Fortnite – Lokalizacje Boombox: gdzie umieścić boomboxy w Belansver Beach

Startseite » Fortnite – Lokalizacje Boombox: gdzie umieścić boomboxy w Belansver Beach
16. kwietnia 2024
2 minutes
28

By Jhonny Gamer

Znalezienie jednego z kilku Boomboxes pomoże ci ukończyć legendarne zadanie W Fortnite Rozdział 2 sezon 7.

Pojawiający się w 3 tygodniu, a po rozmowie z Sunny, Joey lub Beach Brutus i znalezienie znaków powitalnych, To sprawi, że umieścisz dwa boomboxy w wierzących plaży.

Istnieją cztery w sumie – podwójne to, czego potrzebujesz – z tą stroną wyjaśniającą trzy lokalizacje, aby dać ci opcje.

To wyzwanie jest również użytecznym sposobem na uprowadzenie przez Mothership – Co zwykle zdarza się w strefie wierzących.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .


Fortnite Rozdział 2 – Zwiastun sezonu 7 Battle Pass

Lokalizacje Boombox w Belansver Beach wyjaśniono

Lokalizacje BoomBox można znaleźć w różnych lokalizacjach w wierzących plaży. Oto trzy z czterech pozycji, które znaleźliśmy – jedna więcej niż wystarczająca, aby ukończyć to wyzwanie:Polecamy udanie się na południowy zachód, autobusem na drodze. To wydawało się najcichsze i oznacza, że jesteś blisko jednego, aby szybko ukończyć to wyzwanie.

Inny znajduje się na głównym pasie, na zachód od głównego molo, gdzie V i E wierzących w mini-mapie spotykają. Możesz go znaleźć obok sprzętu otaczającego stół.

Jeszcze jedno można znaleźć na północnym zachodzie, na plaży. W szczególności uważaj na duży wzór obcych na piasku, w którym słoneczny znajduje się, a obok parasolu, więc południowo-wschodnim będzie lokalizacja Boombox.

Po umieszczeniu dwóch boomboxów wyzwanie jest zakończone – następne urządzenia komunikacyjne na górach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Fortnite Sezon 7, a następnie sprawdź nasze strony na bitwie przełęczy, obce artefakty, Kosmiczne skrzynie i broń technologiczna IO.

How do you rate Fortnite – Lokalizacje Boombox: gdzie umieścić boomboxy w Belansver Beach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *