Far Cry 6 Chorizo Lokalizacja: gdzie znaleźć i odblokować chorizo Far Cry 6

Startseite » Far Cry 6 Chorizo Lokalizacja: gdzie znaleźć i odblokować chorizo Far Cry 6
8. kwietnia 2024
4 minutes
56

By Jhonny Gamer

Chorizo jest poza antagonistyczną mrówkąón Castillo i bohater Dani Rojas, prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalna postać w Far Cry 6.

Urocza kundel jest widoczny prawie na początku gry, gdzie powiedziałeś, jak go odblokować w menu Amigos. Oczywiście nauka nazwy lokalizacji i wiedza, gdzie iść, to dwie różne rzeczy.

Ta strona wyjaśnia, jak szybko Far Cry 6 możesz Znajdź chorizo i wypełnij swoje zadania.

Na tej stronie:


Obejrzyj 27 Far Cry 6 Easter Eggs and Secrets

Więcej informacji Far Cry 6, dowiedz się o wyborze mężczyzn lub żeńskiej Dani i napędzaj rewolucję misja.

Far Cry 6 Chorizo Lokalizacja: gdzie znaleźć chorizo Far Cry 6

Nie jest tajemnicą, w której chorizo można znaleźć Far Cry 6, jak tylko odblokujesz swoje pierwsze amigo, dowiesz się, że można go odblokować, piszcząc go „na farmie Montero w Mogote Foothills”.Najpierw musisz uciec od otwierającej wyspy Isla Santuario. Stamtąd masz trzy ścieżki do podjęcia Far Cry Mapa 6 Strona może w tym pomóc). Jeden z nich, po zachodniej stronie, to spotkanie z Monteros – i to jest ta linia zadań, którą musisz zacząć spotykać chorizo.Na szczęście ta początkowa misja zobaczy, że niemal od razu spotkasz Chorizo. Aby się tam dostać, idź drogą na zachód od bazy łodzią, kierując się na zachód po wybrzeżu, dopóki nie dotrzesz do znacznika zadania trochę w głąb lądu.Po spotkaniu z Philly i Chorizo na pasie startowym, a następnie idź na wschód do znacznika zadania dla drugiej części misji.Obejmuje to badanie plantacji, a po spotkaniu z Espadą i ucieczce, przybyłeś do farmy Montero.To tutaj możesz pogłębić chorizo i zacząć go rekrutować jako amigo.Szukam więcej pomocy? Jeśli dopiero zaczynasz, mamy strony
mężczyzna lub kobieta Dani Rojas,
Ukończenie paliwa Rewolucja,
Jak zniszczyć dział przeciwlotniczy,
i gdzie najpierw iść na mapie.
Gdzie indziej wyjaśniamy, gdzie znaleźć
Lokalizacje relikwii triady,
Rozstanie prezentów, Długa kropla, Pieniądze z pamięci podręcznej, Rosnąca przypływ, Wysoka podaż, A beat idzie dalej, Ostatni, który opuścił, Odwaga płynna, Zaginiona muza, Szmaragdowa czaszka, Prawęszy Yaran,
Lokalizacja Chorizo,
Najlepsze Far Cry 6 broń,
i platforma olejowa PKB,
Wreszcie wyjaśniamy Far Cry Secret Ending 6.

Gdzie znaleźć mięso krokodyla i rekrutować chorizo Far Cry 6

Kiedy będziesz gotowy, choryzo Pet, aby założyć, kto jest dobrym chłopcem? misja.Przeczytaj później notatkę na planszy, aby dowiedzieć się, że musisz znaleźć mięso krokodyli, przy czym Serpentino Park jest najlepszym rozwiązaniem.

Jeśli spojrzysz na mapę na południe, znajdź obszar rzeki Cortina i powinien być ikona punktów polowania na krokodyle Yaran. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie pokazuje ci, znajduje się tutaj:W tej lokalizacji znalezienie krokodyli (lub w naszym przypadku trzech przypadków, które zasadziły nas i nasz koń, RIP). Udało nam się zdobyć mięso krokodyli po niespodziewanym ataku i kolejnym zacieru z guzikiem, aby uciec, ale wyobrażamy sobie, że używa.

Z tym ukończeniem wróć do chorizo i daj mięso.Natychmiast zacznie się „Fetch Quest”. Ta misja jest dość prosta – po prostu śledź Chorizo, a pokaże ci lokalizacje zakopanego i zamkniętego skarbu, o którym możesz teraz uzyskać dostęp. Łupy są całkiem dobre – w tym wybór rzadkich mięs, tajemniczy klucz i jakiś materiał rozdzielczy.

Następnie, kiedy otworzysz urok Chorizo na końcu, stanie się twoim Amigo.

W przypadku graczy ukrywania Chorizo będzie przydatny – z jego główną umiejętnością rozpraszającą wrogów, abyś mógł zaangażować się w niespodziewane ataki.Podobnie jak w przypadku innych Amigos, im więcej są używane, tym więcej umiejętności stanie się dostępni – więc pamiętaj, aby poświęcić Chorizo wiele uwagi, aby uzyskać od niego jak najwięcej od niego. Cieszyć się!

How do you rate Far Cry 6 Chorizo Lokalizacja: gdzie znaleźć i odblokować chorizo Far Cry 6 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *