Fortnite oszust zmuszony do zapłaty po epickim procesie

Startseite » Fortnite oszust zmuszony do zapłaty po epickim procesie
22. kwietnia 2024
2 minutes
24

By Jhonny Gamer

Epic wziął Fortnite oszusta do sądu w Australii, w wyniku czego wspomniany oszust został zmuszony do płacenia odszkodowania, zamykania zacienionych kodów sprzedaży.

Dokumenty uzyskane przez Gamespot Ujawnij Brandona Despotakisa, czyli Bleazefn, ponieważ są znani online, naruszył Fortnite Umowa licencyjna użytkownika końcowego i jej warunki świadczenia usług oraz prawa autorskie Epic przez nielegalnie sprzedawane konta i kody w grze innym Fortnite gracze.

Obejmowały one „AIMBOTS, ograniczone konta„ pełnego dostępu V-Bucks ”i„ nieaktywne ”konta, które obejmowały rzadkie lub popularne skórki oraz wstępnie ukończone karty bitewne, między innymi nielegalne oferty”.


Fortnite Xbox Cloud Gaming Zwiastun

Podobno Blazefn używał również grafiki, które wyglądały niezwykle jak własne Epic w ich nielegalnym sklepie.

EPIC wydało następujące oświadczenie w tej sprawie:

„Sprzedaż zagrożonych kont i technologii oszukiwania naraża informacje ludzi na ryzyko i rujnuje doświadczenie dla osób, które grają w uczciwe. Poważnie traktujemy nielegalną sprzedaż tych przedmiotów i będziemy realizować wszystkie dostępne opcje, aby nasze gry pozostają zabawne, uczciwe i nigdy nie płacą.”

BLAZEFN Dodatkowo wydało własne oświadczenie, które brzmi:

„Hej, wszyscy, to jest Blazefn. Do niedawna sprzedałem nieautoryzowane Fortnite kody i narażone na szwank Fortnite konta graczy. Nie będę już tego robić, ponieważ epickie gry złapały mnie i rozpoczęły postępowanie prawne przeciwko mnie w Australii.

„Podlegam również ograniczeniom prawnym, które uniemożliwiają mi to robienie tego w przyszłości i muszę zapłacić ugodę pieniężną, którą Epic da darowiznę na cele charytatywne.

„Chciałbym przeprosić Społeczność Fortnite. To, co zrobiłem, było nielegalne i dało graczom niesprawiedliwą przewagę nad innymi ludźmi, którzy grają zgodnie z zasadami. Nigdy więcej tego nie zrobię.”

BLAZEFN poprosił następnie, aby osoby nie skontaktowały się z nimi w sprawie żadnej przyszłości Fortnite kody lub konta graczy.

Pełna suma szkód uzyskanych przez EPIC zostanie przekazana na cele charytatywne Dziecinnie proste, Organizacja, która poprawia życie dzieci dzięki sile zabawy.

How do you rate Fortnite oszust zmuszony do zapłaty po epickim procesie ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *