Fortnite Skórka drapieżnika: lokalizacja drapieżnika i jak pokonać wyjaśniony drapieżnik

Startseite » Fortnite Skórka drapieżnika: lokalizacja drapieżnika i jak pokonać wyjaśniony drapieżnik
24. kwietnia 2024
5 minutes
24

By Jhonny Gamer

Drapieżnik to najnowszy łowca nagród, który pojawił się Fortnite Rozdział 2 Sezon 5.

Pokonanie drapieżnika odblokuje nową skórę drapieżników, abyś mógł naprawdę polować na innych graczy w stylu.

Najpierw jednak musisz wiedzieć lokalizacja drapieżnika I Jak pokonać drapieżnika Albo możesz być bardzo martwy, bardzo szybko.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:


Drapieżnik dociera przez punkt zerowy

Lokalizacja drapieżnika w Fortnite wyjaśnił

Jeśli chcesz walczyć z drapieżnikiem Fortnite, a następnie musisz udać się do ukrytej twierdzy w północnej części Fortnite mapa.


Lokalizacja ukrytej twierdzy w Fortnite.

Ukradkowa twierga znajduje się w pobliżu latarni morskiej, co oznacza, że jest na północ od Pleasant Park i na wschód od zamku Coral. Dobrym pomysłem jest lądowanie na ścianie otaczającej twierdzę lub tylko w ścianach, ponieważ pomoże ci mieć oko na innych graczy w tym małym obszarze.Gdy będziesz bezpiecznie w ukradkowej twierdze, nie spodziewaj się, że drapieżnik łatwo znajdziesz. Ma wiele umiejętności, które pomogą ci go uniknąć, a jeśli nie jesteś odpowiednio przygotowany, może łatwo cię zabić.

Predator jest szefem wędrującym, więc może być w dowolnej części ukrytej twierdzy. Ponieważ jest to dość duży obszar, sugerujemy, abyś zaczął w pobliżu statku drapieżnika, który znajduje się w północnej części twierdzy, a następnie krąży wokół dna środkowego wzgórza. Jeśli do tego czasu nie spotkałeś drapieżnika, udaj się na wzgórze i do ruin.Dobrym pomysłem jest również skradanie się w kierunku wszelkich strzałów, które możesz usłyszeć, ponieważ może to być kolejny gracz walczący z drapieżnikiem. Tylko upewnij się, że nie jesteś zauważony!

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Jak pokonać drapieżnika Fortnite

Drapieżnik jest jednym z najtrudniejszych bossów, które pojawiły się Fortnite Jak dotąd dzięki jego specjalnym umiejętnościom i dużej ilości zdrowia.Głównym atakiem drapieżnika jest seria pazurów, a jeśli zostaniesz w nich złapany, szybko stracisz dużo zdrowia. Warto zachować pewną odległość między tobą a drapieżnikiem, aby uniknąć tych ataków.Jednak to, co naprawdę sprawia, że drapieżnik jest trudnym szefem do pokonania, jest to, że w rzeczywistości trudno jest znaleźć dzięki jego zdolnościom maskowania.

Chociaż będziesz mógł zobaczyć słaby zarys ciała drapieżnika, jeśli jesteś wystarczająco blisko, nadal możesz łatwo przegapić kosmitę, jeśli nie zwracasz wystarczającej uwagi. Warto słuchać muzyki, ponieważ kiedy drapieżnik jest w pobliżu, zauważysz niewielką zmianę.


Możesz zobaczyć drapieżnika, gdy jest zaklasyfikowany, jeśli jesteś wystarczająco blisko.

Predator również wyłączy się i włączy się w określonych momentach, co ułatwia zaatakowanie. Kiedy drapieżnik wykonuje płaszcz, bądź gotowy, aby uciekł do innej części twierdzy;Użyj tej przerwy w walce, aby leczyć lub ponownie załadować broń, jednocześnie śledząc drapieżnika.

Wreszcie drapieżnik działa również szybciej niż regularny Fortnite postacie i mogą skoczyć wyżej. Oznacza to, że drapieżnik jest doskonały w ucieczce od twoich ataków i znikającym w zaroślach twierdzy.


Predator przygotowujący się do skoku.

Nie zapomnij mieć oka na innych graczy, gdy ścigasz drapieżnik!

Polecamy walkę z nim w drużynach, ponieważ jeśli ty lub jeden z twoich kolegów z drużyny zabije drapieżnika, to zwycięstwo będzie liczyło się dla całego drużyny – chociaż nie zadał ci ciosu śmierci, zbierasz nagrody.Jeśli jednak wolisz, żebyś walczył samym drapieżnikowi, sugerujemy włożenie twoich umiejętności ukrycia na test i wpadnięcie po to, że otrzymał już znaczną liczbę szkód przez innych graczy. Mamy nadzieję, że zapewni to, że w końcu zabije drapieżnika i odblokowuje skórę.


Pozwól innym graczom zaatakować drapieżnika.

Tak czy inaczej, zanim zaangażujesz się w walkę z drapieżnikiem, będziesz chciał upewnić się, że zebrałeś niektóre przedmioty lecznicze, wzmocniłeś tarczę i zebrałeś kilka broni na wyższym poziomie.


W twierdzy jest duża liczba skrzyń.

Sugerujemy użycie broni szybkiej strzelania, takiej jak karabin szturmowy, ponieważ zapewni ona jak najwięcej, zanim drapieżnik zniknie z powrotem do dżungli.Dobrym pomysłem jest również posiadanie wyboru broni, dzięki. Znowu pozwoli ci to szybko uszkodzić drapieżnika i możesz ponownie załadować broń, gdy ponownie go polujesz.

Pamiętaj – drapieżnik jest trudnym do pokonania, więc nie zdziw się, jeśli zajmie ci to wiele prób. Po pokonaniu go odblokujesz skórę drapieżnika i, odwiedzając mieszkanie Predatora Nosząc go, możesz odblokować kolejną nagrodę.Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rozdziale 2 sezonu 5 Fortnite, a następnie sprawdź nasze przewodniki na skórkach bitewnych, sztabki złota, nowy system nagród i mapa!

How do you rate Fortnite Skórka drapieżnika: lokalizacja drapieżnika i jak pokonać wyjaśniony drapieżnik ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *