Fortnite – Lokalizacje tortu urodzinowego: gdzie tańczyć przed ciastami i spożywać wyjaśnione ciastka urodzinowe

Startseite » Fortnite – Lokalizacje tortu urodzinowego: gdzie tańczyć przed ciastami i spożywać wyjaśnione ciastka urodzinowe
16. kwietnia 2024
4 minutes
29

By Jhonny Gamer

Taniec przed ciastami I Spożywanie ciast urodzinowych w różnych meczach są dwa Fortnite Wyzwania urodzinowe w rozdziale 2 sezonu 8.

W przypadku tych wyzwań musisz odwiedzić wiele wymienionych lokalizacji w Fortnite mapa i znajdź urodziny ukryte w środku.

Wykonanie obu tych wyzwań pomoże Ci zdobyć trzy urodziny – 4 Me??? Bling Bling, Hoopla Hammer Hammer Tool i 4? Wynik! Emoticon – zamiast XP na bitwy sezonu 8.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:

Lokalizacje tortów urodzinowych w Fortnite wyjaśnił

Jest 14 ciast urodzinowych, które można tańczyć, aby to ukończyć Fortnite Wyzwanie urodzinowe. Każdy znajduje się w wymienionej lokalizacji w Fortnite mapa widoczne poniżej.


Lokalizacje ciast urodzinowych.

Jeśli starasz się znaleźć jedno z ciast, zalecamy skakanie w samochodzie i jazda po wybranej lokalizacji. Miej oko na duże ciasto i balony! Nie zapomnij o przeciwnych graczach, którzy mogą chcieć skrócić twoje uroczystości…

Aby znaleźć tort urodzinowy w wierzących plaży, musisz udać się na parking na zachód od molo.

Tort urodzinowy w Catty Corner można znaleźć w pobliżu stacji benzynowej.

Jeśli chcesz odwiedzić tort urodzinowy w zamku Coral, udaj się do południowego wejścia do środkowych ruin.

Tort urodzinowy z bandymi upraw można znaleźć po zachodniej stronie wiejskiego domu.

W Craggy Cliffs tort urodzinowy znajduje się przed sklepem naprzeciwko restauracji Fishsticks.

Tort urodzinowy dla brudnych doków można znaleźć po południowej stronie magazynu na południe od drogi prowadzącej do tej lokalizacji.

Aby znaleźć tort urodzinowy w Holly Hedges, musisz odwiedzić wejście do centrum ogrodniczego.

Jeśli chcesz znaleźć tort urodzinowy na mglistych łąkach, musisz udać się na wschodnią stronę miasta i po prostu przejść drogą, aż zauważysz ciasto.

Odwiedzając Lazy Lake możesz znaleźć tort urodzinowy w pobliżu kabiny opłat.

Tort urodzinowy w Pleasant Park może znaleźć w Central Park w pobliżu bramek na boisko piłkarskie.

Odwiedź główny parking w celach detalicznych, aby znaleźć kolejny tort urodzinowy.

Tort urodzinowy w opadanym bagnie można znaleźć z grubsza w środku obszaru fabrycznego.

Jeden tort urodzinowy można znaleźć na parkowym parkingu Stacks.

Należy zauważyć, że w innych wymienionych lokalizacjach są ciasta urodzinowe niż te podkreślone powyżej, na przykład w płaczu, ale tańczenie przed tymi ciastami nie wydaje się liczyć się na wyzwanie.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Jak spożywać torby urodzinowe w Fortnite

Gdy znajdziesz tort urodzinowy w Fortnite, będziesz mógł spożywać wokół niego kawałki ciasta, chyba że ktoś już je zjadł!

Jeśli nie jesteś w pełnym zdrowiu i tarczy, jedzenie ciasta przywróci niektóre z obu liczników. Jeśli jednak jesteś w pełnym zdrowiu, to przywróci to tylko część twojej tarczy.Będziesz musiał spożywać cztery fragmenty tortu urodzinowego w czterech różnych meczach, aby ukończyć jeden z Fortnite Wyzwania urodzinowe. Zalecamy próbę odwiedzenia jednego z wielu ciast na początku meczu, aby upewnić się, że dostaniesz kawałek ciasta przed szybkim ucieczką.

Ważne jest, aby pamiętać, że twoje postępy w tym wyzwaniu mogą pojawić się tylko wtedy, gdy jesteś wyeliminowany lub wygrasz mecz.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sezonie 8 Fortnite, odwiedź nasze strony na karcie bitewnym sezonu 8, Spotkania na boki, Broń na boki, Lokalizacje kolorów, Punchcards Quest I gdzie znaleźć strażników IO.

How do you rate Fortnite – Lokalizacje tortu urodzinowego: gdzie tańczyć przed ciastami i spożywać wyjaśnione ciastka urodzinowe ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *