Final Fantasy 16 Chronolith Trial Locations i nagrody

Startseite » Final Fantasy 16 Chronolith Trial Locations i nagrody
12. kwietnia 2024
7 minutes
45

By Jhonny Gamer

Próby chronolitowe w Final Fantasy 16 są opcjonalnymi wyzwaniami bojowymi, które nagradzają akcesoria umiejętności Eikon po ukończeniu każdego z nich po raz pierwszy.

W przeciwieństwie do innych wyzwań bojowych znalezionych w Arete Stone, próby chronolitowe są tematyczne wokół Eikons, blokując zdolności Clive’a do zestawu kompilacji przy użyciu tylko jednej mocy Eikona.

Musisz także wyszukać każdą próbę na mapie, zanim będziesz mógł ją podjąć, więc szczegółowo opisaliśmy Jak odblokować próby chronolitowe I wszystkie lokalizacje próbne chronolit W Final Fantasy 16 poniżej, aby przyspieszyć wyszukiwanie wraz z Nagrody próbne Chronolit, i krótki wyjaśnienie, jak działają próby chronolitowe.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Final Fantasy 16 to najciemniejsza jak dotąd Final Fantasy.Obejrzyj na YouTube

Final Fantasy 16 Chronolith Trials

Każda próba Chronolit jest wyzwaniem bojowym, które stawia Clive przeciwko trzem falom wrogów w trzech komórkach, w sumie dziewięć fal na próbę. Każda próba jest powiązana z jednym erikonem i ich unikalnymi umiejętnościami. Chociaż możliwości, których możesz użyć, są zamknięte w określonej wersji, możesz zmienić broń i akcesoria Clive.


Każda próba Chronolit ma również limit czasu i zestaw ruchów, które Clive może wykonać, aby zarobić więcej czasu podczas próby. Najwięcej czasu dodanego do zegara jest zarabiany poprzez wykonanie umiejętności w określony sposób, a przynajmniej raz wykonując każdą bonus.

Na przykład próba Phoenix, „Hand of Hyperion”, pozwala tylko używać rosnących płomieni i umiejętności cyklonu szkarłatnego, a bonusy czasowe „licznik ciepła” i „cyklon zabezpieczenia” są powiązane z wykorzystaniem tych umiejętności. Pamiętaj więc, aby sprawdzić, co ruchów nagradza najwięcej czasu przed podjęciem procesu Chronolit, aby odpowiednio zaplanować strategię ataku!

Pamiętaj, że zdolności remontowe są bezpłatne, więc na najłatwiejszy czas w próbach, wydawaj wszystkie swoje punkty umiejętności, aby ulepszyć umiejętności, których będziesz używać na każdą próbę. Wyposażanie „terminowych” pierścieni pomocy, które otrzymujesz na początku gry.


Warto również zauważyć, że Clive nie ma dodatkowej pomocy podczas prób chronolitu. Oznacza to, że nie ma mikstur, toników, torgal ani członków partii, którzy pomogliby podczas żadnej z fal. Więc chyba że zdolność eikon lub akcesorium nie pozwala zagoić się, jedynym sposobem na odzyskanie HP podczas prób chronolitowych jest użycie przerwy w limicie Clive.

Final Fantasy 16 Chronolith Trial Rewards

Ukończenie jednej próby chronolitowej odblokowuje trofeum „Run Trial”, a także musisz wykonać wszystkie siedem, aby uzyskać ciekawość ściany wspomnień Clive’a, aby uzyskać trofeum „For the Hoard”.

Jednak to nie tylko trofea dostajesz, ponieważ zakończenie każdej próby nagradza również akcesorium, które zwiększa moc zdolności Eikon.


Final Fantasy 16 Art

Oto wszystko Nagrody próbne Chronolit W Final Fantasy i jak je zdobyć:

Nagroda
Perk zdolności
Jak dostać się do
Przychylność akcesorium ognia (płomienie odrodzenia) Zwiększa płomienie obrażeń odrodzenia o 8% Wypełnij próbę „Hyperion” Phoenix Chronolit
Akcesorium Will of Wind (Blast) Zwiększa wybuch lotniczy uszkodzi o 12% Ukończ proces „Dione” Garuda Chronolith
Przychylność Akcesorium Błyskawicy (Bolt Sędzia) Zwiększa uszkodzenie śruby o 12% Wypełnij próbę Ramuh Chronolit „The Hand of Iapetus”
Please of Earth (gliniana furia) akcesoria Zwiększa gliniane uszkodzenia furii o 7% Wypełnij próbę „Hand of Titan” Titan Chronolith
Przychylność akcesorium światła (gigaflare) Zwiększa szkody gigaflare o 5% Wypełnij proces „Mimas” Bahamut Chronolith
Akcesoria Will of Ice (Diamond Dust) Wzrasta pył diamentów o 10% Wypełnij próbę „Rhea” Shiva Chronolit
Akcesorium woli ciemności (tańcząca stalowa) Wzrost stali tańca uszkodzi się o 20% Wypełnij próbę „Rękę Enceladusa” Odin Chronolit

Jak odblokować próby chronolitowe w Final Fantasy 16

Być może natknąłeś się już na tajemnicze monolity z nazwami takimi jak „Hand of Hyperion” i „Ręka Dione” podczas podróży Clive’a przez Valisthea. Są to w rzeczywistości próby chronolitowe, a podczas znajdowania każdego monolitu przypada jego lokaliza.

Aby odblokować próby Chronolit w Final Fantasy 16. To odblokowuje dostęp do dowolnego procesu, który Clive ma już umiejętności.

Musisz jednak kontynuować historię, jeśli chcesz uzyskać dostęp do wszystkich siedmiu lokalizacji prób chronolitowych.


Final Fantasy 16 Chronolith Trial Lokalizacja dla Phoenix

Próba chronolitu Phoenix nazywa się „Hand of Hyperion” i znajduje się w na wschód od Zielonych w prowincji Rosaria, który jest na północ od odpoczynku Marthy i na zachód od jazdy Rhiannon. Szybka podróż do odpoczynku Marthy i skieruj się na północny wschód na najszybszą trasę.

Final Fantasy 16 Chronolith Trial Lokalizacja dla Garuda

Proces Garuda Chronolith nazywa się „ręką Dione” i znajduje się w na zachód od Drakos głęboko w prowincji Dhalmekian, który jest w pobliżu Krozjit Echoi szybkiego obelisku podróży – jednak musisz uzyskać do niego dostęp ze wschodu, co oznacza, że zamiast tego powinieneś szybko podróżować do obelisku Laetny, aby się do niego dostać.

Final Fantasy 16 Chronolith Trial Lokalizacja dla Ramuh

Proces Ramuh Chronolit nazywa się „ręką Iapetus” i jest zlokalizowana na wschód od Doliny Norvent w prowincji Sanbreque, który jest na południe od Lostwing Village. Szybka podróż do Caer Norvent River Gate i skieruj się na północ, aby uzyskać najszybszą trasę.

Final Fantasy 16 Chronolith Trial Location for Titan

Titan Chronolith Proces jest twórczo nazywany „Ręką Tytana” i znajduje się na wschód od północnej pustyni Velkroy w prowincji Dhalmekian, który jest na północ od pustyni Velkroy, więc szybka podróż do pustynnego Obelisk Velkroy i skieruj się na północny wschód, aby uzyskać najszybszą trasę.

Final Fantasy 16 Chronolith Trial Location for Bahamut

Bahamut Chronolith Proces nazywa się „Ręką Mimas” i jest zlokalizowana na zachodzie Cape Orsiere w prowincji Sanbreque, który jest na zachód od Northreach i Royal Meadows. Szybka podróż do Obelisku Northreach i udaj się przez miasto, a następnie na zachód, aby uzyskać najszybszą trasę.

Final Fantasy 16 Chronolith Trial Lokalizacja dla Shivy

Proces Shiva Chronolit nazywa się „Ręką Rhei” i znajduje się na południowym zachodzie gniewnej luki w królestwie Waloed, który jest na zachód od Eistli. Szybka podróż do Obelisku Shadow Coast, aby uzyskać najszybszą trasę.

Final Fantasy 16 Chronolith Trial Lokalizacja dla Odin

Proces Odyin Chronolit nazywa się „Ręką Enlinadusa” i jest zlokalizowana na południowym wschodzie Vidargraes w Królestwie Waloed, który jest po prostu z Kritten Hollow Area. Szybka podróż do Vidargraes Obelisk i skieruj się na południowy wschód, aby uzyskać najszybszą trasę.

Najważniejsze powodzenia w próbach Chronolit w Final Fantasy 16!

How do you rate Final Fantasy 16 Chronolith Trial Locations i nagrody ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *