Final Fantasy 16 The Tricephalic Terror Lokalizacja

Startseite » Final Fantasy 16 The Tricephalic Terror Lokalizacja
15. kwietnia 2024
4 minutes
26

By Jhonny Gamer

Terror tricepaliczny w Final Fantasy 16 jest polowaniem na rangi o nazwie Gorgimera, a jako ranga musisz dowiedzieć się, gdzie znajduje się on sam.

Istnieją pewne wskazówki, które pomogą zawęzić wyszukiwanie, ale są one dość niejasne i mogą łatwo doprowadzić cię do manowu, więc szczegółowo opisaliśmy Lokalizacja terroru triceplicznego W Final Fantasy 16 poniżej i Wskazówki, jak pokonać Gorgimera.

Aby uzyskać więcej pomocy, mamy stronę poświęconą wszystkim lokalizacjom polowania, Lokalizacje próbne chronolit, i jak zdobyć Ultima.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Final Fantasy 16 to najciemniejsza jak dotąd Final Fantasy.Obejrzyj na YouTube

Final Fantasy 16 The Tricephalic Terror Lokalizacja

Terror tricepaliczny jest odblokowany na tablicy polowej podczas „wąskiej misji głównej”.

Po odblokowaniu Terricefaliczny terror znajduje się w zachodnim obszarze pustyni Velkroy w Republice Dhalmekian, który jest na północ od Dalimil Inn. Możesz szybko podróżować na pustynię Velkroy, albo Dalimil Inn Obelisks w celu uzyskania najszybszych tras do terroru triceplicznego, jak można go znaleźć na środku.

Oto zdjęcie mapy pokazujące dokładnie, gdzie znaleźć terror triceptyczny:


Gorgimera to prawdziwa nazwa tricefalicznego terroru.

Przed podjęciem terroru triceplicznego zalecamy oszczędzanie tuż przed rozpoczęciem walki, abyś mógł go ponownie załadować z tej pozycji.

Mamy więcej wskazówek, jak podjąć tricephaliczny terror poniżej.

Wskazówki, jak pokonać Gorgimera w Final Fantasy 16

Terricefaliczny terror, czyli Gorgimera, jest notorycznym znakiem rangi na poziomie 45 s, który używa ataków Lunging i AoE (obszar efektu). Tak długo, jak liberalne użycie przycisku Dodge i Clive jest również wyrównane do połowy lat 40., Gorgimera nie będzie takim wyzwaniem jak inne szeregi, ponieważ nie może latać.

Aby zakończyć walkę szybciej, oto kilka Wskazówki, jak pokonać Gorgimera (The Tricephalic Terror) w Final Fantasy 16:

 • Trzymaj się blisko Gorgimera podczas ataku „Głos smoka” i upadaj podczas „głosu barana” – Zapewnia to lepszą pozycję do unikania dwóch głównych rodzajów ataku Gorgimery, ale bądź gotowy, aby uniknąć znacznie więcej w drugiej połowie walki, gdy Gorgimera używa „ataku Delta”.
 • Użyj Will-O’-the-Wykes, jeśli potrzebujesz większej ochrony – Ta zdolność ognia tworzy tarczę dla Clive’a, jednocześnie szkodząc wrogom i jest przydatna w szczególności do ochrony przed atakiem Delta, ponieważ trudniej jest uniknąć.
 • Zdolności Garuda i Shiva są najlepsze do oszałamiania uszkodzeń – Diamentowy kurz Shivy jest najlepszą zdolnością do szybkiego obniżania batonika, ale Gouge i Blast Aerial są świetnymi substytutami, a zwłaszcza zalecamy sparowanie diamentowego pyłu z Gouge, jeśli możesz, jeśli możesz.

 • Kredyt obrazu: Square Enix/Eurogamer
 • Aktywuj przerwanie limitu Clive’a, a następnie uwolnij zdolności, gdy Gorgimera jest w pełni rozłożona – Oznacza to, że powodujesz jeszcze więcej szkód w najsilniejszych umiejętnościach Clive. Zacznij od najlepszych, ponieważ wskaźnik przerwy limitu nadal obniża się, nawet gdy w animacji umiejętności, więc nie masz dużo czasu. Lubimy używać gigaflare Bahamuta i rosnącego płomienia Phoenixa w tym czasie.
 • Możesz wyposażyć umiejętności na inne erikony – Jeśli lubisz więcej niż dwie zdolności Eikona, możesz wyposażyć go w inny eikon, o ile opanowałeś tę umiejętność, więc pamiętaj o tym…
 • Responowanie jest bezpłatne – Możesz zwrócić dowolny z swoich punktów umiejętności za darmo i umieścić te punkty w opanowaniu kolejnej umiejętności, jeśli uważasz, że to pomoże ci to bardziej w walce Gorgimera.

Nagrodą za pokonanie Gorgimera (terror tricepaliczny) to:

 • x1 Orichalcum
 • 15 000 Exp
 • 120 punktów umiejętności
 • 50 Renown
 • 20 000 Gil

Powodzenia w Gorgimera w Final Fantasy 16!

How do you rate Final Fantasy 16 The Tricephalic Terror Lokalizacja ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *