Figurka Hades Zagreus „wkrótce”

Startseite » Figurka Hades Zagreus „wkrótce”
11. kwietnia 2024
2 minutes
24

By Jhonny Gamer

Zagreus Hadesa jest uwieczniony jako figurka.

Deweloper Supergiant ogłosił ten weekend, potwierdzając, że partnerstwo z Good Smile, które wcześniej stworzyło fanowie fanów z gier Osobowość.


„Naprawdę nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Zagreus ożywiony w formie figurki, zwłaszcza wiedząc, że będzie w zdolnych rękach dobrego uśmiechu, który stworzył tak wiele naszych ulubionych postaci!! Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji na temat tego projektu w dół linii ” – powiedział deweloper za pośrednictwem tweeta na oficjalnym koncie Twittera firmy.

Niestety, ani deweloper, ani producent nie zaoferowali wiele innych na temat kolekcjonowania poza jego „wkrótce” – nawet nie dostajemy podglądu pracy – ale będziemy mieć oko i poinformujemy Cię jako//Kiedy to się zmieni.

Naprawdę nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Zagreus ożywiony w formie figurki, zwłaszcza wiedząc, że będzie w zdolnych rękach @Goodsmile_us, który stworzył tak wiele naszych ulubionych postaci!! Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji na temat tego projektu w dół linii. https: // t.co/tnylbey5th

— Supergiant Games (@SupergiantGames) 29 maja 2021
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

ICYMI, lista PS4 dla Hadesa został niedawno zauważony na stronie internetowej Korei Game Rating and Administration Committee.

Jeśli zastanawiasz się, o co tyle zamieszania, recenzja Hadesa Eurogamer to świetny początek. Donlan przyznał grę niezbędną odznakę, a Hades ostatecznie odszedł z grą roku Eurogamer 2020 nagroda.

How do you rate Figurka Hades Zagreus „wkrótce” ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *