Fortnite Kamienne lokalizacje głowy i gdzie kamienne głowy wyglądają

Startseite » Fortnite Kamienne lokalizacje głowy i gdzie kamienne głowy wyglądają
18. kwietnia 2024
3 minutes
24

By Jhonny Gamer

Znalezienie Fortnite Lokalizacje kamiennych głów I Jak szukać, gdzie patrzą kamienne głowy są dwa różne cele w Cotygodniowe wyzwania Fortnite .

Ukończenie oba zapewni Ci dodatkowy XP za zdobycie wielu nagród sezonu 5, a także gwiazdy bitwy za dokonanie przepustki bitewnej. Nie warto jednak, abyś musiał być przepustką bitwą posiadacz w celu podjęcia tego wyzwania.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:

Gdzie znaleźć różne lokalizacje kamiennej głowy

W przypadku wyzwań w 9 tygodniu masz za zadanie:

  • Odwiedź różne kamienne głowy (7 ogółem, 5 gwiazd bitwy)

Istnieje kilka innych wyzwań W tym tygodniu, w tym zmiennoprzepiętą lokalizację map skarbów.

Jak sugeruje wyzwanie, na mapie istnieje wiele kamiennych głów – 7. Wszystko, co musisz zrobić, to zbliżyć się do kamiennej głowy, co doda go do Twojej suma.

Są widoczne z daleka – możesz nawet dryfować blisko nich na początku meczu, aby zaznaczyć je z listy – jeśli chcesz przejść prosto do ich lokalizacji, są następujące:Podobnie jak w przypadku wszystkich wyzwań, chociaż powiadomienie w grze powie, że zostało dodane, upewnij się, że poprawnie wypełniłeś dopasowanie – nawet jeśli umrzesz chwilę później – aby się zarejestrować. Po prostu nie odstąpij!


Oto jeden z nich.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Jak szukać, gdzie patrzą kamienne głowy

W przypadku wyzwań w 6 tygodniu, Masz za zadanie:

  • Wyszukaj tam, gdzie patrzą kamienne głowy (1 ogółem, 10 gwiazd bitwy)

Kolejnym wyzwaniem w tym tygodniu są lokalizacje prób czasowych.

Wokół mapy jest kilka kamiennych głów, a co ciekawe.

Śledź linię w kierunku ich spojrzenia, a zauważysz, że wszystkie sześć linii przecinają się w tym samym punkcie, a tutaj musisz przeszukać.

Ta lokalizacja znajduje się na trawiastym płaskowyżu, nieco na południowy zachód od słonych źródeł, po lewej stronie kwadrantu f7.Najłatwiejszym sposobem na dotarcie do miejsca, w którym patrzą kamienne głowy, pochodzi z powietrza, gdy spadochronia z autobusem bitwy – chociaż możesz także zbudować i wspiąć się na płaskowyż, jeśli wolisz, jeśli wolisz.Oto widok od nieco bliżej podejścia z powietrza.Konkretna lokalizacja znajduje się na tym trawiastym kopcu, jak widać na zdjęciu tutaj:Gdy to zrobisz, wyzwanie jest zakończone. Ładnie wykonane!

How do you rate Fortnite Kamienne lokalizacje głowy i gdzie kamienne głowy wyglądają ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *