Fortnite – Doom Sday Preppers Guide Lokalizacje: gdzie zbierać Doom Przewodnik po preppers sday

Startseite » Fortnite – Doom Sday Preppers Guide Lokalizacje: gdzie zbierać Doom Przewodnik po preppers sday
15. kwietnia 2024
3 minutes
31

By Jhonny Gamer

Zbierać Doom Sday Preppers Guide jest jednym z legendarnych zadań W Fortnite Rozdział 2 Sezon 7.

To wyzwanie jest dostępne tylko w 4 tygodniu tego sezonu i, aby go odblokować, musisz najpierw wyszukać wskazówki dotyczące gospodarstwa, Odwiedź ulubione miejsca Farmer Steel i umieść znaki zaginione.

Istnieją dwie lokalizacje, w których można znaleźć Doom Sday Preppers Guide, ale musisz go złapać tylko raz. Oprócz tego, że inni gracze przeszkadzają, jest to dość proste wyzwanie, jeśli wiesz dokładnie, gdzie szukać, abyś mógł zaplanować szybką ucieczkę.

Ukończenie tego Wyzwanie Fortnite pomoże ci awansować i odblokować więcej gwiazd bitewnych dla skórki bitewnej sezonu 7.

Na tej stronie:

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .


Zwiastun historii dla Fortnite Rozdział 2 – Sezon 7

DoomLokalizacja przewodnika w Preppers w parnych stosach

Istnieje ustalona lokalizacja, aby znaleźć Doom Sday Preppers Guide w parnych stosach.

Poniżej znajduje się mapa z dokładnym miejscem, jak pokazano z przeglądu:Parowe stosy to duże miejsce i może nie być jasne z samą mapą, ale nie martw się. Wszystko, co musisz zrobić, to wejść do wieży tuż przed drugim reaktorem (jeśli patrzysz na mapę).Ma wyraźny zestaw drzwi, które są pomarańczowe, zarówno na poziomie podłoża, jak i na pierwszym piętrze. Jeśli wylądujesz z autobusu na pierwszym piętrze, to jest w porządku. Po prostu idź na dół za pomocą drabin i raz na pierwszym piętrze, odwróć się, aby zobaczyć przewodnik na podłodze obok drabiny i pudełka.

Jeśli ostatecznie wylądujesz bliżej Slurpy Swamp lub Misty Meadows, jest kolejna szansa na zdobycie tego przedmiotu.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

DoomLokalizacja Przewodnika Preppers Sday w Hydro 16

Istnieje punkt orientacyjny na wschód od Slurpy Bagn o nazwie Hydro 16, który jest w zasadzie swego rodzaju opuszczoną fabryką. Tutaj możesz znaleźć inny Doom Sday Preppers Guide. Więc jeśli zdarzy ci się być w okolicy, możesz zamiast tego ukończyć ten wyzwanie bez konieczności odchylenia się do parowych stosów.

Poniżej znajduje się mapa z dokładnym miejscem, jak pokazano z przeglądu:Patrząc na mapę w grze, zalecamy zabranie północnego wejścia do Hydro 16. Przejdź przez drzwi, a zobaczysz maszyny wokół siebie.Jeśli spojrzysz na drugą stronę wnętrza, zauważysz jasnoniebieskie drzwi ze złamanymi oknami.Jest dokładnie u boku schodów, który prowadzi na górze. Zamiast iść w górę, będziesz chciał otworzyć te drzwi i spojrzeć na ziemię po lewej stronie. Jest Doom Sday Preppers Guide.

To wszystkie lokalizacje, których możesz użyć, aby ukończyć to wyzwanie!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Fortnite Sezon 7, sprawdź nasze przewodniki na bitwie przełęczy, Legendarne zadania, obce artefakty, Broń IO, Kosmiczne skrzynie i podróżowanie między Porta-Potties.

How do you rate Fortnite – Doom Sday Preppers Guide Lokalizacje: gdzie zbierać Doom Przewodnik po preppers sday ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *