Fortnite Lokalizacje plakatu: gdzie spryskiwać na różnych plakatach węglika lub omega

Startseite » Fortnite Lokalizacje plakatu: gdzie spryskiwać na różnych plakatach węglika lub omega
19. kwietnia 2024
6 minutes
22

By Jhonny Gamer

Odkrycie Fortnite Lokalizacje plakatu z węglikami lub Omega jest jednym z Fortnite wiele cotygodniowych wyzwań.

Ukończenie Spryskaj różne plakaty z węglika lub Omega Cel da ci dodatkowy XP, aby pomóc w wielu nagrodach z sezonu 4. Pamiętaj, że musisz być posiadaczem przepustki bitwy, aby podjąć to wyzwanie.

Jeśli dopiero zaczynasz, nasz Fortnite Battle Royale Wskazówki i sztuczki może dostarczyć pomocnych wskazówek.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Jak działa opryskiwanie na różne plakaty z węglika lub Omega?

W przypadku wyzwań w 6 tygodniu masz za zadanie:

  • Spryskaj różne plakaty z węglika lub Omega (7 ogółem, 5 gwiazd bitwy)

Kolejny na liście obejmuje wyszukiwanie między placem zabaw, kempingu i śladem.

Na mapie znajdują się plakaty ozdobione dwiema skórkami z nagród sezonu 4 – Carbide i Omega. Jeśli stoisz przed jednym z nich i użyjesz sprayu, zaznaczysz jeden z celu.

Spraye zostały dodane wraz z przybyciem sezonu 4, więc nie martw się, jeśli nie wiesz, jak z nich korzystać. Masz już jeden w swoim ekwipunku – wystarczy najpierw go wyposażyć. Przed dopasowaniem przejdź do szafki, wybierz zapasowe gniazdo emotki i wybierz go.Następnie użyjesz sprayu w taki sam sposób, jak na emocie, naciskając d-pad na konsoli lub klawisz B na PC.

Jeśli natkniesz się na plakat, który został już spryskany, nie martw się – nadal możesz użyć swojego i dodać go do swojej całkowitej.

Jeśli chodzi o plakaty, są one rozsiane na całej mapie i wymagają polowania, aby znaleźć potrzebną ilość. Na szczęście możemy pomóc w lokalizacjach.Fortnite Lokalizacje plakatu: gdzie spryskiwać na różnych plakatach węglika lub omega

Plakaty są trudne do zauważenia – nie są widoczne z autobusu bojowego i chociaż możesz na nie naturalnie wpaść na nie, są w większości poza utartą ścieżką, niezależnie od tego, czy jest to wewnętrzne budynki, czy na ścianach zewnętrznych, możesz łatwo przejechać obok.

Musisz znaleźć siedem w sumie. Na szczęście jest o wiele więcej, z w sumie 15 na mapie – więcej niż potrzebujesz wyzwania.1) Idź do północno-zachodniego rogu Gasy Grove, a zanim wejdziesz do restauracji przy tylnych drzwiach, plakat znajduje się na ścianie.2) Po dalekiej wschodniej stronie mapy – południowo -wschodni od Lonely Lodge – znajduje się duża rezydencja. Wejdź przez drzwi wejściowe, zejdź w lewo i zejdź po schodach. Wejdziesz do superbohatera Lair. Przejdź obok gigantycznego znaku na ścianie i wejdź do narożnego pokoju, gdzie plakat znajduje się na ścianie.

3) Na wschód od Retail Row to złom. Na południowym punkcie znajduje się szałak z neonowym „otwartym” znakiem z przodu. Plakat jest widoczny w środku.4) W środkowym wschodzie mapy (południowo-wschodni miasta pomidor. Udaj się do południowo-zachodniego rogu podwórza, gdzie kończy się tor pociągowy. Skieruj się w kierunku drzwi po prawej, a plakat znajduje się na ścianie obok niego.

5) Na południe od Tomato Town znajduje się tunel. Zbliżając się z południa, plakat będzie po prawej stronie.

6) Udaj się na środkową wyspę jeziora łupów i wejdź przez drzwi wejściowe. Plakat znajduje się na tylnym pokoju, na ścianie skierowanej w stronę drzwi wejściowych.7) Na górze między tłustym gajem i snobistycznym brzegiem znajduje się samotny dom. Wejdź przez drzwi wejściowe i weź lewą, aby znaleźć plakat na ścianie.

8) Południowy zachód od Dusty Divot to wysoki, cienki pasmo górskie. W połowie drogi znajduje się kemping z plakatem na pobliskiej ścianie.

9) W przerażających wieżach jest plakat, ale dobra wiadomość jest taka na bardzo zewnętrznej krawędzi na południowym wschodzie, na zewnętrznej ścianie pod niektórymi schodami. Jeśli zbliżysz się z południowego wschodu, w ogóle nie będziesz musiał zapuszczać się w przechylone wieże.10) Na południe od zmiennych wałów to czerwony most. Jeśli zbliżyłeś się z zachodu, przejdź przez drzwi po lewej stronie i zejdź po schodach. Plakat jest tam.

11) Na północy Whater Mire znajduje się więzienie. Z wewnętrznego krateru idź do północno-wschodniego narożnika, a plakat będzie w celi na parterze.

12) Na zachód od Pleasant Park to rezydencja w zielonej plamce ziemi. Skieruj się przez przód, a plakat pozostanie na parterze.

13) W dużym centralnym magazynie Junk Junk Junka Junce Junction, który znajduje się na północ od najbardziej centralnego pokoju z sofami.

14) Między Junk Junction a Anarchy Acres to nienazwana lokalizacja z dużym budynkiem podobnym do motelu. Udaj się do pierwszego pokoju po południowej stronie, a plakat będzie na ścianie po wejściu.

15) W północno-wschodniej części mapy, powyżej i prawej lasy, znajduje się samodzielny dom. Przejdź przez drzwi wejściowe i będzie to na dole schodów.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Podobnie jak w przypadku innych wyzwań, musisz to zrobić, grając mecze (nie możesz wprowadzić mapy bez innych graczy), więc musisz uniknąć spotkań walki, gdy próbujesz znaleźć każdą lokalizację.

UWAGA, musisz ukończyć mecz, aby wyzwanie zostało zakończone – rezygnacja z meczu, gdy tylko go zebrasz, nie zadziała.

Kiedy skończysz, jest o wiele więcej Fortnite wyzwania Aby zakończyć – w tym w tym tygodniu plac zabaw, kemping i lokalizacja śladu.

How do you rate Fortnite Lokalizacje plakatu: gdzie spryskiwać na różnych plakatach węglika lub omega ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *