Fortnite Streetlight Spotlight Locations – gdzie tańczyć pod światłem ulicy Fortnite

Startseite » Fortnite Streetlight Spotlight Locations – gdzie tańczyć pod światłem ulicy Fortnite
25. kwietnia 2024
4 minutes
27

By Jhonny Gamer

Znalezienie Lokalizacje reflektorów ulicznych – a potem udało mi się Dańcz różne światła uliczne jest celem jednego z Fortnite wiele cotygodniowych wyzwań.

Ukończenie go da ci dodatkowy XP, aby pomóc w wielu sezonach 6 nagrody. Pamiętaj, że musisz być przepustką bitwą posiadacz w celu podjęcia tego wyzwania.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:

Fortnite Lokalizacje reflektorów ulicznych: gdzie są reflektory uliczne Fortnite?

Musisz tańczyć w sumie siedem reflektorów ulicznych, aby zmusić w tym tygodniu – do tej pory znaleźliśmy dziesięć, chociaż warto zauważyć, że może być więcej, co czyni twoje życie trochę łatwiejszym.

Oto 10 reflektorów ulicznych, które znaleźliśmy do tej pory – wystarczy, aby ukończyć wyzwanie:


Fortnite Mapa lokalizacji reflektorów ulicznych

W szczególności znajdują się one w następujących lokalizacjach.

Tłuste gaj, W centrum tego obszaru:Przechylone wieże 1, Obszar północno-zachodni:Przechylone wieże 2, Obszar środkowy, wschodni:Pleasant Park, Na najdalszym na północ od obszaru:Leniwe linki, Ponownie, na dalekiej północy, na parkingu:Fabryka flush, W rzeczywistości w osadzie na północny zachód od Flush Factory, w pobliżu jednego z budynków fabrycznych:Wewnętrzny obszar piłki nożnej, na zewnątrz, w środku osady:Świątynia pomidorowa, W jednym z tuneli Unground:Rząd detaliczny, na zewnątrz, do ślizgowej wschodniej strony miasta:Fatalne pola, przed najbardziej wysuniętym na północ budynek stodoły:Już zrobione? Istnieje wiele innych wyzwań Podjąć się w tym tygodniu – więc graj dalej!

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Jak tańczyć pod różnymi światłem ulicznym Fortnite

W przypadku wyzwań w 1 tygodniu, Masz za zadanie:

  • Tańczyć pod różnymi światłami ulicznymi (7 ogółem, 10 gwiazd bitwy)

To dość proste wyzwanie, ale jeśli jesteś nowy Fortnite Istnieje kilka podstaw, o których należy pamiętać.

Po pierwsze, nie musisz tańczyć pod wszystkimi siedmioma światłami ulicznymi w jednym meczu – ukończenie ich z czasem, a nawet w trakcie całej przepustki bitewnej, będzie dobrze.

Po drugie, oczywiście musisz tańczyć pod różnymi – nie można po prostu tańczyć w tym samym świetle ulicznym siedem razy (jak to jasno pokazuje sformułowanie wyzwania).

Po trzecie, możesz zastanawiać się, jak tańczyć, czy jesteś nowy w grze. Aby to zrobić, podnieś koło emocji (naciśnij B na PC), a następnie wybierz emotę, która sprawia, że twoja postać tańczy. Otrzymasz wyskakowanie na ekranie, gdy pomyślnie tańczysz przed jednym, więc będziesz wiedział, kiedy to zadziała!

Wreszcie, warto zwrócić uwagę na różnicę między tego rodzaju światłami ulicznymi i normalnymi – tych, które liczą się dla tego wyzwania, mają zestaw głośników, jak widać na powyższych obrazach – wszelkie światła z tymi głośnikami będą się liczyć!

Jeśli walczysz, zalecamy wypróbowanie jednego z trybów LTM – takiego jak 50V50 – który dzieli mapę, dzięki czemu jesteś otaczany przez innych przyjaznych graczy, co oznacza, że nie będziesz zasłaniany po przejechaniu mapyI radzenie sobie z wyzwaniem.

How do you rate Fortnite Streetlight Spotlight Locations – gdzie tańczyć pod światłem ulicy Fortnite ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *