Fortnite – Uszkodzone lokalizacje teleskopów: Jak naprawić wyjaśnione uszkodzone teleskopy

Startseite » Fortnite – Uszkodzone lokalizacje teleskopów: Jak naprawić wyjaśnione uszkodzone teleskopy
16. kwietnia 2024
3 minutes
25

By Jhonny Gamer

Naprawa uszkodzonych teleskopów jest jednym z wyzwań przygotowujących nas, zarówno w kategoriach wskazówek XP, jak i historii, na koniec Fortnite Rozdział 2 Sezon 6.

W tym wyzwaniu znajdziesz się na trekking Fortnite mapa do różnych Uszkodzone lokalizacje teleskopu więc możesz je naprawić.

Ukończenie tego Fortnite Wyzwanie nagrodzi cię 24K XP, co pomoże odblokować więcej skór bitewnych.

Na tej stronie:

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .


Fortnite Zero CRISIS Finale Live Event rozgrywa

Uszkodzone lokalizacje teleskopów w Fortnite

Po siedmiu uszkodzonych teleskopach rozrzuconych po Fortnite mapa:


Uszkodzone lokalizacje teleskopu w Fortnite.

Aby naprawić teleskop, najpierw musisz zebrać wymagane materiały, które polecamy najpierw zaoszczędzić czas i uniknąć innych graczy, którzy mogą również pracować nad tym wyzwaniem.Będziesz musiał tylko naprawić pięć z tych teleskopów, aby ukończyć to wyzwanie. Mimo to, ze względu na odległość między większością teleskopów, to wyzwanie prawdopodobnie zajmie Ci wiele wyzwań.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Jak naprawić uszkodzony teleskop w Fortnite

Jeśli chcesz naprawić jeden z uszkodzonych teleskopów w Fortnite, najpierw musisz zebrać 20 metalu.Na szczęście metal można łatwo zebrać, niszcząc dowolny metalowy obiekt na Fortnite mapa.

Ważne jest jednak, aby pamiętać, że Twój materiał resetuje się na początku meczu, więc nawet jeśli masz 300 kawałków metalu w poprzednim meczu, masz zero w następnym.

W sumie musisz zebrać 100 sztuk metalu, aby ukończyć to wyzwanie, ale ponieważ uszkodzone teleskopy są rozłożone na mapie, najprawdopodobniej nie będziesz w stanie ukończyć tego wyzwania w jednym meczu. Oznacza to, że będziesz musiał zebrać metal wiele razy.Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Fortnite Rozdział 6, a następnie sprawdź nasze przewodniki na bitwie przełęczy, Lokalizacje książek badawczych, tworzenie płaszcza myśliwego, bezpieczne lokalizacje i odblokowanie skóry Neymar Jr.

How do you rate Fortnite – Uszkodzone lokalizacje teleskopów: Jak naprawić wyjaśnione uszkodzone teleskopy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *