Fortnite: Gdzie zebrać vintage puszkę karmy dla kotów w Catty Corner lub Craggy Cliffs

Startseite » Fortnite: Gdzie zebrać vintage puszkę karmy dla kotów w Catty Corner lub Craggy Cliffs
26. kwietnia 2024
4 minutes
25

By Jhonny Gamer

Koty stają się głodne w trakcie Inwazja obcych Fortnite. Oto, gdzie zebrać vintage puszkę karmy dla kotów w Catty Corner lub Sclagy Cliffs

Zbierz vintage puszkę karmy dla kotów w Catty Corner lub Sclagy Cliffs jest trzecim legendarnym zadań tygodnia 11 W Fortnite Rozdział 2 Sezon 7.

Takich jak ostatnie kilka tygodni, pierwsza misja w tym zestawie polega na użyciu jednego z telefonów płacowych Przez Fortnite mapa, i następuje zadania, by łapać ryby w otworach rybackich i zbierz vintage puszkę w Food in Catty Corner lub Sclagy Cliffs.

Jest to dość proste wyzwanie z wieloma miejscami do wyboru. Podobnie jak w przypadku poprzednich wyzwań, będziesz musiał tylko pobrać puszkę kotów z jednego miejsca samego.

Zakończenie tego wyzwania nagrodzi Cię 30k XP, co pomoże odblokować więcej gwiazd bitwy na bitwy sezonu 7. Ponadto pozwoli ci ukończyć zadania zebrania wazonu kwiatów z leniwego jeziora, zbieranie drewna i rozmowę z Joeyem.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .


Fortnite Rozdział 2 – Zwiastun sezonu 7 Battle Pass

Gdzie zebrać vintage puszkę karmy dla kotów w Catty Corner Fortnite

Znaleźliśmy w sumie trzy miejsca, w których można zebrać puszkę z karmy dla kotów w Catty Corner.

Poniżej można znaleźć lokalizacje na pierwszy rzut oka:W wschodnim rogu stacji benzynowej znajduje się vintage puszka, obok zamkniętego niebieskiego pudełka i z widokiem na przód stacji.

Stamtąd można znaleźć kolejne miejsce po północnej stronie obszaru. Znajduje się na otwartym polu południowo -zachodnim obok stosu śmieci.

Wreszcie, wokół tego samego obszaru północnego, trzecie miejsce można znaleźć obok automatu położonego na północny wschód.

Pamiętaj, tylko po to, aby wybrać jedną z puszek, więc wybierz! Jeśli zamiast tego jesteś bliżej skrobnych klifów, sprawdź naszą następującą sekcję.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Gdzie zebrać vintage puszkę karmy dla kotów w skalistych klifach Fortnite

Znaleźliśmy w sumie trzy miejsca, w których można zebrać puszkę z karmy dla kotów w Catty Corner.

Poniżej można znaleźć lokalizacje na pierwszy rzut oka:Na szczycie można znaleźć w stylu vintage puszkę z karmą kotów blisko dużego obiektu, na prawdziwej ulicy tuż za zachodnim rogiem.

Stamtąd można zebrać kolejną puszkę karmy dla kotów obok drzwi do samotnego magazynu położonego na wschód. Zalecie przed natknięciem się na stację aktualizacji broni.

Wreszcie, jeśli zdarzy ci się być na południe od poprzedniej lokalizacji, w magazynie łodzi znajduje się puszka kotów.

To powinno być wszystko! Chociaż istnieje wiele opcji, pamiętaj, że potrzebujesz tylko jednej vintage puszki z karmą dla kotów, więc po prostu udaj się do najbliższego miejsca, aby to skończyć.

Po zakończeniu tego wyzwania możesz teraz iść naprzód i zebrać wazon kwiatów z leniwego jeziora, zbierać drewno i porozmawiać z Joeyem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Fortnite Sezon 7, sprawdź nasze przewodniki na bitwie przełęczy, Legendarne zadania, obce artefakty, Broń IO, Kosmiczna klatka piersiowa i Lokalizacja Ferrari 296 GBT.

How do you rate Fortnite: Gdzie zebrać vintage puszkę karmy dla kotów w Catty Corner lub Craggy Cliffs ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *