Fani podzielone na stronę, która pozwala „oszukiwać” Pokémon Go

Startseite » Fani podzielone na stronę, która pozwala „oszukiwać” Pokémon Go
8. kwietnia 2024
3 minutes
33

By Jhonny Gamer

Witryna, która pozwala pomyślnie „oszukiwać” Pokémon Go podzielił fanów aplikacji Smash Hit.Pokévision.com używa interfejsu API gry, aby pokazać, gdzie Pokémon zrodziło się wokół ciebie.

To tak proste, jak umieszczenie kodu pocztowego lub pocztowego, a następnie sprawdzenie, gdzie są stworzenia na mapie twojego obszaru.

Są nawet liczniki, które mówią ci, jak długo Pokémon odszedł, dopóki nie przetestuje.

Jest jednak tak prosty w użyciu, że niektórzy fani wypowiedzieli się przeciwko temu i powiedzieli, że użycie go jest oszukiwaniem.

„To na pewno szara strefa” – napisał jeden fan na hardcore Pokémon Go subreddit Thesilphroad. „PersonaLly, wydaje mi się, że prawdziwy ciężar tego dylematu moralnego leży głównie na Niantic za wysyłanie tak dużej ilości informacji nad drutem w formacie, w którym można się łatwo podać.

„Witryny mapowania, takie jak Pokévision, pojawiają się co kilka godzin. Nie wątpię, że będą pracować nad naprawą tego z czasem, ale na razie jest to siła nie do powstrzymania – wiele hydra na głowie.”

Są też fani, którzy wskazują, jak witryny takie jak Pokévision technicznie pękają Pokémon Warunki usługi Go – za pomocą interfejsu API gry do wyświetlania informacji, które rozkładają podstawową mechanikę ustalania potworów.

„Według Niantic, prawie wszystko na tym subreddicie jest oszukiwanie” – dodał inny fan. „To jest sprzeczne z TOS do Dataamine, ale ponad połowa pierwszej strony jest obecnie odzyskana poprzez wydobycie danych. Więc prawdziwe pytanie brzmi: czy ktoś naprawdę dba o TOS?”

Wielu fanów powiedziało „nie” – przynajmniej Pokémon Go tak bardzo walczy z awarią i niewiarygodnymi serwerami. Personally, straciłem wiele schwytania z zamrażania gry. Serwery również spadły po umieszczeniu przynęty, która jest ograniczona czasowo, co oznacza, że był bezużyteczny.

Byłem trochę sceptyczny wobec Pokévision, ale po przetestowaniu go sam, uważam, że to nieco zaskakujące działa tak łatwo.

Poniższy obraz polega na wypróbowaniu strony internetowej, widząc, jak squirtle był dość blisko i zauważa, że na zegarze pozostało ponad 10 minut. Więc skierowałem się, korzystając z Map Google, aby dopasować moją lokalizację z ekranem Pokévision. A po dotarciu do właściwego miejsca, tam był Squirtle.Nasz film wideo Ian „Gooblings Gamsers” Higton też to wypróbował. Tutaj wychodzi z domu po Rhyhorn i znajduje go dokładnie tam, gdzie Pokévision powiedział.Wreszcie, gdy miałem na celu opublikowanie tego artykułu, zauważyłem, że rzadki prehistoryczny loter. Złap je wszystkie:

Więc jak nazwać mój loter?:) fotka.świergot.COM/O5F4M9W7QO

— Tom Phillips (@Tomphillipseg) 21 lipca 2016
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Nie czułem, że to łamało to doświadczenie – aplikacja to gra i spieszy – cóż, chodzenie energicznie – do lokalizacji jest nadal zabawne. Wciąż trudno jest dokładnie wskazać, gdzie rzeczy pojawiają się w prawdziwym życiu, a ja nadal miałem na mnie awarię aplikacji pół tuzina razy w 10-minutowym podróży w obie strony.

O ile Niantic nie podejmie działań w celu zamknięcia witryn takich jak Pokévision Down, trudno jest zobaczyć fanów rezygnujących je.

Gra Pokémon Go? Sprawdź nasze Pokémon Przewodnik Go, najlepsze wskazówki i sztuczki Hub, aby jak najlepiej wykorzystać znalezienie, złapanie i wyrównywanie.

How do you rate Fani podzielone na stronę, która pozwala „oszukiwać” Pokémon Go ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *