FIFA 23 RTTK Upgrade Tracker, w tym droga do graczy i oceny nokautów

Startseite » FIFA 23 RTTK Upgrade Tracker, w tym droga do graczy i oceny nokautów
10. kwietnia 2024
9 minutes
28

By Jhonny Gamer

Droga do nokautów wraca dla FIFA 23 Ultimate Team i w tym roku’Squad of Dynamic Cards, które można zaktualizować na podstawie ich zespołu’Strażne występy, są pełne graczy, którzy świetnie nadają się do meta rozgrywki i świetny do handlu.

Niektóre z tych kart mają fantastyczne wzmocnienia prosto z bramy, ale jeśli ich drużyny mogą wygrać w prawdziwym życiu, nie mówiąc już o kwalifikacji do stadiów nokautowych, to naprawdę są naprawdę pikantne. Śledzenie każdego gracza’S ścieżka do ich ulepszenia może jednak stać się kłopotliwe, a następnie pojawia się pytanie, kiedy ulepszenia wylądują.

Na szczęście ten przewodnik obejmuje wszystkie te informacje, więc niezależnie od tego, czy spakowałeś RTTK i musisz wiedzieć, kiedy zostanie zaktualizowana, czy masz ochotę zanurzyć swoje palce finansowe w wirujących prądach rynku transferowego i handel tymi kartami, sprawdź przewodnikponiżej, aby pozostać na szczycie drogi do nokautów.

Na tej stronie:


Ten zwiastun głębokiego nurkowania FUT 23 zapewnia przyzwoity przegląd tegorocznego trybu.

Jeśli ty’Zainteresowani Ultimate Team, mamy strony w najlepszych zespołach startowych, Bitwy drużyny, Nagrody kamieni milowych oraz monety i handel FUT.

FIFA 23 RTTK Progress and Tracker

Droga do nokautów Karty są w paczkach do piątku 15 października 2022 r., Ale będą dostępne do zakupu na rynku transferowym FIFA 23 Ultimate Team. Ponieważ są to karty dynamiczne, ich statystyki można wzmocnić na podstawie ich zespołu’jest rzeczywistych występów, a to wpłynie na ich cenę.

Poniższy tracker zawiera każdą kartę RTTK, w tym SBC i obiektywnych graczy, ich oceny i postępy w kierunku ich następnej aktualizacji.

Ostatnia aktualizacja: poniedziałek 6 listopada

Gracz
Oceny
Wygrywa aktualizację
Aktualizacja kwalifikacji
Pozycje
Naród & Klub
Lionel Messi Początek: 92
Aktualny: 94
Won: 2 Wykwalifikowany RW, RM Argentyna
PSG
Pierre-Emerick Aubameyang Początek: 89
Aktualny: 91
Won: 2 Wykwalifikowany St, cf Gabon
Chelsea
Thomas Muller Początek: 88
Aktualny: 90
Won: 2 Wykwalifikowany CAM, por Niemcy
Bayern Monachium
Phil Foden Początek: 88
Aktualny: 89
Nie osiągalne Wykwalifikowany LW, LM, CAM, CF Anglia
Miasto facetów
Niklas Sule Początek: 87
Obecny: 88
Nie osiągalne Wykwalifikowany CB, RB Niemcy
Borussia Dortmund
Federico Valverde Początek: 87
Obecny: 88
Nie osiągalne Wykwalifikowany CM Urugwaj
Real Madryt
Gerard Moreno Początek: 87
Obecny: 88
Nie osiągalne Wykwalifikowany St, cf Hiszpania
Villareal
Patrik Schick Początek: 87
Aktualny: 87
Nie osiągalne Nie osiągalne St, cf Republika Czeska
Bayer Leverkusen
Thomas Lemar Początek: 86
Aktualny: 86
Nie osiągalne Nie osiągalne CM, RM, LM Francja
Atletico Madrid
Martin Odegaard Początek: 86
Obecny: 88
Won: 2 Wykwalifikowany CAM, CM Norwegia
Arsenał
Raphinha Początek: 86
Aktualny: 86
Nie osiągalne Nie osiągalne RW, RM Brazylia
Barcelona
Bremer Początek: 86
Aktualny: 86
Nie osiągalne Nie osiągalne CB Brazylia
Juventus
Joao Mario Początek: 85
Aktualny: 87
Won: 2 Wykwalifikowany CM Portugalia
Benfica
Dejan Kulausevski Początek: 85
Aktualny: 87
Won: 2 Wykwalifikowany RW, RM, CF Szwecja
Ostrogi
Martin Terrier Początek: 85
Aktualny: 86
Nie osiągalne Wykwalifikowany LW, LM, ST Francja
Rennes
Ibrahima Konate Początek: 85
Aktualny: 87
Won: 2 Wykwalifikowany CB Francja
Liverpool
Lucas Paqueta Początek: 85
Aktualny: 87
Won: 2 Wykwalifikowany CAM, CM, CF Brazylia
West Ham
Savio Moreira de oliveira Początek: 85
Aktualny: 87
Won: 2 Wykwalifikowany RW, RM Brazylia
PSV
Robin Gosens Początek: 84
Aktualny: 86
Nie osiągalne Wykwalifikowany LWB, LB, LM Niemcy
Pochować
Zambo Anguissa Początek: 84
Aktualny: 87
Won: 2 Wykwalifikowany CDM, cm Kamerun
Napoli
Aaron Wan-Bissaka Początek: 84
Aktualny: 87
Won: 2 Wykwalifikowany RB, RWB Anglia
Zjednoczeni ludzie
Ismael Bennacer Początek: 84
Aktualny: 87
Won: 2 Wykwalifikowany CDM, cm Algieria
AC Milan
Jonathan Ikone Początek: 83
Aktualny: 86
Won: 2 Wykwalifikowany RW, RM Francja
Fiorentina
Mojżesz Simon Początek: 82
Aktualny: 86
Won: 2 Wykwalifikowany LM, ST, LW Nigeria
Nantes

FIFA 23 RTTK czasy aktualizacji

Ostateczny zestaw „Ulepszeń Wins” na żywo 4 listopada wraz z każdym aktualizacja kwalifikacji, Oznacza to, że droga do karty do nokautów jest teraz w ich ostatecznych formach. Nie zostaną jeszcze bardziej zaktualizowani.


FIFA 23 - Droga do nokautów
Kredyt obrazu: EA Sports

Jak działa droga do nokautów w FIFA 23

Domyślnie, Droga do nokautów Karty są zwiększonymi wersjami ich kart podstawowych. Na przykład Lionel Messi’S Rzadka złota karta w FIFA 23 jest oceniana 91, ale jego droga UCL do karty nokautów ma ocenę podstawową 92.

Karty RTTK mogą również otrzymać dwie kolejne ulepszenia, jeśli ich zespół osiągnie pewne cele w prawdziwej europejskiej piłce nożnej:

  • Wygrywa aktualizację – Gracze otrzymają +1 do swoich statystyk, jeśli ich zespół wygra dwa z trzech pozostałych urządzeń w swojej grupie. Opiera się to na tym, kiedy promocja rozpoczęła się i jest zasadniczo zespołem’s ostatnie trzy mecze sceniczne grupowe. Na przykład Messi’S PSG musiałby wygrać 2/3 meczów z Benfiką, Maccabi Haifa i Juventus. PSG narysował pierwszy mecz tego biegu, co oznacza, że muszą pokonać Hajfę, a Juventus jest Messi, ma zabezpieczyć aktualizację wygranych.
  • Aktualizacja kwalifikacji – Gracze otrzymają kolejne +1 oprócz swoich statystyk, jeśli ich drużyna zabierze kwalifikacje do nokautów konkurencji—Zasadniczo, jeśli skończą pierwsze lub drugie w swojej grupie. To ulepszenie można zdobyć, nawet jeśli zespół nie zabezpiecza aktualizacji zwycięstw. (Zespoły, które zajmują trzecie miejsce w grupie UCL i zostają zdegradowane do Ligi Europejskiej, nie kwalifikują się do tej aktualizacji.)

Gracze tak naprawdę nie muszą pojawiać się dla swojego klubu, aby zdobyć te ulepszenia, ponieważ są one przekazane na podstawie klubu’s wydajność zamiast indywidualnej. Chociaż wyraźnie by to nie było’ranicie, jeśli poszli dalej i pobiegli trochę, aby wpłynąć na wynik na ich korzyść.

Jedną z rzeczy, o których warto wspomnieć, że odroczone gry mogą również liczyć się do aktualizacji zwycięstw. Jest to istotne dla Martina Odegaarda (Arsenal) i Savio (PSV), ponieważ mecz 2 między ich klubami został wcześniej przełożony. EA mówi, że te kluby nadal muszą wygrać tylko dwa z pozostałych gier, aby uzyskać aktualizację wygranych, mimo że mają cztery szanse, a nie trzy.

Jeśli ty’Właśnie zaczynaj zacząć w FIFA 23, sprawdź nasze najlepsze zespoły startowe w drużynie Ultimate strona. Możesz ulepszyć swój zespół, handlując i wydając monety FUT – niektóre z nich można zarobić poprzez wykonanie celów kamieni milowych. To’jest także dobrym pomysłem, aby dowiedzieć się, jak bitwy drużyny i mistrzowie Praca w FIFA 23. Mamy również śledzerę OTW i RTTK Tracker.
Chemia został całkowicie zmieniony w FIFA 23 i Don’nie zapomnij o szerokiej gamie ruchów umiejętności, i pamiętaj, aby zdobyć Ted Lasso i AFC Richmond nagrody w fut, póki możesz!
Wreszcie, jeśli potrzebujesz pomocy w budowaniu idealnego zespołu, mamy strony na najlepszych graczy, najlepsi gracze Premier League i najszybsi gracze. Wraz z FIFA 23’S najlepsi długi gracze, Wonderkids, Najlepsi napastnicy, Najlepsze skrzydłowe, Najlepsi pomocnicy i najlepsi obrońcy.

Wskazówki dotyczące handlu FIFA 23 RTTK

Podobne do tych, które można oglądać, Droga do nokautów Karty są przydatne do handlu i wahają się cenowo w okresie, na który mogą mieć wpływ na rzeczywiste wyniki. Handel dynamiczne karty może stracić ludzi na wiele monet, ale jeśli wiesz, co ty’realizacja, mogą być również przydatnym sposobem na nawiązanie problemu.


Kluczową rzeczą jest kupowanie kart, gdy są najmniej pożądane, a następnie sprzedać je w okresach szumu. „Kup niski, sprzedaj wysoko!„Być może brzmi to prosto, ale zrozumienie, gdy te karty są niskie i wysokie, jest trudnym kawałkiem.

  • Jak to działa – Karty RTTK zwykle rosną ceny w okresie poprzedzającym gracza’S najnowszy mecz. Mogą również wzrosnąć podczas meczu, jeśli zespół pójdzie naprzód i wygląda na to, że zamierzają zapewnić postęp w kierunku aktualizacji. Teoretycznie również wzrosną nieznacznie, gdy zbliżamy się do wygranych aktualizacji i kwalifikacji dat wydania.
  • Kiedy kupić – Wiedząc, kiedy pojawią się karty RTTK, chodzi o zakup wcześniej, kiedy ludzie nie są’Naprawdę myślę o nich. Karty te są tak samo podatne na czynniki makroekonomiczne również w FUT, a następnie spadając ceny podczas wypadków rynkowych i dużych podaży z opakowań. Wybieranie jednej z tych kart w tych momentach jest idealne. Na przykład wyprzedaż ligi po tygodniu w poniedziałek może to być dobry moment na zdobycie gracza, który wygrał’graj do czwartku. Po prostu zwróć szczególną uwagę na ich trendy cenowe w witrynach takich jak Futbin i FutWiz i czas uważnie zakupić.
  • Kiedy sprzedawać – Można sobie wyobrazić, że warto czekać, aż zespół wygra lub kwalifikuje się, lub kiedy EA zamierza pociągnąć za spust ulepszeń. Nie! To’s, kiedy wszyscy będą próbować sprzedać karty. Chcesz sprzedać w szumu, ludziom, którzy próbują szybko zarobić. Kupując karty, gdy były niskie, staraj się je sprzedać po rozpoczęciu lub w pierwszej połowie, gdy akcja jest neutralna, ponieważ prawdopodobnie będą one najwyższe w tym momencie.
  • High Stakes Trading – Jeśli chcesz dokonać transakcji naprawdę wysokich stawek z tymi kartami, możesz oglądać mecze i spróbować przewidzieć, co się stanie. Pozwalać’S, powiedzmy, że faworyt spadnie o 1-0 w pierwszej połowie, a ludzie zaczynają wysadzić paniki karta, wysyłając jej cenę. Jeśli uważasz, że zespół wróci i nadal wygra, możesz odebrać kartę w najniższym punkcie i poczekać na odbicie. Uważaj, że może nigdy nie nadejść, ponieważ piłka nożna jest zabawną starą grą!

Niezależnie od tego, czy chcesz grać z kartami RTTK, czy zrobić z nich kilka monet, życzymy szczęścia!

How do you rate FIFA 23 RTTK Upgrade Tracker, w tym droga do graczy i oceny nokautów ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *