Fortnite Lokalizacje kolekcji ryb – gdzie znaleźć wszystkie 33 ryby i najlepsze miejsca rybackie Fortnite wyjaśnił

Startseite » Fortnite Lokalizacje kolekcji ryb – gdzie znaleźć wszystkie 33 ryby i najlepsze miejsca rybackie Fortnite wyjaśnił
19. kwietnia 2024
8 minutes
29

By Jhonny Gamer

Zrób sobie przerwę od chaosu Battle Royale i naucz się złapać wszystkie 33 ryby Fortnite, aby szybko ukończyć kolekcję ryb.

Kolekcja ryb zaprasza do poszukiwania wędki i odejścia od walki bitwy w Fortnite zamiast tego złapać ryby.

Chociaż liczba jest różna w sezonie, obecnie można znaleźć 33 ryby Fortnite Rozdział 2 sezon 7.

Takie zadanie stanowi doskonałą okazję do odkrycia części mapy.

Ten przewodnik obejmie Jak ukończyć kolekcję ryb obok wszystkich lokalizacji i najlepszych miejsc do ich złapania wszystkich.

Na tej stronie:


Fortnite Rozdział 2 – Zwiastun sezonu 7 Battle Pass

Kolekcja ryb w Fortnite wyjaśnił

Wędkarstwo to czynność, która jest obecna od dłuższego czasu Fortnite. Każdy nowy sezon przynosi nowe ryby, aby złapać bitwę Royale, każdy z nich zapewnia pomocną pomoc zamiast być tylko nowością minigamą.

Oczywiście wędkowanie nie jest dokładnie pierwszym czynnością, która przychodzi na myśl po wyskoczeniu z autobusu. Ale oprócz bycia pomocnym, istnieje bardzo kusząca zachęta: kolekcja ryb.w odróżnieniu Kolekcja znaków Fortnite , gdzie każda NPC ma określoną lokalizację (która może się różnić w zależności od tygodnia), ryby są po losowej stronie rzeczy. Dowiesz się tylko, gdzie są w pobliżu (wszędzie, obszary bagna, obszary leśne i tak dalej), co sprawia, że wyszukiwanie jest trudniejsze.

Jest prawdopodobne, że spędzasz czas na łapaniu tych samych ryb, które już po raz odblokowujesz. Ale dobrą wiadomością jest to, że zwykle uzyskujesz wskazówki dotyczące lokalizacji innych ryb w ten sposób.

Jeśli jesteś ukończonym w sercu lub po prostu szukasz nowego zadania po ukończeniu wszystkich legendarnych lub epickich zadań tygodnia, może to zarapać się na swędzenie.

Lista kolekcji ryb w Fortnite

Poniżej wszystkie 33 ryby w Fortnite Rozdział 2 sezon 7, które są częścią kolekcji ryb:

NameImageEffectLocation
Pomarańczowy flopper


Daje zdrowie Gdziekolwiek
Zielony flopper


Daje zdrowie Gdziekolwiek
Niebieski flopper


Daje zdrowie Gdziekolwiek
Czarna i niebieska tarcza ryba


Daje tarczę Gdziekolwiek
Czarna tarcza w paski


Daje tarczę Obszary przybrzeżne
Zielona tarcza


Daje tarczę Obszary leśne
Różowa tarcza


Daje tarczę Gdziekolwiek (wymaga Pro Fishing Rod)
Jasnoniebieska tarcza ryba


Daje tarczę Gdziekolwiek
Niebieski Slurpfish


Daje zdrowie lub tarczę Gdziekolwiek
Żółta śluzowca


Daje zdrowie lub tarczę Obszary bagna
Purple Slurpfish


Daje zdrowie lub tarczę Obszary górskie
Czarne szlustacie


Daje zdrowie lub tarczę Obszary przybrzeżne (noc)
Biała sznurka


Kredyt Codziennie fn

Daje zdrowie lub tarczę Obszary bagna (noc – wymaga Pro Fishing Rod)
Jasnoniebieski mały narybek


Leczy lekko Gdziekolwiek
Tan Small Fry


Leczy lekko Gdziekolwiek
Purple Top Small Fry


Leczy lekko Gdziekolwiek
Czarny mały narybek


Leczy lekko Gdziekolwiek (noc)
Niebieski mały narybek


Leczy lekko Obszary przybrzeżne
Stopiona pikantna ryba


Daje zwiększenie prędkości Gdziekolwiek
Dryf pikantna ryba


Daje zwiększenie prędkości Obszary leśne
Biała pikantna ryba


Kredyt Codziennie fn

Daje zwiększenie prędkości Obszary górskie
Południowa pikantna ryba


Daje zwiększenie prędkości Obszary bagna
Pikantna ryba nieba


Daje zwiększenie prędkości Obszary przybrzeżne
Slup Meduz


Daje zdrowie i tarczę pobliskim graczom Gdziekolwiek
Peely Jelly


Kredyt Codziennie fn

Daje zdrowie i tarczę pobliskim graczom Obszary górzyste (wymaga pręta rybackiego)
Fioletowe meduza


Daje zdrowie i tarczę pobliskim graczom Obszary przybrzeżne
Dark Vangaurd Meduz


Daje zdrowie i tarczę pobliskim graczom Gdziekolwiek (noc)
Przytulanie meduzy


Daje zdrowie i tarczę pobliskim graczom Obszary bagna
Drift Hop Flopper


Daje niską grawitację Gdziekolwiek
Atlantic Hop Flopper


Kredyt Codziennie fn

Daje niską grawitację Obszary górzyste (wymaga pręta rybackiego)
Chum Hop Flopper


Daje niską grawitację Obszary przybrzeżne
Chinhook Hop Flopper


Kredyt Codziennie fn

Daje niską grawitację Obszary bagna
Coho Hop Flopper


Daje niską grawitację Obszary leśne

Warto zauważyć, że nawet jeśli spełniasz wymagania dotyczące obszaru i kondycji podczas połowów, niektóre ryby mają dość niską szansę na pojawienie się. Nie stresuj się zbytnio, jeśli nie pojawi się od razu, ponieważ jest to część RNG.

Ponadto floppers można znaleźć poza miejscami połowowymi. Więc jeśli zdarzy ci się chodzić lub pływać w poszukiwaniu następnego miejsca, wrzuć pręt do wody, aby zabić jakiś czas. Wśród broni i innych przedmiotów od czasu do czasu znajdziesz floppers.

Najlepsze lokalizacje z kolekcji ryb do łapania ryb Fortnite

Można znaleźć miejsca rybackie prawie wszędzie Fortnite – rzeki, jeziora, oceany, nazywasz to. Ale to nie znaczy, że w pobliżu będzie pręt rybacki lub wystarczająca odległość od walki bitwy, aby wziąć udział w aktywności, nie zdejmując innych graczy.Idealnie chcesz szukać małych kabin w pobliżu wody, ponieważ zwykle mają beczki z wędkarzami. W pręty mogą być nieuchwytne poza nimi i chociaż można je znaleźć podczas regularnych podróży przez mapę, najlepiej jest zoptymalizować czas jak najwięcej.

Zebraliśmy listę najlepszych miejsc połowowych, jakie można znaleźć na mapie, i możesz je zobaczyć na pierwszy rzut oka:Podczas gdy kilka ryb w kolekcji można znaleźć w dowolnym miejscu, niektórzy proszą o określone obszary. Poniższe miejsca powinny obejmować je wszystkie:

  • Obszary przybrzeżne: Beherver Beach jest lokalizacją, ale na przykład każde wybrzeże, takie jak te otaczające skaliste klify, parne stosy i brudne doki, na przykład. Aby uzyskać więcej zacisznych miejsc, udaj się na zachód od Believer Beach i Holly Hedges, wokół krawędzi mapy.
  • Obszary leśne: Ten jest raczej prosty, tak jak powinieneś łowić ryby w miejscach otaczających płaczące drewno dla tych ryb. Każde miejsce po drugiej stronie rzeki będzie się liczyć.
  • Obszary górskie: Rzeka otaczająca Catty Corner i Misty Meadows, a także miejsca poniżej Catty Corner w pobliżu krawędzi mapy to dobre okrzyki. Ponadto obszar na zachód od Lazy Lake również liczy się dla tej kategorii, ale zwykle jest zalany wrogami, więc kontynuuj ostrożność.
  • Obszary bagna: Wreszcie, Slurpy Bwal jest dla nich, ale jako zasada kciuka, o ile woda jest brązowa, będzie się liczyć jako bagno, więc nie musisz być dokładnie z boku fabryki,co jest zwykle popularnym miejscem dla innych graczy.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Jak zdobyć profesjonalny pręt wędkarski Fortnite wyjaśnił

Podczas gdy możesz uzyskać większość ryb z domyślną wersją, niektóre będą wymagać użycia pręta rybackiego Pro.

Jest to wariant niebiesko-kolorowy, który pozwala złapać te specyficzne ryby, a jak już można się domyślać, mogą być rzadkie.Nie ma konkretnego miejsca do ich poszukiwania, ponieważ mogą pojawić się na ziemi jako zwykłe łupy lub z wewnętrznych beczek wędkarskich, chociaż nie spodziewaj się, że będą obecne w wielu.

Na szczęście możesz użyć benchów broni, aby ulepszyć zwykłą pręt do tej rzadkości, używając złotych prętów. Jeśli zdarzy się, że w pobliżu wybranego miejsca połowowego jest bardzo zalecamy szybką wycieczkę i ulepszenie go, aby jak najlepiej wykorzystać swój czas. Po prostu wiedz, że koszt może być nieco stromy (300 złotych barów z naszego doświadczenia).

Wyjaśniono nagrodę z kolekcji ryb

Ukończenie kolekcji ryb w Fortnite ma nagrodę, ale nie oczekuj, że będzie to doświadczenie, gwiazdy bitwy lub cokolwiek innego pomiędzy.Zamiast tego uzyskasz w swoim katalogu Legacy Invasion Full Scale (która jest osiągnięciem). Można to obejrzeć na karcie kariery w głównym centrum gry.

Chociaż jest to czysto celowy cel, warto pamiętać, że ryby mogą być bardzo pomocne podczas meczów, więc zawsze staraj się zatrzymać i cieszyć się scenerią, czekając, aż pręt się podłączy.

Powodzenia w łapaniu wszystkich ryb!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Fortnite Sezon 7, a następnie sprawdź nasze przewodniki w legendarnych zadaniach, Lokalizacje broni technologicznej IO, Kosmiczne skrzynie, Zmiany mapy sezonu 7 i obce artefakty.

How do you rate Fortnite Lokalizacje kolekcji ryb – gdzie znaleźć wszystkie 33 ryby i najlepsze miejsca rybackie Fortnite wyjaśnił ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *