Gabe Newell dotyczy zaniepokojenia systemu antykorowego zaworu

Startseite » Gabe Newell dotyczy zaniepokojenia systemu antykorowego zaworu
29. kwietnia 2024
3 minutes
25

By Jhonny Gamer

Gabe Newell podjął nietypowy krok polegający na tym ODKURZACZ – System anty-cheatowy Valve.

Newell wziął do Reddit po wątku na Counter-Strike: Globalny ofensywny sub-red-Reddit twierdził, że Vac niedawno zmienił sposób, w jaki działał, aby przeczytał wszystkie odwiedzone przez graczy domeny i odesłał informacje z powrotem do serwerów Valve Haszed.

Krótko mówiąc, gracze byli zaniepokojeni Valve szpiegował korzystanie z Internetu Użytkowników Steam.

Newell, w swoim poście na własnym Reddicie, przeprowadził się, aby uspokoić te obawy, wyjaśniając dokładnie, co zrobił VAC.

„Programiści oszukiwania mają problem z pozyskiwaniem oszustów, aby zapłacić im ze wszystkich oczywistych powodów, więc zaczynają tworzyć DRM i kod antychetyczny dla ich kodów”-wyjaśnił Newell. „Te kody zadzwoń do domu do serwera DRM, który potwierdza, że oszust zapłacił się za korzystanie z oszustwa.

„VAC sprawdził obecność tych kodów. Jeśli zostali wykryte VAC, sprawdzono, aby sprawdzić, który serwer Cheat DRM był kontaktowy. Ta druga kontrola została wykonana, szukając częściowego dopasowania do tych serwerów DRM (bez WEB) w pamięci podręcznej DNS.

„Jeśli znaleziono, skrótów pasujących wpisów DNS zostały wysłane na serwery VAC. Mecz został dwukrotnie sprawdzony na naszych serwerach, a następnie klient został oznaczony do przyszłego zakazu. Mniej niż jedna dziesiąta jednego procent klientów spowodowała drugą kontrolę. W rezultacie 570 oszustów jest zakazanych.”

Newell powiedział dalej, że konkretny test VAC, który wywołał początkowy problem, był skuteczny przez 13 dni i nie jest już aktywny, ponieważ dostawcy oszustów już go pracowali. Cel Valve, Newell, powiedział: „jest uczynienie ich droższymi dla oszustów i oszukiwania twórców niż korzyści ekonomiczne, których można rozsądnie oczekiwać.”

Newell podkreślił także element „inżynierii społecznej” do oszukiwania tworzenia, mówiąc, czy pomysł, że „Valve jest zła – spójrz, śledzą wszystkie witryny, które odwiedzasz”, przyczynia się do oszustów i twórców oszustów, skorzystają. Rzeczywiście jest to ten aspekt najnowszej sytuacji i Wątki na Reddit, To spowodowało, że Newell wkroczył.

„VAC jest z natury przerażającym oprogramowaniem, ponieważ stara się być niejasny, idzie za kodem, który próbuje go zaatakować, i jest podstępny. W przypadku większości programistów oszukiwania inżynieria społeczna może być tańszym sposobem na atakowanie systemu niż kontynuowanie wyścigu zbrojeń Code, co oznacza, że będzie więcej postów Reddit, próbującymi rzucić VAC w złowrogim świetle.

„Naszą odpowiedzią jest wyjaśnienie, co faktycznie robiliśmy i dlaczego z wystarczającą przejrzystością, że ludzie mogą wydawać własne osądy, czy jesteśmy godne zaufania.”

Podsumowując, Newell odmówił VAC wysyła historię przeglądania do Valve. „Czy obchodzi nas, jakie witryny porno odwiedzasz?” on zapytał. „Och, kochanie, nie. Mój mózg właśnie się stopił.”

I wreszcie, czy zawór używa swojego sukcesu rynkowego, aby pójść zło? „Nie sądzę, ale musisz zadzwonić, jeśli jesteśmy godne zaufania. Staramy się naprawdę zarobić i zachować zaufanie.”

How do you rate Gabe Newell dotyczy zaniepokojenia systemu antykorowego zaworu ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *