Final Fantasy 15 – Chocobo Racing, Hidden Chocobo Pearty i jak wygrać wyścigi

Startseite » Final Fantasy 15 – Chocobo Racing, Hidden Chocobo Pearty i jak wygrać wyścigi
11. kwietnia 2024
9 minutes
46

By Jhonny Gamer

Wyścigi Chocobo da każdemu, kto grał w Final Fantasy od czasów PlayStation fala nostalgii, z szansą na zabranie ptaka na tor i odblokowanie ekskluzywnych medali, a także zbieranie Ukryte gruszki Chocobo odblokować nowe kolory chocobo.

Aby rozpocząć wyścigi Chocobo, najpierw odblokuj możliwość wypożyczenia Chocobo w Final Fantasy 15 w ramach przyjaciół pióra Pytanie boczne. Następnie od posteru Chocobo we wschodnim Duscae, przejdź przez autostradę na południowy wschód, aby znaleźć tor wyścigowy. Porozmawiaj z sprzedawcą w Outhouse, aby zacząć od pierwszego wyścigu.

(Uwaga i następujące w głównej grze, przez ograniczony czas istnieją dodatkowe kursy w ramach karnawału Moogle Chocobo wydarzenie, o nazwie Seaside Scamper i Water Trotter, które oferują wyłączne trofea do zbierania na szybki czas. Powodzenia!)


Zagrajmy w Final Fantasy 15 – Co się dzieje (rozgrywka Xbox One)

Wyścigi Chocobo i lokalizacji chocobo gruszki

Oto lista każdej rasy, aby odblokowują, oraz ukryte lokalizacje gruszki chocobo w środku. Ponieważ każda gruszka jest poza ubranym utworem, nie wygrasz wyścigu po tym, jak na niego polujesz, więc nazwij to odpisem;Zamiast tego po prostu biegnij na krawędzi granicy wyścigowej, aby uzyskać dyskwalifikację. Nie martw się, nadal zarobisz gruszkę, którą właśnie zebrałeś.

 • Przeciwko Injestru (zawiera gruszkę Cienalaes, O’Ghomoro Pear, Doman Pear)
 • Przeciwko Gladio (wygrana powyżej wyścigu, zawiera Xelphatol Pear)
 • Chocobo Hoops: Grange Gallop (wygrana powyżej wyścigu, zawiera Pear Mamook)
 • Przeciwko IGNIS (wygrana powyżej wyścigu, zasięg rozdział 5, zawiera Han Pear)
 • Full Field (wygrana nad wyścigiem)
 • Chocobo Hoops: Rocky Road (wygrana nad wyścigiem, zawiera Val Pear)
 • Przeciwko IRIS (wygrana powyżej wyścigu, zasięg rozdziału 6)

Uwaga możesz dostać tę samą gruszkę w niektórych innych (ale nie wszystkie!) Kursy, ale dla jasności wymieniliśmy każdą lokalizację przy pierwszej okazji, możesz ją zebrać.

Przeciwko montorze

Jak odblokować: już odblokowany
Strategia: Musisz pokonać Konieczny. To jest krótka i prosta pętla – o ile skutecznie łączysz swoją wytrzymałość, wyprzedzisz mniej więcej w połowie drogi i nie spojrzysz wstecz. Jeśli masz jakiekolwiek trudności, przyklejanie się do wnętrza toru da ci lekką przewagę.

Kolekcje:

Lokalizacja gruszki Cienalaes – Po wyprostowaniu ostatniego zakrętu ścieżka polna dzieli się w prawo;Pomiędzy tym a daniem głównym znajduje się ogrodzony obszar, a żółta para znajduje się obok drzewa.


Lokalizacja gruszki Cienalaes

Lokalizacja O’Ghomoro Pear (tylko w nocy) – Na ostatnim rogu możesz zwrócić się w prawo do miejsca, w którym jest rejestrację biurka na wyścigi. Jeśli skierujesz stąd w kierunku autostrady, zauważysz niebieską gruszkę przy wyścigach Chocobo, obok drogi.


Lokalizacja gruszki O’Ghomoro

Lokalizacja gruszki Doman (tylko podczas deszczu) – podobnie jak ostatni róg zacznie zakrzywiony, rób w lewo, obok krótkiej kamiennej ściany i na środek kursu. Tuż obok krzaków zobaczysz formację skalną po lewej stronie, z zieloną gruszką siedzącą pośrodku.


Lokalizacja Doman Pear

Przeciwko Gladiolusowi

Jak odblokować: wygraj „przeciwko montorze”

Strategia: ma jeszcze kilka zwrotów akcji, ale jest dość prostym wyścigiem. Znowu Gladdy będzie daleko do przodu na połowę wyścigu, ale jeśli połączysz swoje wzmocnienia, możesz przyspieszyć naprzód. Wytnij wnętrze narożników, jeśli jest szczególnie blisko.

Kolekcja:
Lokalizacja Xelphatol Pear – w południowym miejscu trasy znajduje się ścieżka polna w lewo (najłatwiejsza na mapie), a następnie płaska skała, która zakręca za rogiem. Po drugiej stronie tej skały jest czerwona gruszka.


Lokalizacja gruszki Xelphatol

Chocobo Hoops: Grange Gallop

Jak odblokować: wygraj „przeciwko Gladiolus”
Strategia: Pomimo limitu czasu nie ma żadnej pilnej potrzeby, to tylko przypadek przeskakiwania przez wszystkie obręcze. Zbieranie unoszących się zieleni da ci zwiększenie prędkości. Po dwóch unoszących się zieleni mniej więcej w połowie drogi powinieneś być w stanie poślizgnąć się (podtrzymywać skok) przez dwa zestawy obręczy.

Kolekcja:

Mamook gruszka lokalizacja (tylko podczas deszczu) – jak tylko zaczniesz, wybierz ostro, a obok drzewa i ściany. Jest jasnozielony i ukryty na jakiejś trawie, więc przyjrzyj się uważnie!


Lokalizacja Pear Mamook

Przeciwko Ignis

Jak odblokować: Win „Chocobo Hoops: Grange Gallop”, zasięg rozdziału 4
Strategia: Jest to szczególnie długi wyścig – spodziewaj się, że Ignis przejmie prowadzenie niemal natychmiast, ale jeśli masz staranne utrzymanie nad wytrzymałością – w tym sztuczka chmielowa opisana na początku punktów Bullet w sekcji „Jak wygrać wyścigi Chocobo”Na końcu tego artykułu – powinieneś być w stanie wyprzedzić go około jednej trzeciej drogi. Odkryliśmy, że ma gwałtowny wzrost prędkości mniej więcej w połowie drogi, ale jeśli go utrzymasz, powinieneś go zabrać.

Kolekcja:

Lokalizacja Han Pear: Jak tylko zaczniesz, odwróć się i przeskocz ogrodzenie, zmierzając do wewnątrz standardowego kursu małej pętli. Idź na północ i idź dalej, aż dotrzesz do skalistego obszaru, w którym wcześniej znalazłeś gruszkę doman, blisko wnętrza drugiego końca pętli. Na północ od kilku drzew jest tam, a gruszka jest tam w zaroślach.


Lokalizacja Han Pear

Pełne pole

Jak odblokować: wygraj „przeciwko Ignis”
Strategia: To jest wyścig z członkami partii wokół toru krótkiej pętli – niech najlepszy chłopiec wygrał! Podobnie jak w przypadku innych poprzednich wyścigów, przeniesiesz je dość łatwo mniej. Trudno to wygrać bez karmienia Chocobo wcześniej;Polecamy Curiel Greens (w celu zwiększenia prędkości sprintu), którą można kupić w Wiz Chocobo Post i Feed podczas obozu. Pomiędzy tym a jakimś doświadczonym zarządzaniem wytrzymałością, powinieneś być w stanie wytrzeć podłogę.

Chocobo Hoops: Rocky Road

Jak odblokować: wygraj „pełne pole”
Strategia: ten drugi i ostatni kurs przeszkód obręczy jest długi, ale powinieneś mieć dużo czasu na jej ukończenie;Zapraszam do biegania lub wykonania bezpośrednich okrągłych przeszkód w następnym obręcz, jeśli jest to łatwiejsze – nie musisz pozostać na głównej drodze przez cały czas – i używać swoich wzmocnień tak bardzo, jak chcesz, ponieważ skokowe dają dane skokiCzas na naładowanie swojej wytrzymałości. Jedyną trudną przeszkodą jest drugi do ostatniego rogu, z trzema platformami z lukami, na które można wpaść między nimi. Zalecamy zbliżanie się z prawej strony, a następnie skacze prosto na drugą platformę, a następnie stamtąd do pętli powyżej.

Kolekcja:

Lokalizacja Val Pear (tylko w nocy): znajduje się bezpośrednio przed miejscem, w którym zaczynasz, na szczycie ogromnego stosu skał. Przejdź drogę na górę – zbliżanie się z boku powinno ułatwić skalowanie całości – a zobaczysz gruszkę na szczycie.


Lokalizacja Val Pear

Przeciwko tęczówki

Jak odblokować: Win „Chocobo Hoops: Rocky Road”, Reach rozdział 6
Strategia: To długa i trudna rasa i musisz wyciągnąć wszystkie przystanki;Nwas swojego ptaka za pomocą sprintu curiel Greens i doświadczoną używanie wytrzymałości i technikę chmielu, dzięki czemu prawie zawsze biegasz. Z pewnym właściwym momentem, do końca z wykończeniem sprintu. Ustanowienie przewagi na pierwszym rogu może nieco zablokować jej przewagę, co pomaga, wykonując technikę chmielu (gdzie na końcu sprintu nakładasz przerwy, przesuwając się i regenerując wytrzymałość), ponieważ bierzesz ostatni róg, może sprawić, żeRóżnica między sukcesem a porażką. Wygraj wyścig, a otrzymasz Medal Jennet jako nagrodę.

Potrzebujesz więcej pomocy? Nasz przewodnik i przewodnik Final Fantasy 15 może dostarczyć wskazówek dotyczących głównej historii, a także wielu zadań i działań w otwartym świecie. Naucz się, jak szybko zdobyć AP, Exp szybko i pieniądze lub gil szybko pomoże ci w wielu opcjonalnych lochach i grobowcach – w tym sposób otwarcia i odkrywania ich zamkniętych drzwi. Jest też wiele interesujących pytań, takich jak resztki tajemnicy i lokalizacji profesorów protegowanych żab. A jeśli chcesz się poruszać, możesz wynająć Chocobo, Naucz się nieskończonej sztuczki Sprint a później w grze zdobądź latający samochód Regalia typu F. Jest też więcej do zobaczenia i zrobienia z DLC, takich jak odcinek Gladiolus i montorze odcinka.

Jak wygrać wyścigi Chocobo i inne rzeczy, które powinieneś wiedzieć

Aby lepiej przygotować się do wyścigów i uzyskać lepsze wyniki, te wskazówki mogą pomóc:

 • Aby zmaksymalizować wytrzymałość, zacznij sprint z kwadratem / x, a przed wybiegłym sprintem dotknij L2, aby zsunąć się i zrobić trochę przeskoku. Po przeskoku ponownie sprint i powtórz. Slajd i przeskok w większości utrzymują twoją prędkość, a także pozwala na regenerację wytrzymałości, co oznacza, że możesz wykonać zdecydowaną większość wyścigu bez spowolnienia. Ważne jest, aby jednak przesuwać się, gdy jesteś w Sprint – jeśli przy normalnym biegu, Chocobo zatrzyma się całkowicie. Praktyka czyni mistrza!
 • Chociaż nie daje ci ogromnej przewagi, warto ulepszyć poziom Chocobo poprzez ogólne użycie jazdy, aby zapewnić mu wyższą ogólną prędkość, wytrzymałość i inne umiejętności.
 • Przed szczególnie trudnym wyścigiem, upewnij się, że kupiłeś trochę zieleni mimettowych, greensów regan (wytrzymałość) i nasze ulubione Curiel Greens (Sprint Speed Boost) w lokalnym dostawcy Chocobo Post, i użyj ich, odpoczywając na kempingu. Najbliżej toru wyścigowego znajduje się na północy w Killiam Haven.
 • Chociaż nie jest to ogromne wzmocnienie, warto odblokować AP i Exp wzmocnienie węzłów Wniebowstąpienia;Zdobądź Choco-Bump (32 AP), aby zdobyć AP podczas jazdy na Chocobo (1AP co jakiś czas), Choco-Jockey (32 AP), aby zdobyć 1 AP za wygraną wyścig ChocoBo, Choco-Bonus (99 AP) często za 10 ExpPodczas jazdy Chocobo i Choco-Race (99 AP) za 50 exp na wygraną w wyścigu Chocobo.


Poprzednia strona

Strona 3 z 3

How do you rate Final Fantasy 15 – Chocobo Racing, Hidden Chocobo Pearty i jak wygrać wyścigi ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *