Galactus schodzi Fortnite 1 grudnia

Startseite » Galactus schodzi Fortnite 1 grudnia
29. kwietnia 2024
2 minutes
27

By Jhonny Gamer

Galactus schodzi Fortnite 1 grudnia, EPIC ogłosił.Supervillain Marvela przybywa do bitwy Royale w ramach jednorazowego wydarzenia tylko Nexus War Finale we wtorek, 1 grudnia o 16:00 ET – to godzina 21:00 w Wielkiej Brytanii.

Epic zasugerował, że gracze się zalogowują Fortnite co najmniej godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia, aby upewnić się. Lista odtwarzania wydarzeń ma uruchomić pół godziny przed czasem rozpoczęcia.

Przyjazd Galactus sygnalizuje koniec rozdziału 2 sezonu 4. Tak więc gracze mogą się spodziewać? Fani oczekują, że Galactus zniszczy obecną mapę i wywoła przestoje, podobnie jak zeszłoroczne wydarzenie Black Hole. A następnie sezon 5 ma się później rozpocząć, ze znacząco zmienioną mapą.


Czy PS5 i Xbox Series X zbyt buggy podczas premiery?

Będzie Fortnite miłość z Marvel Ever End? W październiku, Fortnite Szef Donald Mustard omówił swoje plany na kilka lat historii gry, które będą nadal składać elementy z wszechświata Marvela.

„Powodem, dla którego nazywaliśmy w tym sezonie Wojną Nexus, jest to, że jest to dopiero początek wielu rzeczy, które planowaliśmy przez wiele lat integracji Marvela”, powiedział Mustard o urzędniku W tym tygodniu w Marvel Podcast.

„To nie koniec, to jest początek. Pomyśleliśmy, że naprawdę dobra postać w stylu POV, która mogłaby to ustawić [na początku tego roku], była Deadpool, w pewnym sensie łamanie czwartej ściany. A potem czapka w lipcu, zbliżając się do tego momentu…”

Według musztardy zeszłoroczne wydarzenie Black Hole wywołało przybycie Galactusa.

„Mieliśmy tę chwilę Fortnite, który miał miejsce około rok temu… Zero Point zreorganizował całą sprawę na wyspie i stworzył tę nową wyspę – kontynuowała gorczyca.

„To moment, który przyciągnął Galactus. [Czuł to reorganizację rzeczywistości i był jak „huh, w centrum wszystkiego jest to źródło energii, a jeśli mogę to pochłonąć, mogę spożywać nie tylko rzeczywistość Marvela, ale mogę wszystko pochłonąć wszystko.”

Galactus nie brzmi zbyt ładnie, czy on?

How do you rate Galactus schodzi Fortnite 1 grudnia ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *