Galaktyczny Cywilizacja S II: Strachu Lordowie

Startseite » Galaktyczny Cywilizacja S II: Strachu Lordowie
29. kwietnia 2024
7 minutes
24

By Jhonny Gamer

Sukces ostatniej galaktyki Cywilizacja s została okrzyknięta sytuacją Dawida i Goliat, gdzie galaktyka Cywilizacja udało się wyprzedzić mistrza Orion III. W wysokim rogu Goliat, zespołem, którego dział sztuki był „tylko” pięć osób. W David Corner cały zespół programistów mniej niż pięć osób. Podczas gdy szczegóły zwycięstwa były nieco mniej niż mieszanie – w ten sam sposób, w jaki biblijna historia Dawida i Goliat byłaby mniej imponująca, gdyby zwycięstwo Davida zostało zabezpieczone przez Goliat wchodzącego na Battlefield, natychmiast zrzucając się z klifu, gdy wielokrotnie uderzając w twarz-Galciv był dokładnie tym, czego chciało dzieci-eksporcyjne dla dzieci-eksploracji. Duża, skomplikowana, oddana, inteligentna gra uniwersalnej dominacji.

I lo! To było dobre. I lo! To jest stare. I lo! Oto jego kontynuacja.

Pod względem koncepcyjnym jest to na szczęście bardzo podobny grunt, którego należy się spodziewać. (W końcu Stardock jest wystarczająco bystry, aby nie wprowadzać rzeczy, takich jak wędrowanie, aby spojrzeć na to, co jest w tej dziedzinie.) Grając w jedną z wyścigów kosmicznych gry, wchodzisz w wyścig w kosmosie, aby zdominować wszechświat, jakkolwiek wybierzesz. Z początkowych planet wysyłasz statki kolonii, aby przejąć niezamieszkane światy, opracować dostępną przestrzeń gruntową, budować armie do podbicia, transporterów handlowych do handlu, angażowanie się w prostą, ale napastną dyplomacji między grupą rówieśniczą i zbadał przysłowiowo rozległy się technikdrzewo.


Nigdy nie ufaj komuś bez dostrzegalnych brwi. Nie są dobre.

Jest wiele do zrobienia. Naprawdę jest. Jest to rodzaj gry, w której instrukcja nie jest czymś, co można wyrzucić z gry, ale raczej absolutnie niezbędna do zapewnienia niezbędnego Infodump do gry w Bally rzecz. Gra regularnie podkreśla obserwację Douglasa Adamsa, że przestrzeń jest duża. Cóż, gdyby pan Adams żył dzisiaj i grał w Galciv 2, prawdopodobnie dodałby jeźdźca „tak jak galaktyczny Cywilizacja s 2 ”. A jeśli zagrał w kampanii narracyjnej, która oferuje zgrabną serię misji wyzwań do gry, może dodać „A Dread Lordowie są absolutnymi Bastami”.

Jeśli chodzi o nowe dodatki, bardziej natychmiast zauważalne jest użycie grafiki 3D, a nie zwykłego płaskiego świata starego, i chociaż jest mało prawdopodobne, aby obok scen malarzowych z Shadow of the Colossus jako przykład subtelnych wszechświatów, które możnaKonstruuj w grzywnych, o wiele bardziej estetycznie galciv 2. Wirując się po mapie, powiększając, aby uzyskać większy obraz, powiększając, aby rzucić okiem na płetwy statków kosmicznych – jest funkcjonalny. W przypadku takiej gry funkcjonalne jest to, co naprawdę ma znaczenie.

Kolejną ulepszeniem mile widzianym jest konstruktor statku. Zamiast utknąć w podstawowych modelach statków, możesz zbudować własne. Każdy kadłub, który badasz, ma zmienną ilość miejsca, którą można wypełnić silnikami, zbroją, bronią i różnymi komponentami, które składają się na szanującym statku międzyplanetarnym. Rozważania taktyczne dotyczące maksymalizacji zdolności floty pożerają prawie tyle samo godzin, co zdolność do dodawania gniazd, atrakcyjnych i całkowicie niewykonalnych kawałków za darmo na każdym statku. Mieszanka twardej strategii i gadabout feyness jest ogólnie inspirująca.

Och – kilka specjalnych słów na rzecz sztucznej inteligencji, co jest po prostu przykładowe. Spędziłem większość czasu, grając to, czując się naprawdę głupio, podobnie jak czujesz się głupio, gdy wchodzi twój partner i wskazuje, że to, co robiłeś, aby oczyścić kuchnię, jest zarówno strasznie nieefektywne, jak i całkowicie nieskuteczne,I raczej powinieneś to robić. Gra brutalnie, ale nie wydaje się oszukiwać. Po prostu wydaje się być lepsze w grze niż ty, dokładnie tak, jak powinno być.


„Przedstaw mnie Gladstone!” „Cześć!„” Ooh!”

To jest duże. Duże i dobre. Duże, dobre i duże. I dobrze.

I duży.

Tak.

Co zapobiega przywróceniu 9 skór do tego, co powiedziałem wcześniej. W przypadku takiej gry funkcjonalne jest to, co naprawdę się liczy i są różne elementy, które spiskują, aby uczynić ją mniej funkcjonalną, niż chcesz. Na początek szczególnie trudno jest się w to dostać. Samouczki to oglądane filmy, wyjaśniając mechanizmy i wszystkie ustawione poza samym silnikiem, ponieważ być może przyzwyczaiłeś się. Chociaż da ci to podstawy interakcji, pozostało ci zmaganie się, jeśli chodzi o to, jak grać w grę. Często to trochę tak, jakby mieć instruktora jazdy, wyjaśniając, jakie są wszystkie różne dźwignie w samochodzie, a następnie pozostawić cię.

Podczas gdy uczenie się w pracy to jedno – i chociaż sztuczna inteligencja ukarze cię za błędy, obserwowanie tego, co robi, jest najlepszym sposobem na wybranie podstawowej strategii – kiedy sama wyrzucasz specjalnie mechanikę zaciemniającą, jest to nieco mniej, jest to nieco mniej, jest trochę mniejniż idealny. Na przykład jego mechanizmy produkcyjne znacznie różnią się od wielu gier turowych, które grałeś, a fabryki są równe maksymalnej produkcji, a nie premią, która… Och, tak naprawdę nie musisz znać mechaniki do recenzji. Piekło – w podróż pociągiem z Walkerem kilka dni temu napełniłem go strachem, czytając sekcje galaktyki Cywilizacja 2 Podręcznik od niechcenia wspominający, że bonus dla jednej rzeczy jest pierwiastkiem kwadratowym drugiego (co nie oznacza, że pomimo tego, że jej przestrzeń jest pełna liczb, w jakikolwiek sposób gra jest zimna).

Przeciwnie, Galciv 2 ma prawdziwe Osobowość i charakterystyczna atmosfera, z wyjaśniającymi tekstami sytuacji często są naprawdę dowcipne i zabawne. Specjalna wzmianka należy wspomnieć na komputerowej sztucznej inteligencji, gdy zostanie ustawiona na niższych poziomach, narzekają, że będą w stanie cię pokonać, gdyby tylko włączyli się prawidłowo. Jeśli chodzi o turowe, to klasa.


Ledwo rozwinięta planeta, zanim coś opracowała, pozwól, że ci powiem.

Drugim problemem jest pewne ogólne drganie wokół interfejsu. Istnieje wiele elementów, aby rządzić twoim prawdopodobnie masowym Cywilizacja łatwiej, ale inne są zasłonięte. Zarządzanie flotami statków od czasu do czasu okazuje się trudne, jeśli chodzi o chęć interakcji z jednym członkiem floty. Na przykład ustawienie punktu rajdu nad planetą prawie sprawia, że wybranie planety jest niemożliwe, a chociaż ustawianie punktów rajdowych dla kolejek budowlanych jest łatwe do zarządzania za pośrednictwem gubernatorów, początkowo wydaje się, że jest zakopany kilka ekranów do interfejsu.

I tak dalej… Żaden z nich nie jest śmiertelny, ale są powolne otarcia w stosunku do twojego doświadczenia.

Wyczuwasz, że to będzie gra roku niektórych ludzi. Do diabła, z ilością faktycznej gry tutaj, możliwe, że może to być w czysto dosłownym sensie: ponieważ nie będą zawracać sobie głowy grą w niczym innym, ponieważ z radością zajmie się to przez cały czas, gdy chcesz na to rzucić. Jeśli jesteś przygotowany do zmagania się z od czasu do czasu nieprzyjaznym interfejsem i ustaleniem nieintuicyjnych systemów, istnieje szansa, że będziesz jednym z nich. I odwrotnie, jeśli nie jesteś… Cóż, jest mało prawdopodobne, że nawet przeczytasz tę recenzję;Zamiast tego będziesz siedział na stronach informacyjnych i desperacko odświeżający wieści o najnowszej aktualizacji Princess Poooble Racing.

Chcesz więcej? Jesteś gotów zapłacić pot, krwią i łzami, aby odzyskać spocone dłonie, gdy nieoczekiwana inwazja zamyka się na twojej największej kolonii, wypić świeżą krew do tego gatunku i rozluźnij łzy radości z ilości czystej, ilości samej.Unleashed Games na wystawie tutaj? Cóż, przeczytałeś tak daleko. Jest mało prawdopodobne, aby pozwolić, aby wszystko, co jest właśnie na stronie od tego, powstrzyma cię. I nie próbowałbym cię przekonać inaczej.

baw się dobrze.

8/10

How do you rate Galaktyczny Cywilizacja S II: Strachu Lordowie ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *