Fortnite Wyjaśniono lokalizacje prób czasowych

Startseite » Fortnite Wyjaśniono lokalizacje prób czasowych
25. kwietnia 2024
4 minutes
25

By Jhonny Gamer

Ukończenie Próby czasowe, i ich wielokrotne szanowane Lokalizacje próbne, jest jednym z Fortnite wiele cotygodniowych wyzwań.

Ukończenie go da ci dodatkowy XP, aby pomóc w wielu nagrodach z sezonu 7. Pamiętaj, że musisz być posiadaczem przepustki bitwy, aby podjąć to wyzwanie.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:

Fortnite Lokalizacje prób czasowych

Ulubiony (niezupełnie) wyzwanie powrócił! Wdzięczny, chociaż musisz tylko ukończyć dwa próby czasowe, w sumie jest trzy lokalizacje próbne, które do tej pory znaleźliśmy Fortnite, który daje trochę miejsca do oddychania:


Fortnite Mapa lokalizacji prób czasowych (sezon 7)

Tym razem muszą zostać ukończone w płaszczyźnie burzowym X-4, ale jeśli chodzi o same próby, znaleziono je:

Na północny zachód od leniwych linków, na krawędzi mapy w kwadrancie E2:Na południe od Loneley Lodge, Na wschodnim krańcu mapy między J5 a J6:Na południe od mroźnych lotów, w południowo-zachodnim rogu mapy, w A9:Trudno je ukończyć? Poniższa sekcja na temat sposobu prób czasowych w Fortnite może pomóc.

W przeciwnym razie, kiedy już skończysz, istnieje wiele innych wyzwań Podjąć się w tym tygodniu – więc graj dalej!

Jak próby czasowe w Fortnite praca

W przypadku wyzwań w 9 tygodniu masz za zadanie:

  • Pełne próby czasowe w burzach X-4 (2 ogółem, 10 gwiazd bitwy)

Właściciele przepustek bitewnej sezonu 5 i 6 rozpoznają to wyzwanie i jest to dość podobne (i właściwie łatwiej – musisz ukończyć dwa w porównaniu z trzema lub pięcioma, a także dostaniesz 10 gwiazd bitwy zamiast pięciu. Radować się!).

Więc co to wiąże? Po pierwsze, musisz znaleźć samolot – nasza strona Fortnite X-4 Lokalizacje samolotów burzowych może tam pomóc!

W przeciwnym razie na mapie pojawiło się kilka prób czasowych, zwykle reprezentowanych przez stoper w stylu holograficznym. Tym razem są jednak o wiele łatwiejsze do znalezienia: pojawiają się na niebie, w kształcie gigantycznego niebieskiego koła z płaszczyzną na środku – ponieważ musisz je ukończyć w płaszczyźnie burzowej X -4.

Aby aktywować próbę czasową, musisz znaleźć symbol i przelecieć przez niego za pomocą samolotu.

To natychmiast rozpocznie próbę czasową. Aby go ukończyć, musisz przelecieć przez każdy z niebieskich znaczników, który pojawia się w pobliżu. Z naszego doświadczenia może być dość trudne, ale powinno być wykonalne, jeśli jesteś przyzwoitym pilotem.

Nasza rada to najpierw aktywowanie procesu, a następnie spojrzenie na to, gdzie musisz latać, biegać na nią i najgorszy przypadek spróbuj ponownie, teraz wiesz, gdzie iść.

Po zakończeniu pamiętaj, aby ukończyć mecz, nawet jeśli śledzer w grze twierdzi, że jest liczony – po prostu bycie w pełni dodanym do całkowitej całkowitej wyzwania.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Co było Fortnite, takie jak wcześniej

Masz ochotę na trochę nostalgii? Oto co Próby czasowe Fortnite były jak w sezonie 5:

Jak widać, między wyzwaniami w sezonie 6 jest niewielkie – i oczywiście znacznie mniej przeklętych obszarów, z którymi można sobie z tym poradzić. I oczywiście Leaky Lake wciąż nazywało się Lake Lake. ROZERWAĆ.

How do you rate Fortnite Wyjaśniono lokalizacje prób czasowych ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *