Fureteamate of Destiny 2 oszustów mogą zostać zakazane, mówi Bungie – nawet jeśli się nie oszukiwali

Startseite » Fureteamate of Destiny 2 oszustów mogą zostać zakazane, mówi Bungie – nawet jeśli się nie oszukiwali
29. kwietnia 2024
3 minutes
24

By Jhonny Gamer

Bungie przedstawił plany trafienia Destiny 2 oszustów, w tym zakazy i ograniczenia na „Każdy gracz, który skorzystał z oszustwa, nawet jeśli się nie oszukiwał”.

Studio ujawniło również, że chociaż było to średnio zakazanie około 656 graczy tygodniowo, w ciągu pierwszych czterech tygodni od sezonu premiery Worthy, wskaźnik zakazów „wzrósł do 2133 kar na tydzień”.

„Ostatnio pojawiła się coraz więcej obaw w grze: próby, wzrost w oszustach, nasz nowy model sezonowy, równowaga między nagrodami, które zarabiasz vs. przedmioty, które kupujesz ” – wyjaśnił dyrektor produkcji Justin Truman w najnowszym programie dewelopera post na blogu. „Oglądaliśmy i rozmawialiśmy o każdym z tych tematów, czytając Twoją opinię. Kiedy nasi menedżerowie społeczności przekazują, że wszyscy w Bungie słuchają, zapewniam cię, jesteśmy.”

„Oszukiwanie Destiny 2 wzrósł o około 50 procent od stycznia i znacznie więcej w najwyższych szczeblach umiejętności ” – dodał Dyrektor inżynierski Destiny, David Aldridge. „Kiedy twoje osiągnięcia szczytowe są odrzucane przez spotkanie z oszustem na bilecie o wysokich próbach lub dewaluowane przez zobaczenie kogoś z nieudanymi towarami, to frustrujące. Te frustracje zdarzają się teraz zbyt często, a zemsta Banhammera jest często zbyt daleko w tyle.”

W związku z tym Bungie obraca się teraz również do pozycji, że nawet fureteamates oszustów „nie są już niewinni”.

„Teraz zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia lub zakazania każdego gracza, który skorzystał z oszukiwania, nawet jeśli się nie oszukiwał” – dodał Aldridge. „Obejmuje to scenariusze, w których gracze grupują lub podają informacje o koncie do przewodnika lub usługi noszenia, co następnie oszukuje w ich imieniu. Chcemy, abyś znalazł tam nowych przyjaciół, ale upewnij się, że mają twoje zaufanie przed wyjazdem. Jeśli masz drogę do Fireteam ze oszustem, wyjdź i zgłoś je. Jeśli jedziesz do nieskazitelnych, Banhammer również przyjdzie po ciebie.”

„Ciężko pracujemy również z naszych domów, staramy się zająć się i ulepszyć każdy z tych obszarów w przyszłych wydaniach” – dodał Truman. „Nic w Destiny jest tak proste, jak odwrócenie przełącznika, a wszystko stało się trudniejsze podczas pracy zdalnej. Ale jako Destiny sami, walczymy z tymi samymi problemami, które robisz, i chcemy je naprawić tak szybko, jak to możliwe.”


How do you rate Fureteamate of Destiny 2 oszustów mogą zostać zakazane, mówi Bungie – nawet jeśli się nie oszukiwali ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *