Final Fantasy 15 AP Farming and Sources – Jak uzyskać łatwy i szybki AP

Startseite » Final Fantasy 15 AP Farming and Sources – Jak uzyskać łatwy i szybki AP
11. kwietnia 2024
7 minutes
51

By Jhonny Gamer

Podczas gdy punkty doświadczenia są niezbędne, jak w przypadku każdej gry rólowej, w Final Fantasy 15 AP Być może jest tym ważniejsze dla nowych umiejętności i umiejętności, które nadają Twoją imprezę.

Jeśli spojrzałeś na drzewo zdolności Wniebowstąpienia, zauważysz, że istnieje wiele węzłów umiejętności do odblokowania, z których niektóre kosztują setki AP na raz, więc będziesz chciał je zdobyć tak szybkomożesz.

Co ciekawe, AP nie tylko spada w stałym tempie podczas gry, ale jest zasobem do zarabiania tak jak EXP, i zawsze istnieje możliwość zdobycia więcej miejsca, gdzie pójdziesz.

Po zakończeniu możesz być również interesującym sposobem na szybkie exp i szybki gil, zbyt.


Zagrajmy w Final Fantasy 15 – Co się dzieje (rozgrywka Xbox One)

AP Farming – Jak zdobyć setki AP na godzinę

Jeśli chcesz szybko zdobyć kawałek AP i nie przeszkadza to w szlifowaniu, zaleca się, aby znaleźć grupę wrogów na niskim poziomie, które możesz szybko zabić za pomocą strajków osnowych (otrzymanie 1 AP pop)Jako sprzęt fanfara, który jest wyposażony w bezpłatny pakiet świąteczny DLC, aby otrzymać dodatkowy AP na punkcie A+ po zakończeniu każdej bitwy.

Jednym z przydatnych lokalizacji jest niedawno znaleziona West Duscae z bliskiej płyty Cauthess, którą następujące wideo na YouTube autorstwa Madness Gaming (via Via Reddit) Wyjaśnia, że 816 AP za godzinę i mnóstwo GIL i EXP do dopasowania. Będziesz potrzebować gwizdka potwora, aby zadzwonić do wrogów do swojej lokalizacji (odbierzesz go według rozdziału 5) i być tam, gdy nie pada, w przeciwnym razie jest to prosty przypadek zabijania ich w kółko.

Poniższe również wzmocnienia AP pomoże ci również zdobyć, więc rozważ najpierw wykonanie pracy, aby zmaksymalizować swoje wysiłki:


Źródła AP: jak szybko zarobić AP w Final Fantasy 15

W przeciwnym razie tajemnicą zdobycia AP jest to, że istnieje kilka pojedynczych łatwych rozwiązań, które dają dziesiątki lub setki punktów jednocześnie, ale powinny być wbudowane w wspólne działania, dzięki czemu z czasem uzyskasz stałą strumień.

Przy odpowiednim podejściu praktycznie każde działanie rozdzieli niewielką ilość AP za efekt uboczny, a będziesz go budować, nawet nie próbując, gdy ukończysz wiele zadań i dywersji gry.

Wykonywanie określonych zabójstw i umiejętności w bitwie – Sposobem na zgromadzenie AP najszybciej w trakcie gry jest to, że zabija wroga specjalnymi ruchami – w szczególności łącza strajki, parry zabija i zabójstwa warp.

Najłatwiejszym z grupy jest zabójstwo strajku warp, ponieważ możesz po prostu pilnować zdrowia każdego wroga, a kiedy jest wystarczająco niski, zapinaj na mapę i wykończ je, aby uzyskać łatwy 1 punkt AP. To niewiele jest na pierwszy rzut oka, ale zrób to podczas czyszczenia prostych wrogów na wolności i szybko się sumuje.


Zabij wroga za pomocą strajku osnowy dla 1 AP.

Wyposażanie sprzętu do zwiększania AP: W ramach DLC wakacyjnego pakietu po wydaniu (który jest swobodnie dostępny w sklepach PSN i Xbox Live), gra wprowadziła kilka trzech elementów „fanfare”, które możesz wyposażyć w szczelinę sprzętu. Oni są:

 • Fanfara Blitzera (zapewnia dodatkowy AP podczas zarabiania na czas poza treningiem)
 • Fanfara Warrior (zapewnia dodatkowy AP podczas uzyskania przestępstwa+ w zakresie treningu)
 • Fanfara TATICICA zapewnia dodatkowy AP podczas zarabiania w Finesse poza treningiem)

Pobieranie pakietu świątecznego DLC automatycznie doda go do zapasów gotowych do wyposażenia;Choć ogólnie zależy to od twojego stylu walki, zdecydowanie polecamy wyposażenie fanfary Blitzera i fanfarów Warriora (każda postać na twojej imprezie wystarczy), ponieważ prawie na pewno dostaniesz pozycję A+ dla większości bitew, szczególnie jeśliRolujesz stworzenia na niskim poziomie. Jest to bardzo łatwe AP – zwykle jeden lub dwa AP na bitwę – który sumuje się bardzo szybko, więc wyposaż go tak szybko, jak to możliwe, aby czerpać korzyści.

Wyrównanie – Najprostszym – ale nieco długim – sposobem na uzyskanie AP jest po prostu zdobycie doświadczenia, a każda postać wyrzuca 3 punkty AP, gdy wyrównują. Zaletą po prostu skupienia się na exp jest również podstawowe statystyki twoich bohaterów – co jest równie ważne w radzeniu sobie z trudniejszymi wrogami i lochami – więc rozważ szukanie łatwych zysków z EXP, jeśli też szukasz też więcej AP.


Wyrównaj członek partii, aby uzyskać 3 AP.

Wycieczki – Jeśli szukasz szybkiej dawki AP, weź udział w jednej z wycieczek po całym świecie. Są to interakcje specyficzne dla postaci i chociaż niektóre mogą zająć krótki czas, są zasadniczo drzewami dialogowymi na dowolnym poziomie. Są one rejestrowane jako zielone misje w swojej książce misji i zapewniają 20 AP każdy.

Interakcje opowieści – Podobnie są chwile w historii, a także kilka pytań, w których jesteś dialogiem, które daje garść AP lub exp, tak jak to robisz, więc znowu granie głównych misji może dać ci małą AP tu i tam.

Trening z Gladio – Kiedy dotrzesz do kempingu, a także opcję odpoczynku na noc, możesz również wziąć udział w szkoleniu z Gladio. Te ćwiczenia „wiertarki” dają 5 AP na ukończony poziom.

Będziesz także chciał odblokować określone węzły Wniebowstąpienia, aby każde rzucone zaklęcie lub Armiger dało Ci AP – co wyjaśniamy nieco więcej szczegółów poniżej.

Potrzebujesz więcej pomocy? Nasz przewodnik i przewodnik Final Fantasy 15 może dostarczyć wskazówek dotyczących głównej historii, a także wielu zadań i działań w otwartym świecie. Naucz się, jak szybko zdobyć AP, Exp szybko i pieniądze lub gil szybko pomoże ci w wielu opcjonalnych lochach i grobowcach – w tym sposób otwarcia i odkrywania ich zamkniętych drzwi. Jest też wiele interesujących pytań, takich jak resztki tajemnicy i lokalizacji profesorów protegowanych żab. A jeśli chcesz się poruszać, możesz wynająć Chocobo, Naucz się nieskończonej sztuczki Sprint a później w grze zdobądź latający samochód Regalia typu F. Jest też więcej do zobaczenia i zrobienia z DLC, takich jak odcinek Gladiolus i montorze odcinka.

Węzły Wniebowstąpienia – Jeśli poważnie myślisz o zyskach AP, powinieneś zainwestować swoje pierwsze punkty AP w część eksploracji menu, która daje AP do wykonywania innych działań (kwota AP wsporników to koszt odblokowania):

 • Droga (32 AP) – Zdobądź AP od prowadzenia pojazdu w Regalii
 • Choco -Bump (32 AP) – Zarobdź AP z jazdy Chocobo
 • Choco -Jockey (32 AP) – Zarabiaj AP z wygranych wyścigów Chocobo
 • Aperture (333 AP) – Zdobądź AP z określonych zdjęć
 • Angler Action (18 AP) – Zdobądź AP od łapania ryb
 • SPORTOWANIE PIĄTEK (99 AP) – Zyskaj więcej AP od łapania dużych ryb
 • Happy Camping (20 AP) – Zarabiaj AP, gdy odwiedzasz nowy kemping
 • Happier Camping (48 AP) Zdobądź Extra AP, gdy odwiedzasz nowy kemping
 • Apetycja (20 AP) – Zarabiaj AP, gdy gotujesz ulubione jedzenie członka

Polecamy prowadzenie dróg (za pomocą Regalii), Choco-Bump (za pomocą Chocobo), Happy Camping (biwakowanie w nowym miejscu) i Magic Action (poniżej-od rzucania zaklęcia), ponieważ są to wszystkie zajęcia, które Ty 'Będę robić regularnie przez całą grę, a następnie kupuj inne, gdy zagłębiasz się w te konkretne zadania.

Istnieją również wzmacniacze AP z obszarów Armiger i Magic:

 • Armiger Action (48 AP) – Zdobądź AP, gdy używasz zdolności Armigera
 • Reakcja łańcucha Armigera (48 AP) – Zdobądź AP, gdy używasz zdolności Armigera
 • Magic Action (24 AP) – Zdobądź AP, gdy rzucasz zaklęcie

How do you rate Final Fantasy 15 AP Farming and Sources – Jak uzyskać łatwy i szybki AP ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *