Fortnite Sith Holocron w lokalizacji jaskini gałęzionej i jak podważyć otwarte skrzynki wysyłkowe, aby znaleźć Sith Holocron

Startseite » Fortnite Sith Holocron w lokalizacji jaskini gałęzionej i jak podważyć otwarte skrzynki wysyłkowe, aby znaleźć Sith Holocron
24. kwietnia 2024
3 minutes
25

By Jhonny Gamer

Zlokalizuj, gdzie holokron Sith jest trzymany w jaskini Rave I PRY Otwórz pudełka wysyłkowe, aby znaleźć holokron Sith są etapami w części 4 zadań Vibin ’ W Fortnite Rozdział 3 Sezon 3.

Musisz ukończyć do części 3 poprzednich wyzwań wibinowych Fortnite odblokować część 4 i te konkretne zadania.

Znalezienie Lokalizacja Sith Holocron w Rave Cave Zarabię ci 7k XP, podobnie jak wkurzanie skrzynek wysyłkowych, aby. Ten XP może następnie pomóc w odblokowaniu nowych skór bitwy.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:


KLOCKI LEGO Fortnite.

Fortnite Lokalizacja jaskini Rave Sith Holocron

Po ustanowieniu łącza urządzenia dla tego ostatniego zestawu wyzwań w części 4 Vibin ’, za zadanie zlokalizować holokron Sith w pobliskiej jaskini Rave.

Rave Cave to duży obszar, ale na szczęście odkryć, gdzie jest holokron Sith. Aby zlokalizować holokron Sith w Rave Cave, przejdź do najniższego poziomu, przy wodzie pośrodku.


Upewnij się, że przejdziesz do niższego poziomu jaskini rave, aby znaleźć holokron Sith.

Wyzwanie wyjaśni, gdy zbliży się wystarczająco blisko do holokronu Sith położone za pół-otwartymi okiennicami obok schodów w środku jaskini Rave.


Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Jak podważyć otwarte skrzynki wysyłkowe, aby znaleźć holokron Sith Fortnite

Po znalezieniu ogólnego obszaru Sith Holocron, następny etap zadania prosi o podważenie otwartych skrzynek wysyłkowych, aby znaleźć holokron Sith.

Zsuń lub przykucnij pod metalowymi okiennicami, aby wejść do pokoju z skrzynkami wysyłkowymi. Są to brązowe skrzynie oznaczone na twojej minimapie i hud. Aby znaleźć holokron Sith, Użyj narzędzia do zbioru na wszystkich polach wysyłkowych, aż na jednym z pudełek pojawi się mały czerwony element. Znaleźliśmy nasze na skrzyni po lewej stronie pokoju.


Po wkurzaniu otwórz prawidłowe pole wysyłki i znalezienie Sith Holocron, otrzymasz 7K XP za wykonanie zadania, a kolejne 36k XP do ukończenia tego ostatniego etapu Part 4 Vibin 'Quests.

Jeśli ty’D chciałbym dowiedzieć się więcej o Fortnite Rozdział 3 Sezon 3, Sprawdź nasze strony na bitewnej przepustce, Skórka Indiana Jones, Lokalizacje znaków, Jak jeździć na zwierzętach, Lokalizacje nasion rzeczywistości i jak szybko zdobyć XP.

How do you rate Fortnite Sith Holocron w lokalizacji jaskini gałęzionej i jak podważyć otwarte skrzynki wysyłkowe, aby znaleźć Sith Holocron ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *