Fortnite Lokalizacje sceny więźniów: gdzie znaleźć etapy stylu więźniów 2, 3 i 4

Startseite » Fortnite Lokalizacje sceny więźniów: gdzie znaleźć etapy stylu więźniów 2, 3 i 4
22. kwietnia 2024
4 minutes
23

By Jhonny Gamer

Znalezienie Fortnite Etapy więzienia jest opcjonalną serią odblokowań po ukończeniu wystarczającej liczby wyzwań.

Takie postępowanie odblokowuje więźnia w ramach lokalizacji Snowfall Secret Battle Star, I choć gra nie sugeruje jako taka, istnieją trzy dodatkowe style do odblokowania poprzez zakończenie Więzień organizuje 2, 3 i 4.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:

Jak działają etapy więźniów Fortnite

Najpierw musisz odblokować skórę więźnia Fortnite. Więzień jest nagradzaną skórą za wykonywanie 60 tygodniowych wyzwań Przez cały sezon 7. Możesz zobaczyć swoje postępy w ramach lokalizacji Snowfall Secret Battle Star ekran.

Po zakończeniu zobaczysz następujący ekran nagrody:Chociaż gra ich nie reklamuje, są wtedy trzy dodatkowe style więźniów do odblokowania. Można je znaleźć w interakcji z określonymi obiektami na mapie. Są one zwolnione w falach – etapach więźniów – przez wiele tygodni, z łącznie trzema dodatkowymi stylami.

Masz tylko do końca sezonu 7, aby je odblokować, więc upewnij się, że dostaniesz do nich przed datą premiery sezonu 8 toczy się wokół.

Mapa lokalizacji sceny więzienia

Na pierwszy rzut oka znajdziesz lokalizacje sceny więźniów:


Mapa lokalizacji sceny więzienia

Pamiętaj, że pomimo wszystkich poniżej musisz mieć skórę więźnia wyposażoną do interakcji z odpowiednimi przedmiotami i należy je wykonać w porządku.

Ponadto etap 1 więźnia jest automatycznie odblokowywany – jest to domyślny wygląd.

Lokalizacja więzienia 2

Aby odblokować drugi styl więźnia – pamiętaj, że pierwszy etap jest domyślnym wygląd.

W szczególności musisz dotrzeć do wyższej podłogi. Najłatwiej jest, jeśli wylądujesz na dachu i skierujesz się po schodach, aż dotrzesz do obszaru ze stołami po bokach i kominkiem na tylnej ścianie.

Jeśli wychodzisz z ziemi, po prostu wspinaj się po schodach, aż je znajdziesz.Zbadaj dalekie biurko, w którym znajdziesz klucz. Jeśli masz wyposażoną skórę więźnia, możesz z nią wchodzić w interakcje.Zrób to, a skórka więzienia 2 odblokuje się automatycznie. Zostanie to potwierdzone po osiągnięciu końca meczu.Lokalizacja więzienia na etapie 3

Trzeci styl więźnia – lub etap 3 – znajduje się w pustynnym obszarze mapy.W szczególności udaj się na górę na północ od Paradise Palms. Na szczycie tej góry znajduje się ognisko, obok krawędzi klifu.Nosząc skórę więźnia, zapal ognisko. Zwróć uwagę, jeśli ktoś inny cię do tego pokonuje, być może będziesz musiał spróbować ponownie w innym meczu!W ten sposób skóra przekształca się w trzeci styl, a będziesz wiedział na pewno, kiedy otrzymasz powiadomienie o nagrodach na końcu meczu.Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Lokalizacja więzienia na etapie 4

Lokalizacja Jaisera Etape 4 znajduje się na północno -wschodnim mapie – na klifie na północ od Wailing Woods.Na południowym krańcu długiego klifu znajduje się krąg pochodni na kamiennej podłodze.Grając jako więźnia ze skórkami na etapie 2 i etapu 3, pochodnie zapalą się, gdy wejdziesz na środek.Następnie skóra na etapie 4 zostanie odblokowana.

To wszystko – wszystkie cztery etapy więźniów zostały odblokowane! Teraz do sezonu 8…


How do you rate Fortnite Lokalizacje sceny więźniów: gdzie znaleźć etapy stylu więźniów 2, 3 i 4 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *