Gdzie kupić egzotyczną broń od postaci Fortnite

Startseite » Gdzie kupić egzotyczną broń od postaci Fortnite
30. kwietnia 2024
4 minutes
30

By Jhonny Gamer

Kup egzotyczną broń od postaci prawdopodobnie będzie cotygodniowym wyzwaniem w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1, Biorąc pod uwagę, że pojawił się w większości ostatnich sezonów.

Aby ukończyć wyzwanie w Fortnite , Musisz zlokalizować postać, która sprzedaje egzotyczną broń i mieć odpowiednią ilość złota kupić to od nich.

Ukończenie tego Zadanie Fortnite zwykle nagrodzi cię 15K XP, co następnie pomoże ci odblokować nowe skórki bitewne.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .


KLOCKI LEGO Fortnite.

Gdzie kupić egzotyczną broń od postaci Fortnite

Istnieje sześć znaków, z których można kupić egzotyczną broń Fortnite Rozdział 4 Sezon 1:

  • Dzika karta – Niestabilny łuk dla 500 złota
  • Księżniczka Felicity Fish – Dziób grappler dla 500 złotych barów
  • Evie – Pistolet tracker cienia dla 400 złotych barów
  • Zdaj burgera – Dub dla 600 złota
  • Słonecznik – Cannon Chug na 600 złotych barów
  • Mrożony rybak – Chilli Chug Splash dla 210 złotych barów

Postacie, które sprzedają egzotyczną broń oznaczoną na mapie
Kup egzotyczne lokalizacje broni w Fortnite.

Lokalizacja dzikiej karty

Dzika karta jest prawdopodobnie najtrudniejszą postacią do znalezienia Fortnite. Można je znaleźć w dowolnym miejscu między zatoką Breakwater i rozbitymi płytami. Jest główna droga łącząca te dwa obszary. Dzika karta przejdzie tą drogą, a czasem idzie do małego zamku, mniej więcej w połowie.Najłatwiejszym sposobem na znalezienie dzikiej karty jest lądowanie w Breakwater Bay. Jeśli go tam nie ma, weź pobliski motocyk. Sprawdź mały zamek w drodze na dół i miej oko na drogę. Jeśli go nie znalazłeś, prawdopodobnie jest na rozbitych płytach.Księżniczka Felicity Fish Lokalizacja

Teraz na księżniczkę Felicity Fish, która sprzedaje dziobowy łuk. Aby znaleźć tę postać, zaleca się zejście z autobusu do lokalizacji pokazanej poniżej. To mały budynek zamku, na południowy zachód od cytadeli. Księżniczka znajduje się na dachu, co trudno jest dotrzeć z ziemi.

Lokalizacja Evie

Evie sprzedaje ci pistolet Shadow Tracker, który oznacza wrogów, jeśli wylądujesz w nim. Jest to niezwykle przydatne podczas gry w drużynie. Aby znaleźć Evie, udaj się do domu pokazanego na mapie poniżej. Czasami chodzi na zewnątrz, ale powinna być łatwa do zauważenia.

Zastępuj lokalizację burgera

Zastrzeżenie Burger sprzedaje dub, strzelba, która rzuca ciebie i wroga do tyłu po wystrzeleniu. Po prostu udaj się na kwadrat kowadły i poszukaj go w budynku. Jest niezwykle łatwy do zauważenia na mapie.Lokalizacja słonecznika

Słonecz jest bardzo łatwy do wyśledzenia i można go znaleźć wędrując po szaleństwie. Po prostu udaj się do lokalizacji pokazanej na mapie poniżej:
Mrożona lokalizacja Fishstick

Wreszcie, mamy mrożoną rybkę, który sprzedaje egzotyczny przedmiot Chilli Chug Splash. Można go znaleźć w małej kabinie przy lodowym jeziorze na zachód od brutalnego Bastion.Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Fortnite Rozdział 4 Sezon 1, Odwiedź nasze przewodniki w lokalizacjach postaci, Zwiększa, Jak szybko zdobyć XP, A kiedy Geralt przychodzi Fortnite .

How do you rate Gdzie kupić egzotyczną broń od postaci Fortnite ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *