenia, albo, jeśli czujesz się szczególnie brutalnie, wyślij je na pustkowie. Najprawdopodobniej będzie to oznaczać śmierć w przypadku odkrywców niskiego poziomu i niskiego poziomu – szczególnie jeśli pozostają bez opieki na pustkowie z dnia na dzień – ale jeśli będzie to możliwe, dodatkowe wrażenia, przedmioty i czapki butelki, zrób dodane, wykonaj dodanieZarządzanie warte.

Inny Fallout Przewodniki schroniska:

Szukam więcej przewodników Schronisko Fallout? Spójrz na nasz główny Fallout Przewodnik schronienia i wskazówki Strona, nasz przewodnik po funkcjach pokoju i umieszczenie pokoju, Porady dotyczące mieszkańców, specjalności, szczęścia i hodowli, Wyjaśnienie legendarnych postaci, zwierząt domowych, broni i inne kolekcje, jak odblokować i użyć Handy, Plus jak zdobyć czapki butelek i pudełka na lunch z celami, i nasze

How do you rate Fallout SHETRONE – Szczęście mieszkalne, specjały, hodowla i najlepsze miejsce mieszkańców ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *