Floaroma Town, Meadow i Valley Windworks – Pokémon, trenerzy i przedmioty Pokémon Genialny diament i lśniąca perła

Startseite » Floaroma Town, Meadow i Valley Windworks – Pokémon, trenerzy i przedmioty Pokémon Genialny diament i lśniąca perła
15. kwietnia 2024
4 minutes
25

By Jhonny Gamer

Miasto Floaroma, Floaroma Meadow I Valley Windworks są Twoimi kolejnymi głównymi lokalizacjami w Pokémon Genialny diament i lśniąca perła, a następnie z spustoszonej ścieżki i Route 204 North w twojej przygodie.

Poniżej przeprowadzimy Cię przez wszystkie kluczowe szczegóły dla lokalizacji, w tym Pokémon.

Na tej stronie:


Miasto Floaroma Pokémon, trenerzy i przedmioty

Floaroma Town to małe – i nie dziwi, wypełnione kwiatami – miasto, które oznacza twój następny przystanek w podróży. Jest kilka rzeczy do zrobienia, w tym zbieranie kilku przedmiotów i jagód oraz, co najważniejsze, zbieranie uzdolnionego Mew i Jirachi (dwa ultra-racjonalne, mityczne Pokémon, które są kiedykolwiek otrzymywane tylko za pomocą specjalnych prezentów) od starszej pary, jeśli masz Pokémon Chodźmy i Pokémon miecz lub tarcza Zapisz dane odpowiednio na przełączniku.Dostępny Pokémon

Pokémon Dostępność
Miauczenie Obdarowany od starszego mężczyzny w południowo-zachodnich kwiatach, jeśli masz Pokémon chodźmy zapisać dane
Jirachi Obdarowany od starszych kobiet w południowo-zachodnich kwiatach, jeśli masz Pokémon miecz lub tarcza zapisz dane.

Rzeczy

Grzekacja pozycji
2x jagody Oran Z przodu kwiaciarnia
2x Cheri Berries Z przodu kwiaciarnia
3x TM88 Pluck Od dziewczyny z Clefairy w centrum centralnym – odpowiedz tak
Podlewanie sprayu puszka Od kobiety w kwiaciarce
Chesto Berry Od Lady in the Flower

W przeciwnym razie dostęp do Floaroma Meadow na północnym zachodzie jest zablokowany przez kilka chrząknięć na chwilę, więc skieruj się na wschód na samą trasę 5 i przeszłość, Valley Windworks.

Valley Windworks Pokémon, trenerzy i przedmioty

Gdy wychodzisz na wschód od miasteczka Floaroma na dno trasy 205 (główna część jest na razie zablokowana, więc obejmujemy Route 205 na następnej stronie przewodnika), napotkasz młodą dziewczynę, która mówi, że jej ojciec zaginęła – on jestUtknąłem w Valley Windworks z mnóstwem chrząknięć Galactic!

Udaj się do budynku na wschodnim krańcu trasy i walcz z chrząknięciem, strzegąc drzwi.Kiedy ich pokonasz, wpadną do środka i zamykają się, mówiąc ci, że jest tylko jeden inny klucz do pracy, który otworzy drzwi, i opiekuje się nimi inne chrząki na Floaroma Meadow!

Wróć do miasteczka Floaroma i idź do północno-zachodniego narożnika, który będzie teraz dla ciebie wyraźny dostęp do Floaroma Meadow.

Idź na łąkę i pokonaj tam parę chrząknięć, a następnie wróć do Valley Windworks.

Wewnątrz czeka na ciebie więcej chrząknięć – pokonaj ich wszystkich, w tym ich przywódcy, dowódca Marsa i naukowe, że tam zostaną uratowane. Jest ojcem tej małej dziewczynki, który bardzo się cieszy!

Ten naukowiec również wpuści cię w tajemnica, że jest to specjalne Pokémon pojawi się przed budynkiem Valley Windworks raz w tygodniu. To jest drifloon i pojawia się tylko w piątki – to jedyny sposób na złapanie drifloonu W grze, więc warto odwiedzić tutaj w piątek, aby dostać jeden!

Wreszcie jest też drzewo miodowe Na tej trasie-różnie wyglądający żółto-brązowy. Jeśli umieścisz na nim miód (który dostaniesz po raz pierwszy, bijąc chrząknięcie z powrotem na łące), a następnie poczekaj chwilę, a Pokémon pojawi się tam. Istnieje niewielka szansa, że będzie to heracross lub munchlax, które są dwa bardzo rzadkie Pokémon! W całym regionie jest mnóstwo tych miodnych drzew, więc wiesz.

Dostępny Pokémon

Pokémon Dostępność
Shellos (forma Morza Zachodniego) Trawa
Pachirisu Trawa
Bidoof Trawa
Buizel Trawa

Rzeczy

Grzekacja pozycji
Eliksir Po prawej stronie wiatraka przed wejściem do budynku

Trenerzy i przeciwnicy

TenisówkiPokémon poziom
Drużyna Galactic Grunt GLAMEOW Lv.11
Drużyna Galactic Grunt Kaskoon Lv.11
Drużyna Galactic Grunt Wurmple
GLAMEOW
Lv.10
Lv.10
Dowódca Mars Zubat
Purugly
Lv.14
Lv.16

Floaroma Meadow Pokémon, trenerzy i przedmioty

Kiedy możesz uzyskać dostęp do Floaroma Meadow, musisz zdjąć kilka chrząknięć Galaktycznych Team Galaktytyczny.

Jest też drzewo miodowe, który, podnosząc miód, możesz przyciągnąć Pokémon to.

Trenerzy i przeciwnicy

TenisówkiPokémon poziom
Drużyna Galactic Grunt Wurmple
Silcoon
Lv.9
Lv.9
Drużyna Galactic Grunt Zubat Lv.11

Rzeczy

Grzekacja pozycji
Miód Od człowieka ratujesz z chrząknięć
Klucz działa Pokonaj chrząknięcia
Nic Nic


Później będziesz mógł uzyskać dostęp do Floaroma Meadow z innej lokalizacji za pomocą Surf HM, ale na razie wróć do Valley WindWorks, a potem, gdy wszystko tam skończysz, jest to do następnego miejsca docelowego: trasę trasę205!

Aby uzyskać więcej przewodników i linków do reszty naszych stron przewodników Pokémon Genialny diament i lśniąca perła instruktaż centrum.


Poprzedni

How do you rate Floaroma Town, Meadow i Valley Windworks – Pokémon, trenerzy i przedmioty Pokémon Genialny diament i lśniąca perła ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *