Far Cry 6 Lokalizacje reliktów triada: gdzie znaleźć Oluwa Cave i Oku, Ida i Mimo Abosi Triada Relics Far Cry 6

Startseite » Far Cry 6 Lokalizacje reliktów triada: gdzie znaleźć Oluwa Cave i Oku, Ida i Mimo Abosi Triada Relics Far Cry 6
8. kwietnia 2024
8 minutes
54

By Jhonny Gamer

Far Cry 6 relikwii triady to seria zaawansowanych polowań ze skarbami, które można znaleźć blisko początku gry.

Po odkryciu Lokalizacja jaskini Oluwa, Następnie zaczniesz Błogosławieństwa triady Quest, który prowadzi przez mapę, aby znaleźć trzy relikty – Oku, Ida i Mimo Absoi – co da ci serię potężnego sprzętu.

Wykonując zadanie Triada Blessings, otrzymujesz dodatkowe nagrody – w tym potężne nowe supremo, karabin i amigo.

Jeśli miałeś tylko ukończyć tylko kilka Far Cry 6 przedmiotów kolekcjonerskich W czasie gry, upewnij się, że są wśród nich.

Na tej stronie:


Oglądać Far Cry 6 Secret Ending i 26 innych Far Cry 6 Easter Eggs and Secrets

Aby uzyskać więcej wskazówek, przeczytaj o Far Cry 6 Secret Ending i jak odblokować chorizo.

Gdzie znaleźć lokalizację jaskini Oluwa i rozpocząć zadanie Triada Blessings Far Cry 6

Jaskinia znajduje się na wschód od obozu Clara, pierwsza placówka partyzancka na początkowej wyspie. Są szanse poprzez ogólną eksplorację, czytanie notatek i rozmawianie z miejscowymi, że już będzie na twojej mapie, ale można je znaleźć tutaj:

Jaskinia znajduje się na szlaku wysoko na wzgórzach. Istnieje wiele sposobów, aby się tam dostać – ale być może najłatwiej pochodzi z Zachodu. Jeśli skierujesz się na północny zachód od obozu, a następnie weź pierwsze prawo przechodząc przez wzgórza, zobaczysz wiele półek i symboli na klifach po lewej stronie.

Skal je, aby odsłonić szlak, który doprowadzi cię do wejścia do jaskini.Trasa wewnątrz jest liniowa i kończy się niektórymi symbolami na ziemi i notatką do odczytania. To doda trzy polowania na mapę – po jednym w każdym z regionów gry – więc wiesz, gdzie iść.Są tu też dwie skrzynie – zawierające wieczny sprzęt na nadgarstek taneczny i sprzęt do piersi serca Oluwy – a także kolejną notatkę do przeczytania.

Teraz jest to przypadek udania się do tych lokalizacji relikwii triady. Możesz zająć się nimi w dowolnej kolejności w dowolnym momencie gry – choć musisz opuścić początkową wyspę, zanim będziesz mógł podróżować do ich regionów (naszego miejsca na pierwszym miejscu na Far Cry 6 mapa może pomóc, jeśli nie masz pewności, gdzie iść z nowo odkrytą wolnością).

Jeśli chcesz się tam dostać jak najszybciej, ucząc się, jak niszczyć dział przeciwnie może pomóc ci łatwo obejść mapę za pomocą helikoptera lub samolotu.

Far Cry 6 Ida’s Triada Relic Lokalizacja i instrukcja

Znajdziesz to w części Lozanii w regionie Madrugada, w pobliżu Dos Monjdas Mogote.

Wiesz, że jesteś we właściwym miejscu, gdy widzisz symbol Telltale na klifie i fioletową „mgiełkę” biegnącą obok niego.Chwyć się i użyj winorośli do skalowania klifów do samego szczytu, gdzie będzie wejście do jaskini.

Postępuj zgodnie z rundą trasy, a dojdziesz do liniowej serii jaskiń z linami. Musisz zejść z jednego do następnego do następnego obszaru;Odkryliśmy, że puszczenie około pół sekundy przed podróżą nad następną liną było właściwym czasem, aby wykonać każde połączenie.Po drodze znajdują się również fragmenty na pokładzie – wybuch strzelby wykonał zadanie w wyczyszczeniu ich.Idź dalej, aż dotrzesz do obszaru z kilkoma półkami, aby się wspinać. Możesz skalować lewą stronę, wspinając skały u podstawy, a następnie ponownie do szczytu klifu.

Tutaj znajdziesz relikt, a także sprzęt głowicy Ida w klatce piersiowej.

Dzięki temu możesz szybko podróżować od okolicy.

Far Cry 6 OKU’s Triada Relic Location and Sculthrough

Ta relikwia znajduje się w części Salvador Cruz Dev Salvador w regionie Valle de Oro, niedaleko Sabiduria Valley i Arroz Flatlands.

W szczególności jest to fort tuż przy drodze – z mostem na północny zachód, który umożliwia dostęp.Po przeczytaniu notatki na drzwiach wejściowych dowiesz się, że możesz uzyskać dostęp tylko do tej nocy – więc poczekaj do tego czasu. (Zwróć uwagę, że nie ma sposobu, aby szybko przekazać zegar, więc graj inne działania lub ustawić Kontrola Ler Down i wróć, gdy jest ciemno.). Dla nas drzwi otworzyły się o 19:00;Możesz sprawdzić czas, otwierając tryb zdjęcia.Wewnątrz znajduje się seria przełączników, które musisz nacisnąć, aby utorować drogę do lokalizacji relikwii. Ponieważ jest to najbardziej skomplikowana relikt triady z tych trzech, instruktaż Oku Trida…

Oku Oku’s Trida Relic Wartość

Wejdź do pokoju po prawej stronie, który jest wyłożony lustrami, które rozbijają się. Jedno przy wejściu wymaga jednak samodzielnego rozbicia – daje ci przełącznik do naciśnięcia.Ten przełącznik ujawnia nowy pokój po lewej stronie wejścia obok schodów.Przeczytaj krótkie instrukcje notatki – „Woda Oku płynie jak energia elektryczna z centrum Yary, a następnie na zachód, a wreszcie na wschodzie”.

Naciśnij przyciski na stole w tej kolejności: środkowy, lewy, prawy.Idź na górę na fortepian i zbadaj notatkę. To otworzy tajny przedział na dalekiej ścianie, z kluczem Dungeon.

Użyj klucza lochów na drzwiach na parterze, gdzie po raz pierwszy wszedłeś.

Zejdź do piwnicy, przez drzwi i strzelaj do przejścia na pokład, aby dotrzeć do obszaru wypełnionego żołnierzem manekinami.

Naciśnij przycisk na kolumnie z tyłu w lewo, aby wysadzić dobrze na zewnątrz.Kontynuuj wokół parteru i chwycić się na dach. Zipline do studni.E.)

Użyj punktu chwytania powyżej studni, aby zjeść w środku. Zachęcaj się do górnej półki, aby zdobyć relikwia Oku Triada.

Przed wyjazdem spójrz w górę na punkt chwytania nad studnią, aby rzucić się na przeciwną półkę, aby uzyskać sprzęt nogi Oku i nutę dla niektórych lokalizacji idoli. Następnie pływaj na zewnątrz, aby uzyskać wiele zasobów i notatek wokół chaty, aby dodać więcej lokalizacji do mapy.

Far Cry 6 Mimimo Abosi’s Triada Relic Location and Scarthrough

Ta relikwia znajduje się w części La Joya w regionie El Este, na zachód od Mirador Cape.

W szczególności jest to strona wykopu, którą zauważysz, została niesamowicie porzucona.Aby zdobyć relikwia, musisz wystrzelić zamek z bramy prowadzącej pod ziemi. (Znaleźliśmy także jedną w chatę, gdy ogólnie wchodzisz do lokalizacji, na wypadek, gdyby tego nie ma.)

Aby wyłączyć generator i przejść przez wodę, podążaj za kablem z powrotem na zewnątrz, do zasilania. Strzelaj do obiektów z tyłu, aby ujawnić, gdzie kabel wchodzi do generatora. Wyciągnij go z tyłu, interakcja z podpowiedzi.

Po przepłynieniu przez wodę użyj karty klucza w pokoju wentylatora na lewej drzwi i rzuć przełącznik. Wejście do przejścia do przodu jest bezpieczne.

Chwycić się, a znajdziesz duży obszar z Mimo Abosi Relic. Przeczytaj otaczające go nuty, a także klatka piersiowa z mirażem MIMO ABOSI, a następnie skieruj się po przejściu, z którego skały spadły, aby opuścić obszar.

Zakładając, że jest to trzecia i ostatnia relikt triady, nadszedł czas, aby wrócić do jaskini Olusu.

Szukam więcej pomocy? Jeśli dopiero zaczynasz, mamy strony
mężczyzna lub kobieta Dani Rojas,
Ukończenie paliwa Rewolucja,
Jak zniszczyć dział przeciwlotniczy,
i gdzie najpierw iść na mapie.
Gdzie indziej wyjaśniamy, gdzie znaleźć
Lokalizacje relikwii triady,
Rozstanie prezentów, Długa kropla, Pieniądze z pamięci podręcznej, Rosnąca przypływ, Wysoka podaż, A beat idzie dalej, Ostatni, który opuścił, Odwaga płynna, Zaginiona muza, Szmaragdowa czaszka, Prawęszy Yaran,
Lokalizacja Chorizo,
Najlepsze Far Cry 6 broń,
i platforma olejowa PKB,
Wreszcie wyjaśniamy Far Cry Secret Ending 6.

Ukończenie Błogosławieństwa Triada i nagrody Triada Relic w Far Cry 6

Ze wszystkimi trzema reliktami, wróć do jaskini Olusu. Nie ma tu szybkiego punktu podróży, więc jest to przypadek pamiętania, gdzie iść – pierwsza sekcja na tej stronie zawiera podsumowanie, jeśli go potrzebujesz.

Umieść relikty na ziemi, gdzie wskazano, aby ujawnić nowy obszar poza.Otwórz klatkę piersiową, aby zdobyć broń triadora i broń la varita.Kiedy to zrobisz, zostaniesz zasadzony przez kot. Użyj swojego supremo, aby oznaczyć wszystkie lokalizacje kotów i strzelaj do nich nową bronią. Szybko znajdziesz „odpowiedni”.Po zakończeniu bitwy ożywij kota, aby następnie otrzymać Oluso Amigo.

Między wszystkimi trzema masz całkiem doskonały pakiet opcji ukrycia – z kumplem, który może po cichu zdjąć wrogów, a supremo to – w połączeniu z LA varita – może strzelać wrogami przez ściany. Użyteczne!Jeśli szukasz innych potężnych dodatków do swojego arsenału, naszego najlepszego Far Cry 6 broń może pomóc.

How do you rate Far Cry 6 Lokalizacje reliktów triada: gdzie znaleźć Oluwa Cave i Oku, Ida i Mimo Abosi Triada Relics Far Cry 6 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *