FIFA 23 Zmiany chemii wyjaśniły i jak zwiększyć chemię zespołu i indywidualną

Startseite » FIFA 23 Zmiany chemii wyjaśniły i jak zwiększyć chemię zespołu i indywidualną
11. kwietnia 2024
7 minutes
54

By Jhonny Gamer

Chemia w FIFA 23 Działa dramatycznie inaczej niż poprzednie gry z serii, ale pozostaje jednym z najważniejszych aspektów Ultimate Team, które musisz opanować.

FIFA 23 Porzuca poprzedni system chemii oparty na linii dla zupełnie nowego systemu chemii, który oznacza, że gracze mogą połączyć się na boisku.

Wyjaśniamy FIFA 23 Zmiany chemii, Jak Chemia zespołu, indywidualna chemia i chemia FUT Teraz działa i Jak zwiększyć chemię w FIFA 23.

Na tej stronie:


FIFA 23 Ultimate Team Official Deep Dive Trailer.

Potrzebujesz pomagania w wyborze graczy? Sprawdź nasze strony na najlepszych graczy ogólnie, najlepsi gracze Premier League, Najszybsi gracze, Wonderkids, Najlepsze skrzydłowe, Najlepsi pomocnicy i najlepsi obrońcy.

FIFA 23 Wyjaśniono zmiany chemii

FIFA 23 porzuca poprzedni system chemii oparty na linii dla zupełnie nowego systemu chemii, który oznacza, że gracze mogą połączyć się na boisku.

EA wziął inspirację z przełomowej pary Liverpoolu w pełni poby.

W rezultacie FIFA 23 całkowicie usuwa negatywny wpływ na atrybuty spowodowane niską chemią. Oznacza to, że gracze zawsze będą grać przy przynajmniej atrybutach swojego przedmiotu. Chemia jest teraz tylko addytywna.

Ogólnie Chemia drużyny została porzucona, co oznacza, że możesz skupić się na budowaniu chemii Max dla każdego gracza. Zamiast tego istnieje teraz maksymalna ocena chemii dla Twojego zespołu 33, co dodaje wszystkich poszczególnych wyników.

Jak wspomnieliśmy, linki pozycyjne zostały całkowicie usunięte, co oznacza, że gracze mogą teraz połączyć i wpływać na chemię graczy na początek 11 niezależnie od ich pozycji na boisku. Nigdy więcej linii, fani fut! W tandemie system lojalnościowy został usunięty.


FIFA 23 Chemia
Brak linii! |.Kredyt obrazu: EA Sports / Eurogamer

Jak zwiększyć chemię w FIFA 23 w praktyce

Należy skupić się na zwiększeniu chemii każdego gracza na początku 11. Każdy gracz może zyskać do trzech punktów chemii (każdy gracz będzie miał wynik chemii poszczególnych graczy 0-3).

Oto trzy podstawowe czynniki, które określają wynik chemii dla każdego gracza:

1. preferowana pozycja

Gracz może zyskać chemię, a tym samym podnieść swój wynik powyżej zera, gdy grają w preferowanej pozycji.

Gracz może przyczynić się do progów chemii tylko dla drużyny, gdy gra w preferowaną pozycję.

To przenosi nas starannie do progów chemii.


Są to skumulowane progi chemii podczas uruchamiania. |.Kredyt obrazu: EA Sports

2. Progi chemii

Gracz na preferowanej pozycji dodaje jeden przyrost do swoich progów klubu, kraju/regionu i ligi.

Gdy osiągasz progi chemii, wywołują chemię, wskazują na powiązanych graczy.

Możesz zdobyć do trzech punktów chemii, w zależności od liczby graczy w początkowym 11, dzieląc ten sam klub, kraj/region lub liga.


FUT 23 Building Chemistry
Kredyt obrazu: EA Sports / Eurogamer

3. Bonus menedżera

Twój menedżer przyczynia się do jednej chemii do wszystkich graczy na początku 11, którzy albo dzielą kraj/region, albo w lidze menedżera.

Jeśli ty’Właśnie zaczynaj zacząć w FIFA 23, sprawdź nasze najlepsze zespoły startowe w drużynie Ultimate strona. Możesz ulepszyć swój zespół, handlując i wydając monety FUT – niektóre z nich można zarobić poprzez wykonanie celów kamieni milowych. To’jest także dobrym pomysłem, aby dowiedzieć się, jak bitwy drużyny i mistrzowie Praca w FIFA 23. Mamy również śledzerę OTW i RTTK Tracker.
Chemia został całkowicie zmieniony w FIFA 23 i Don’nie zapomnij o szerokiej gamie ruchów umiejętności, i pamiętaj, aby zdobyć Ted Lasso i AFC Richmond nagrody w fut, póki możesz!
Wreszcie, jeśli potrzebujesz pomocy w budowaniu idealnego zespołu, mamy strony na najlepszych graczy, najlepsi gracze Premier League i najszybsi gracze. Wraz z FIFA 23’S najlepsi długi gracze, Wonderkids, Najlepsi napastnicy, Najlepsze skrzydłowe, Najlepsi pomocnicy i najlepsi obrońcy.

Jak FIFA 23 Chemia działa w praktyce

Oto przykład tego, jak to wszystko działa w praktyce: Wracając do Trent i Robertson z Liverpoolu, potrzebujemy obu graczy w ich preferowanej pozycji, aby zdobyć chemię lub przyczynić się do chemii zespołu. To jest RB dla Trent – wbij go tam, a on przyczynia się do progu klubowego progu chemii (nie, jego domyślna preferowana pozycja nie jest w środku pola, gdzie czasami kończy się w prawdziwym życiu!).

Pierwszy próg chemii klubowej trafia, gdy dwóch zawodników z Liverpoolu jest w tym samym początku 11, więc kiedy dodamy Robertsona w jego preferowanej pozycji LB, otrzymujemy dodatkowy wzrost progu chemii klubowej dla Liverpoolu.

Teraz przekroczyliśmy pierwszy próg chemii dla klubów, obaj gracze otrzymują jeden punkt chemii. Możesz zobaczyć, ile punktów chemii ma gracz za pośrednictwem niebieskich diamentów w lewym dolnym rogu przedmiotu.


Trent i Robertson generują chemię, mimo że grają po przeciwnych stronach boiska. |.Kredyt obrazu: EA Sports

W ten sposób Trent i Robertson mają wpływ na chemię, mimo że grają po przeciwnych stronach boiska – tak jak w prawdziwym życiu. Należy pamiętać o nowym systemie chemii FIFA 23, jest to, że bez względu na to, gdzie umieścisz gracza na początek 11, może się przyczynić.

Oczywiście chemia to nie tylko jeden klub. Trent dodaje jeden przyrost do progu chemii klubowej dla Liverpoolu, jeden przyrost do progu chemii ligowej dla Premier League i jeden przyrost do progu chemii kraju/regionu dla Anglii.

Tymczasem Robertson dodaje jeden przyrost do progu chemii klubowej dla Liverpoolu i jeden przyrost do progu chemii ligowej dla Premier League, ale zamiast Anglii dodaje jeden przyrost do progu chemii kraju/regionu dla Szkocji.

Aby zbudować chemię stąd, możesz dodać więcej graczy Premier League, aby osiągnąć pierwszy próg chemii ligowej dla Premier League, aby uzyskać dodatkowy punkt chemii dla wszystkich trzech graczy Premier League. Pamiętaj, że ci gracze mogą pozycjonować w dowolnym miejscu 11, aby przyczynić się do progu chemii ligowej.


FUT 23 Chemistry Mason Mount Card
Możesz zobaczyć, ile punktów chemii ma gracz za pośrednictwem niebieskich diamentów w lewym dolnym rogu przedmiotu. |.Kredyt obrazu: EA Sports / Eurogamer

Możesz także dodać dwóch kolejnych graczy z Anglii, aby rozwinąć chemię Trent osiągający pierwszy krajowy próg chemii kraju/regionu dla Anglii.

Lub możesz dodać graczy ze Szkocji, aby rozwinąć chemię Robertsona za osiągnięcie pierwszego progu chemii kraju/regionu dla Szkocji.

Jak chemia działa z graczami bez pozycji?

Kiedy grasz gracza poza pozycją, są oni w zero chemii i grają w swoich atrybutach FUT i. Zobaczysz to za pomocą żółtego wykrzyknika w panelu chemii (patrz zdjęcie poniżej).


Base gracze mają teraz preferowaną pozycję i do trzech alternatywnych pozycji, z których wszystkie są ustawione.

Na przykład preferowana pozycja francuska Kylian Mbappé jest ST, ale może również grać w LW i CF. Możesz użyć modyfikatora pozycji, aby zmienić preferowaną pozycję Mbappé na jedną z wymienionych alternatywnych pozycji.

Jak chemia działa z ikonami?

Ikony zawsze mają pełną chemię, gdy gra się w preferowanej pozycji, niezależnie od reszty drużyny.

Ikony liczą się również jako dwa przyrosty progu chemii kraju/regionu, co czyni je szczególnie potężnymi do budowania drużyny.


FUT 23 ikony chemia
Ikony zawsze mają pełną chemię, gdy gra się w preferowanej pozycji. |.Kredyt obrazu: EA Sports

Jak chemia działa z bohaterami?

Podobnie, bohaterowie zawsze mają pełną chemię, gdy jest na preferowanej pozycji, liczy się jako dwa przyrosty do progu chemii ligowej i liczą się jako jeden przyrost w kierunku progu chemii kraju/regionu.

How do you rate FIFA 23 Zmiany chemii wyjaśniły i jak zwiększyć chemię zespołu i indywidualną ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *