Fortnite Polecaj program znajomych, nagrody i jak odblokować wyjaśnioną skórę Rainbow Racer

Startseite » Fortnite Polecaj program znajomych, nagrody i jak odblokować wyjaśnioną skórę Rainbow Racer
23. kwietnia 2024
4 minutes
25

By Jhonny Gamer

Czy masz na myśli kogoś, kto mógłby rzucić zaproszenie? Oto jak skierować przyjaciela Fortnite i odblokować skórę Rainbow Racer i inne nagrody.

Skieruj przyjaciela W Fortnite pozwala zaprosić kumpla, który jest nowy w grze i zdobyć wiele nagród.

Pracując podobnie do programu restartowania znajomego, który został ponownie wprowadzony na początku 2021 r., Program ten jest ukierunkowany.

Ta strona wyjaśni Jak skierować przyjaciela Fortnite jak również Jak odblokować skórę Rainbow Racer Wykonując wcześniej kilka zadań.

Na tej stronie:


Fortnite Rozdział 2 Zwiastun sezonu 8

Jak skierować przyjaciela Fortnite wyjaśnił

Polecaj znajomego to dość prosty program w praktyce, który pozwala zostać skierowanym nowym Fortnite gracz w zamian za nagrody. Na szczęście wspomniane nagrody mogą zostać odblokowane zarówno przez skierowanego, jak i sędziego, więc jest to obiecująca zachęta.

Aby rozpocząć program, jako polecenie musisz uruchomić grę na dowolnej platformie, a następnie zalogować się strona internetowa. Tam wybierz osobę, którą chcesz polecić z listy znajomych (korzystając z konta gier Epic).Warto zauważyć, że twój przyjaciel musiał grać mniej niż 120 minut rdzenia Fortnite Battle Royale Mode (obejmuje to solo, duos, trio lub drużyny) w ciągu ostatnich 30 dni (obejmuje to nowych graczy). Jako taki, polecenie musi być tym, który wysyła zaproszenie, w przeciwnym razie nie zadziała. Może zabrzmieć oczywisto, ale na wszelki wypadek sprawdziliśmy to!

Łatwiejszym sposobem wysyłania zaproszenia jest, gdy zalogujesz się na stronie i wykonanie kroków, strona da ci opcję udostępnienia poręcznego linku do zaproś.Ponadto możesz mieć do pięciu sędziów od teraz do końca programu. Oczywiście każdą nagrodę można zdobyć tylko raz, ale oznacza to, że możesz nadal pomagać innym ludziom.

To powiedziawszy, istnieją ograniczenia w zakresie okresów na wykonanie tych zadań, co wyjaśnimy poniżej.

Fortnite Polecaj Data zakończenia rejestracji znajomego: kiedy się odwołaj znajomego?

Polecaj program znajomych w Fortnite jest podzielony na dwa okresy, więc najlepiej jest wskoczyć i zacząć jak najszybciej.W przypadku okresu rejestracji znajomego daty są następujące:

  • Poniedziałek, 25 października (9 rano Wielka Brytania, 10am Cest, 4 rano EDT, 1am PDT)
  • Niedziela, 14 listopada (4:59 Wielka Brytania, 5:59 Cest, 23:59 EDT, 21:00 PDT)

Po zapisaniu przyjaciela lub więcej jako swojego sędziego, oboje możesz zdobyć nagrody między następującymi datami:

  • Poniedziałek, 25 października (9 rano Wielka Brytania, 10am Cest, 4 rano EDT, 1am PDT)
  • Poniedziałek, 10 stycznia (4:59 Wielka Brytania, 5:59 Cest, 23:59 EDT, 21:00 PDT)

Teraz zobaczmy, co jest w sklepie pod względem nagród.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Fortnite Polecaj nagrody Friend – Jak odblokować Rainbow Racer, wyjaśnił

Istnieje w sumie pięć nagród do odblokowania Fortnite odsyła program znajomych. Dla każdego z nich i twój sędzia będziecie musieli grać razem i wykonać określone zadanie.

Możesz znaleźć wszystkie nagrody znajomych, w tym Rainbow Racer Fortnite skóra poniżej:

Nagroda, by odblokować
Ekran ładowania blokady


Utwórz połączenie (zapisz znajomego jako sędziego w programie)
Opakowanie midescencyjne


Zagraj w 1 grę w Fortnite z sędziego
Flair Fare Slider


Umieść 10 najlepszych 3 razy z sędziego
Pickaxe wału napędowego


Wyeliminuj 10 przeciwników z sędziego
Rainbow Racer skóra


Zdobądź samodzielnie 60 plus poziomy i poczekaj, aż twój sędzia uzyskałby poziomy 60 plus

Warto zauważyć, że twoje postępy w tych zadaniach są wyświetlane na stronie Polecaj znajomego zamiast zakładki w grze. Ponadto, jak wspomniano w zrzeczeń, nagrody zostaną przyznane bezpośrednio na twoje konto EPIC w ciągu godziny od wykonania zadania. Więc nie martw się, jeśli nie widzisz tego od razu.

Jeśli chodzi o zapotrzebowanie na skórę Rainbow Racer, zdobycie co najmniej 60 poziomów może być zadaniem czasochłonnym. Na szczęście przedłużony okres do 10 stycznia powinien pomóc. W razie wątpliwości skup się na Fortnite wyzwania Aby jak najlepiej wykorzystać każdą sesję bitwy Royale!

How do you rate Fortnite Polecaj program znajomych, nagrody i jak odblokować wyjaśnioną skórę Rainbow Racer ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *