Fortnite Dzieciak Laroi Wild Dreams Czas rozpoczęcia i nagrody

Startseite » Fortnite Dzieciak Laroi Wild Dreams Czas rozpoczęcia i nagrody
17. kwietnia 2024
4 minutes
27

By Jhonny Gamer

Dzieciak Laroi jest najnowszym artystą, który zdobył własne wydarzenie w grze Fortnite. Wild Dreams będzie zawierać występ australijskiego rapera, a także Afterparty.

W ramach trwającej Fortnite Seria ikon, gracze będą mieli okazję wskoczyć do specjalnie wyselekcjonowanego wydarzenia, które pokazuje życie i muzykę Kid Laroi.

Oto, kiedy zaczyna się koncert Wild Dreams, I co dostaniesz za udział. Znajdziesz również informacje o tym, czego można się spodziewać po wydarzeniu, w tym o tym, o której powiązane zadania wygasną.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:


KLOCKI LEGO Fortnite.

Fortnite The Kid Laroi Wild Dreams Event i czasy końcowe

Wydarzenie Wild Dreams odbędzie się w następujących czasach Fortnite, 27 stycznia:

  • Wielka Brytania: 23:00 (GMT)
  • Europa: 12 rano (CET)
  • Wschodni wybrzeże: 18.00 (ET)
  • Zachodnie wybrzeże USA: 15.00 (PT)

Wydarzenie zakończy się w tym samym momencie wymienionych powyżej, 27 kwietnia 2023.

Aby uzyskać dostęp do wydarzenia, po prostu udaj się na kartę Discover i poszukaj doświadczenia w wyspie Wild Dreams. Alternatywnie możesz wprowadzić kod wyspy: 2601-0606-9081.

Co to jest wydarzenie Wild Dreams Fortnite?

Kid Laroi Wild Dreams Wydarzenie Fortnite to specjalne doświadczenie, w którym gracze mogą wskoczyć na wyspę i obejrzeć koncert. Oto jak opisano to na Fortnite Post News:

„W tym interaktywnym doświadczeniu gracze będą poszukiwać w Cybercity„ Laroitown ”, ostatecznie uczestnicząc w pełnym koncercie LaRoi z u ulubionym muzyką i nową muzyką. Po występie gracze mogą dołączyć do LaRoi w przypadku Afterparty. W Afterparty posłuchaj Wild Dreams Mix on Loop i spójrz na życie Laroi — zarówno w trasie, jak i poza.”

Po obejrzeniu koncertu i zakończeniu dzikich marzeń, jest nawet położenie, do którego można uzyskać dostęp za pośrednictwem karty Discovery. To zabierze Cię na inną wyspę, na której możesz spędzać czas z przyjaciółmi i słuchać dziecięcej muzyki LaRoi.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Fortnite The Kid Laroi Quests

W ramach dzieci Laroi’s Fortnite Tie-in, nastąpi zestaw zadań w tym samym czasie, co wydarzenie. Zadania te muszą zostać ukończone w doświadczeniu i udziela ci nagród po zakończeniu. Sądząc po poprzednich wydarzeniach, zadania te będą związane z wykonywaniem działań podczas trwania koncertu, w tym emocji, używania sprayów i skakania do rytmu.


Fortnite Nagrody na wydarzenie Kid Laroi

Wykonując wspomniane wcześniej zadania, będziesz miał okazję zdobyć następujące przedmioty o tematyce po dziecięcemu Laroi:

  • Love Again Lobby Track
  • Tysiąca mil lobby
  • Laroi i nieuczciwy ekran ładowania
  • Laroi był tutaj spray
  • Laroi’s Tag Spray

Nauczysz się także XP w celu wykonania zadań i wyzwań podczas wydarzenia Wild Dreams. Zauważ, że zdarzenie Afterparty jest osobne i można uzyskać do nich dostęp za pomocą karty Discovery lub poprzez wprowadzenie kodu wyspy: 4294-0410-6136.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Fortnite Rozdział 4 Sezon 1, Odwiedź nasze przewodniki na skaut Falcon, Jak szybko zdobyć XP, Lokalizacje znaków, i lokalizacje zwierząt.

How do you rate Fortnite Dzieciak Laroi Wild Dreams Czas rozpoczęcia i nagrody ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *